Запознанство в интернет – рисковете

  • 135 318
  • 2 937
# 2 715
Какво мислите за случая с банкерката и виртуалния любим?
Виж целия пост
# 2 716
Скрит текст:
Това не е отговор, а ловко измъкване от писането на такъв. Simple Smile


Скрит текст:
Какво мислите за случая с банкерката и виртуалния любим?
Учудваме се на изобретателността и лукавството на някои хора. Simple Smile По признания на "любимия", тя за 3 години му е изпратила 15 000 лева, а останалите над 1 милион лева откраднати пари си ги е харчила за луксозни стоки и пътешествия.
Виж целия пост
# 2 717
Странно ми е как за толкова време не са се видяли. Thinking
А тя въобще не ми изглежда загубена жена на снимките... Thinking
Виж целия пост
# 2 718
Скрит текст:
Странно ми е как за толкова време не са се видяли. Thinking
А тя въобще не ми изглежда загубена жена на снимките... Thinking
Точно там е тънкостта в хитрия план. Ако я хванат, да се оправдае, че е била подвластна на чуждо влияние, чрез внушение и склоняване в заблуда поради любов. Simple Smile А в действителност открадното от нея си остава за нея. Въз основа на тези оправдания и преструването ѝ на жертва на измама (ояла се дебеланка, нещастна в любовта и попаднала в капана на умел играч) тя очаква съжаление от другите и по-ниско наказание.
 Едва ли е получавала ниска заплата, а и можеше всичката тази енергия да я изразходи в дейно спортуване и некалоричен хранителен режим. Някои хора сами си натрисат проблемите на главата. Както един се беше изразил някъде: "А, 'га яди кифтета, ни ривеше!".
Виж целия пост
# 2 719
Cherchez la femme 😉
Виж целия пост
# 2 720
Лаконично отговорих и за селфитата
Лори, момата е задръстена в интимната сфера .Въпросният ром - Ромео е жертва във фамилна игра .Тя е теглила огромни кредити от името на родителите си. Демонстрирала е скъпи покупки и луксозни круизи .Това е схема за източване. Свеки работи в ресора и твърди, че аферата е прикривана от вътрешен човек. В тази банка , кадрите са посредствени .Два пъти изтеглих една и съща сума . Исках да закрия сметка , първия транш изобщо не е отбелязан. Нямам скрупули , парите бяха за погребение . Имах кратки колебания .
Виж целия пост
# 2 721
Скрит текст:
Лаконично отговорих и за селфитата
Относно самоснимките, попитах за причината да си ги правят точно така, сякаш телефонът им ги гледа от тавана. Simple Smile "Следват модата" не е причина, а следствие на някаква подбуда. Трябва да имат някаква цел с това.
Виж целия пост
# 2 722
И какво като са били за погребение парите? Това те оправдава по някакъв начин ли? Ами аз утре може да вляза в някоя банка и да я обера, за да си нахраня бебето. Мислиш ли, че ще ми се размине наказанието, защото съм парцалеса, нямаща пари да си гледа детето, или за погребение?
Виж целия пост
# 2 723
Ако се разровите за малко инфо, ще разберете много за позите при селфита и изобщо снимки, ъгъл на снимане, разстояние и пр.
Виж целия пост
# 2 724
Кукумицинке, сигурна съм , че теб ще те хванат веднага . Да си избират качествено персонала , за да нямат липси.
Виж целия пост
# 2 725
Не е ли просто да няма подръка кой друг да снима? И затова селфи?
Я всъщност да не се обаждам, като не разбирам, предвид възрастта си... Joy
Виж целия пост
# 2 726
Скрит текст:
Не е ли просто да няма подръка кой друг да снима? И затова селфи?
Я всъщност да не се обаждам, като не разбирам, предвид възрастта си... Joy
Въпросът не е защо си правят самоснимки, а защо издигат телефона към тавана и се снимат отгоре. Simple Smile Все пак, когато човек желае да представи себе си пред други и за целта се показва на снимки, следва да го видят в обичайния вид, както биха го видели и на живо (отпред), а не сякаш е заснет от спътник в космоса. Innocent Одеве мернах няколко такива в Tinder и се разтревожих за силно огънатите им шийни прешлени. Scream
Виж целия пост
# 2 727
Кукумицинке, сигурна съм , че теб ще те хванат веднага . Да си избират качествено персонала , за да нямат липси.

Да, има хора, които не умеят да лъжат и мамят, нормално е да им личи, ако го направят, и да ги хванат. Аз съм от този тип хора.

Но човек, който може да си намери оправдание за измама, няма как да ми разбере гледната точка.
Виж целия пост
# 2 728
Скрит текст:
Не е ли просто да няма подръка кой друг да снима? И затова селфи?
Я всъщност да не се обаждам, като не разбирам, предвид възрастта си... Joy
Въпросът не е защо си правят самоснимки, а защо издигат телефона към тавана и се снимат отгоре. Simple Smile Все пак, когато човек желае да представи себе си пред други и за целта се показва на снимки, следва да го видят в обичайния вид, както биха го видели и на живо (гледайки отпред), а не все едно е заснет от спътник в космоса. Innocent Одеве мернах няколко такива в Tinder и се разтревожих за силно огънатите им шийни прешлени. Scream

Защото, опитай се да държиш двуметрова пръчка напред, без да ти трепери ръката. Доста по-трудно е, отколкото нагоре. Всички се снимат отгоре с пръчки, ако е отдалеч, по чисто физични причини.
Виж целия пост
# 2 729
Лъжа няма, има грешка на служителка , с не особен капацитет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия