Отслабване със Сиофор - тема 5

  • 84 096
  • 671
# 375
 Стела, не очаквай никакъв бърз спад в теглото.  Гответе се за маратон, а не за спринт. 
Виж целия пост
# 376
Здравейте,момичета.От около година стремглаво качвам кг.Казвам на ендокриноложката и тя не вярва.Много ме дразни този неин подход.Обислям да я сменя ама при кого да отида?НАзначих си сам Сиофор два пъти на ден по 1 табл.Незнам дали съм на правилен път.
Виж целия пост
# 377
Как така по 1 таблетка? Колко мг?
Поне изследване на КЗ и ИРИ имаш ли?
Виж целия пост
# 378
Става въпрос за Сиофор 850.Преди години една ендокриноложка ми беше предписаха, но тази отхвърля това лечение защото резултатите ми биле в норма. Но за мен не е нормално да пълнея от въздуха.
Виж целия пост
# 379
Става въпрос за Сиофор 850.Преди години една ендокриноложка ми беше предписаха, но тази отхвърля това лечение защото резултатите ми биле в норма. Но за мен не е нормално да пълнея от въздуха.

А спортувате ли? Ядете ли захар, тесто, пиете ли газирани?
Виж целия пост
# 380
Става въпрос за Сиофор 850.Преди години една ендокриноложка ми беше предписаха, но тази отхвърля това лечение защото резултатите ми биле в норма. Но за мен не е нормално да пълнея от въздуха.

Колко са?
Виж целия пост
# 381
Става въпрос за Сиофор 850.Преди години една ендокриноложка ми беше предписаха, но тази отхвърля това лечение защото резултатите ми биле в норма. Но за мен не е нормално да пълнея от въздуха.

А спортувате ли? Ядете ли захар, тесто, пиете ли газирани?
Да, спортувах 4 пъти седмично година и половина и намалява на обиколките или стягане не видях. Определено това ме демотивира
От към храна не прекалявам, гледам да се храня ВМ. В момента точни резултати не мога да ви посоча, защото ми прибират изследванията ,но са в рамките на референтни стойности на лабораторията.
Виж целия пост
# 382
Да, но за ИРИ лабораторията дава стойност до 25, което на гладно е страшно много.
Виж целия пост
# 383
Извинявай за невежеството,но какво е ИРИ?Инсулинова резистентност ли?
Виж целия пост
# 384
Имунореактивен инсулин.
Виж целия пост
# 385
Здравейте! Искам да попитам диетата на Пиер Дюкан съвместима ли е с приема на Сиофор? Имам доста наднормено тегло и от няколко месеца я спазвам и свалих около 20 кг. Имам да свалям поне още толкова. Но преди няколко дни си правих изследвания и кръвната ми захар беше над нормата 6.52 на гладно. Лекарката ми изписа Сиофор 1000 по половин таблетка 2 пъти дневно. Сега не зная ако приемам лекарството и продължа с диетата дали ще е проблем? Какво бихте ме посъветвали?
Виж целия пост
# 386
Диетата на Дюкан е много вредна. Naughty
Ако искаш да отслабнеш, препоръчвам високо мазнинно хранене.

http://old.bg-mamma.com/?topic=996528;topicrefid=4
Виж целия пост
# 387
Колко да е вредна? Нали вече не е само месо, има и зеленчуци.

iv.elina, Обаче в комбинация със сиофор няма да станат нещата. Ще го отнесе стомаха ти.
По-добре да се прави Дюкан с мазнини, т.е. да се яде високо мазнинно. Да не говорим, че е по-вкусно.
Виж целия пост
# 388
Колко да е вредна? Нали вече не е само месо, има и зеленчуци.

iv.elina, Обаче в комбинация със сиофор няма да станат нещата. Ще го отнесе стомаха ти.
По-добре да се прави Дюкан с мазнини, т.е. да се яде високо мазнинно. Да не говорим, че е по-вкусно.

И аз това препоръчах. Simple Smile
Само протеини и зеленчуци, без мазнини, разбиват бъбреците. Мислех, че го знаеш. Имаше дела във Франция.
Виж целия пост
# 389
Вече знам, да.То си е съвсем нова диета.
Около мен преди повече от 10 години всички отслабваха само с пилешки гърди и нищо друго. Ама яко отслабване. Някои си ги върнаха, на други наистина се отключиха болести, трети са си наред.

Сега като има и зеленчуци сигурно по-бавно се отслабва. Като се хапне и мазничко, ще се забърза.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия