Запознанство в интернет – рисковете

  • 135 321
  • 2 937
# 150
Аз и съпруга ми се запознахме по този начин. С тази разлика, че си писахме 2 пъти и се срещнахме на кафе, с уговорка за приятелска среща. Беше топло и хубаво лятно време, това беше причината да се опознаем на живо, без никой да очаква нищо насреща.
Бях след любовно разочарование и исках да се разсея.  topka
Бяхме резервирани и двамата на срещата, но се държахме, любезно и културно един към друг. Разбрахме се да се видим друг път, но този друг път беше след 4 дни, тогава нищо, общи теми на разговор и разходка.
На третия път, той ме взе с колата си и ме закара в един парк, купи ми сладолед и си дадохме знак за взаимно харесване.
Решихме да пробваме, аз нямах какво да губя. За протокола сме женени и сме заедно от 5 години.  Wink
Виж целия пост
# 151
Еех, а едно време и снимки нямаше, само чата на дир.бг
Моите трикове:
- казвах, че не съм нищо особено. Тъй като всеки се описва като суперкрасив, на мъжете им беше интересно и се изненадваха приятно от външността ми, когато се виждахме наяве. Не съм красавица, просто те явно не очакваха много.
- казвах си възрастта, но тогава още младеех. И който се престраши да се видим - сърпрайз.
- като пишеш на някого: "Ще избягаш с 2001 като ме видиш" и той се готви за Годзила, пък аз съм...само малко Годзилче  Joy

Лекичко си флиртувах с един мъж, 10-тина години по-възрастен, много си пасвахме като изказ. Веднъж дойде до София и се видяхме. Ами...чичко, оплешивял и т.н., нормален човек с 10 годишен брак и 2 деца. А честно казано - много се надявах да се окаже нещо по-така, без да съм хлътнала. Оттогава си имам едно наум.
Виж целия пост
# 152
Еех, а едно време и снимки нямаше, само чата на дир.бг
Моите трикове:
- казвах, че не съм нищо особено. Тъй като всеки се описва като суперкрасив, на мъжете им беше интересно и се изненадваха приятно от външността ми, когато се виждахме наяве. Не съм красавица, просто те явно не очакваха много.
- казвах си възрастта, но тогава още младеех. И който се престраши да се видим - сърпрайз.
- като пишеш на някого: "Ще избягаш с 2001 като ме видиш" и той се готви за Годзила, пък аз съм...само малко Годзилче  Joy

Лекичко си флиртувах с един мъж, 10-тина години по-възрастен, много си пасвахме като изказ. Веднъж дойде до София и се видяхме. Ами...чичко, оплешивял и т.н., нормален човек с 10 годишен брак и 2 деца. А честно казано - много се надявах да се окаже нещо по-така, без да съм хлътнала. Оттогава си имам едно наум.
продължаваш ли да търсиш ??
Виж целия пост
# 153
Сега вече търся само смисъла на живота...  Joy
Просто нетът не е каквото беше, а съм си взела своето. Има време за всичко - както се казва в Еклесиаста
Виж целия пост
# 154
Момичета, аз още по времето на дир.бг се запознах с първия ми сериозен приятел, уж така междудругото и имахме прекрасна връзка и бяхме заедно дълги години. Но, дойдох да живея в чужбина, борихме се да сме заедно, но не успяхме да спасим връзката си. Тук попадам само на разочарования. От няколко месеца съм в сайт за запознанства, изглежда интересно, има много мъже, но аз дори никой не мога да си харесам да го заговоря. Не знам аз ли съм много взискателна, какво ли... Досега ходих на срещи с двама, първия ми хареса, но пък той явно не ме хареса. Аз бях много притеснена  е държах все едно съм на разпит май хаха. С втория излизах два пъти, има някакво привличане, но пък ми е малко скучен и безинтресен. Уж пак ще се виждаме, но не знам дали има смисъл. На вас колко срещи са ви нужни да прецените някой? Тук забелязах че мъжете не искат просто да си пишат с някой с месеци, а искат среща след 3-4 съобщения. То и аз нямам много време да си губя в чата и май вече наистина мисля че е по-добре по-бързо да се срещаме. Вече съм на 30 и така ми се иска да си имам семейство... Не съм грозна, грижа се за себе си, имам интересни занимания и хобита, но ми пишат само някакви самовлюбени богаташчета или чичковци с по 3 деца. Другия проблем е че съм изключително заета с учене и работа и в момента наистина няма как за излизам повече и си търся мъж в реалния свят. Какво бихте ме посъветвали? Имах много надежда в този вид запознанства, но вече започвам да се отчайвам...
Виж целия пост
# 155
   Хващай някое богаташче, завърти му главата, роди му 1 дете, изцуцай го яко и хич не му мисли много. Wink
Виж целия пост
# 156
Еех, а едно време и снимки нямаше, само чата на дир.бг


Ааа, това не е едно време. Да ти кажа за моето едно време. Когато ходех при баба ми в Пловдив звъняхме на един телефон за прогнозата за времето и там сума ти народ си извикваше номера на телефона и после се свързвахме и запознавахме  Mr. Green Голям смях беше. С какъв акъл и аз не знам сме ги правели тия глупости, ама ...
Виж целия пост
# 157
Скрит текст:
Еех, а едно време и снимки нямаше, само чата на дир.бг
Ааа, това не е едно време. Да ти кажа за моето едно време. Когато ходех при баба ми в Пловдив звъняхме на един телефон за прогнозата за времето и там сума ти народ си извикваше номера на телефона и после се свързвахме и запознавахме  Mr. Green Голям смях беше. С какъв акъл и аз не знам сме ги правели тия глупости, ама ...
Говорим за свалки в и-нет все пак. Иначе и аз съм чувала за пресичане на линиите при обаждане  на телефонни услуги, макар че не съм го правила.
Виж целия пост
# 158
Здравейте, някой може ли да ми препоръча международни сайтове за запознанства?
Виж целия пост
# 159
Здравейте, някой може ли да ми препоръча международни сайтове за запознанства?
google - adult dating......
Виж целия пост
# 160
Здравейте, момичета!

Пускам тази тема, защото наскоро се запознах с един човек по този начин. Стана случайно, но няма да се впускам в излишни подробности. Комуникацията ни се получи много добре, въпреки ,че аз бях доста резервирана в началото. Никога не съм харесвала този тип запознанства и подходих със сериозни съмнения.
След около един месец, имейли и  разговори по скайп си изпратихме снимки един на друг. Допаднахме си. Продължихме с комуникацията на всякакви теми: любов, секс, книги, изкуство, психология. С една дума, всичко  за каквото можеш да си говориш с някой, който чувстваш все по- близък. Усетих ,че започвам да бъда все по -привлечена от този мъж. Изпитвах силни вълнения, когато виждах,че ми е писал. Изключително мил, нежен, внимателен. Разбираше ме от половин дума. НО....
Предложих му да се видим на кафе, няколко пъти. Той отказаше. Попитах го има ли нещо ,което крие и което трябва да знам ,той каза: " Не, искрен съм и не крия нищо, просто не искам да пришпорваме нещата. " Казах си, тук ми намирисва на гнило. Моето мнение е, че този мъж е лъжец, вероятно е женен, сгоден или е в сериозна връзка и това е причината да не желае публична среща. Другият вариант, е да е изключително затворен и странен тип,  който не търси реални срещи и връзки, а просто чат и разбиране от непознати жени. Освен всичко друго темата секс, започна живо да го вълнува, което направи нещата по- ясни от бял ден. Някак си не мога да разбера, защо е нужно да лъжеш  и да се правиш на някой, който не си, само за да получиш мнимо удоволствие или  разбиране, при условие, че ти си прикрит, фалшив и рано или късно истината излиза на повърхността. След като ми стана ясно, че човекът не желае  реална среща, прекратих комуникацията и той ме обвини, че съм твърде настъпателна  и съм поставяла условия. Е, според мен проблемът, определено  не е в моя телевизор и оставих въпросният господин да си живее в Интернет, очевидно там се чувства в свои води. Споделете ваши преживявания и опит относно такива запознанства. Кои са червените сигнали за нередност, според вас и кога такава среща, може да прерасне в нещо повече?
Аз също имам три горчиви опита два в сайтове и един по фейсбук.
Първия пъг в сайта запознавам се с мъж на моята възраст ,след известно време се виждаме,харесахме се и взехме да се виждаме всеки ден.Ходехме на места където може да ни видят много хора и той не показваше притеснение от това , даже ми обясняваше колко ме харесва и всеки път носеше разни неща за детето ,защото имаше склад за хранителни стоки.човека не бързаше да стигнем до края и така около два месеца и един ден се изпусна, че има жена.Аз просто не можах да кажа нищо явно доста ми дойде на момента.От следващия ден ни вест ни кост от него и така до след около три години .С детето сме на почивка в турция и получавам в 11 часа вечерта смс искаш ли да се видим от непознат номер.Аз го попитах кой е и като разбрах директоно му отказах.Според една позната щом толкова дълго ми пази номера явно не съм му била безразлична.Втория пишем си по-дълго време аз вече опарена и лесно не се съгласявам на среща .Както авторката обяснява от писането уж си допадеме и имаме сходни интереси и накрая все пак ме накара да се видим.И о изненада идва съвсем друг човек , а не този от снимките които са явно от преди години .Няма как сядям в пицарията с него в нашия квартал и добре, че никой не ме видя от познатите.Той така ядеше, че половината пица отиде на земята .Аз не си доядох моята и побързах да си тръгна -тоя като взе да ме целува по бузите все едно сме първи приятели-отврат.Повече не съм ходила на такива срещи.Тоя по фейсбука повече убиваше време отколкото да иска нещо.
Виж целия пост
# 161
В зората на чатовете си пишех с доста хора, но до истинска среща стигнах с трима. Другите или не ми вдъхваха доверие или нещо не ми допадаха.
От тези трима само с единия се получиха нещата и то по много мил начин. Разбрахме се да пием кафе, то пък като ни се отвори една сладка приказка. На раздяла спонтанно решихме да се видим и на следващия ден. После и на последващия ден.  Нещата бързо прераснаха в  сериозна връзка, той беше представен на родителите ми, аз на неговите. Пред обаче се появи възможност да замина за чужбина за неопределен период от време.
След време нещата угаснаха, той намери друга. Бях се върнала в Бг и той дойде лично да ми каже, че вече има друга. Беше ми тъжно, а най-странното беше, че и той плака много. На въпроса ми защо плаче, нали е намерил нова любов, така и не получих отговор. Вярвам, че е щастлив днес и дано е така. Беше мило и добро момче, но не бяхме един за друг (за последното ми трябваше време за да го проумея).

Иначе рискове има - моя позната беше ходила на другия край на България за да установи, че я чака някакъв нисък и плешив чичка.
Виж целия пост
# 162
Рискове винаги има, но и аз намерих съпругът си в сайт за запознанства.Или по-точно казано той ме намери.Случвало ми се е преди него да ходя на подобни срещи и все да съм разочрована, затова и не подходих съвсем сериозно,когато се запознах с него.Писахме си точно един път и си уговорихме среща за  която аз закъснях.Но явно това е бил моят човек, защото ме чакаше.И станахме нерзделни още от тази наша първа среща-така вече повече от 14 години като никога за нищо не съм съжалявала.Получи се страхотно семейство.
Виж целия пост
# 163
   Хващай някое богаташче, завърти му главата, роди му 1 дете, изцуцай го яко и хич не му мисли много. Wink

Страхотен съвет , котаранчо. Wink
Виж целия пост
# 164
Хващай някое богаташче, завърти му главата, роди му 1 дете, изцуцай го яко и хич не му мисли много. Wink
Страхотен съвет , котаранчо. Wink

Ей, умря да ми вадиш някакви думи от контекста. Crazy

Разбира се, че съветът е страхотен за жени в положението на авторката, на която съм го дала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия