~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 2 ~

  • 135 248
  • 736
# 105
Здравейте! Аз съм от тия зад кадър където четат,гледат и почти не коментират.Имам питане относно превода за филма ''Номер 309'' до 8 еп има превод на български,а на руски са до 11 еп.Да не са на друг линк или има проблем?Искам да изкажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на преводачките и слагащите субове за тяхната доброволна работа (която никак не е лека)за да можем ние да гледаме!
Виж целия пост
# 106
Привет и успешна нова седмица!
  Снежи,Диде
  newsm51 smile3525

  и на мен Хазар като визия много ми харесва  Peace Hug Hug
  yaanchini Peace мисля,че и  10 серия на НОМЕРА я има преведена на бг  newsm78 newsm78 Има проблеми с качването на сериите с превод,защото продуцентите ги трият заради авторски права ooooh! #2gunfire #2gunfire







 newsm51 smile3525 newsm53 newsm53 newsm53
Виж целия пост
# 107
Здравейте! Аз съм от тия зад кадър където четат,гледат и почти не коментират.Имам питане относно превода за филма ''Номер 309'' до 8 еп има превод на български,а на руски са до 11 еп.Да не са на друг линк или има проблем?Искам да изкажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на преводачките и слагащите субове за тяхната доброволна работа (която никак не е лека)за да можем ние да гледаме!

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/197 … sskom-yazyke.html    
тук има всички серии с руски субтитри

https://cloud.mail.ru/public/EPM8/2C6JXeNDL     тук се качват с бълг. суб.

Като торент https://mega.nz/#!hBMnHRZZ!yLq92MgSTUraom8wo4bV-B0Ed4NHegwooVnxMYRwaXY

https://vk.com/feed  тук качват и с руски и с бълг. суб.




Виж целия пост
# 108
Здравейте, момичета!
Тези дни само ви чета, че времето нещо все не ми стига....

Но днес си имам повод -
Скрит текст:
да ви почерпя , че порастнах с още една година!





Виж целия пост
# 109
Деси бъди много щастлива и обичана!    bouquet
Виж целия пост
# 110
Привет! 

Да допълня инфото  Hug

No: 309  - епизод 9 https://yadi.sk/i/Sy1lIv_0uHT2b

No: 309  - епизод 10 - https://yadi.sk/i/wp5keTRAuQo5G

No: 309  - епизод 11 - очаквайте ...  Laughing Laughing


Тез много добри!  Heart Eyes Мерси!  Hug bouquet

Виж целия пост
# 111
Деси Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesжива и здрава с много късмет newsm51 smile3525 love001
Виж целия пост
# 112
Деси,Честит празник!Много здраве и късмет!
Виж целия пост
# 113
Деси,  Hug честит празник!  bouquet Да си жива и здрава! bouquet

Георгиеваbouquet
Виж целия пост
# 114
Здравейте и добър вечер!И аз съм от тези дето само гледат и четат,просто нямам кой знае колко време да влизам в размисли и страсти за филмите.Загледах ВО,много ми харесва,толкова,че нямам търпение да гледам следващия епизод.!Сега поразгледах тук-там,но виждам ,че 11 епизод го няма никъде и незнам защо?Бихте ли ми казали!?И още един въпрос-Стар тв гледате ли я през интернет или я имате на кабелните си оператори?
Виж целия пост
# 115
http://asklaftananlamaz.fragmanlarim.com/ask-laftan-anlamaz-9-bolum-4-fragmani/ Фрагман 4 на "Любовта..."
Виж целия пост
# 116
боже.... 4 фрагмана за една серия..... Party това сигурно е защото пропуснаха да излъчат серия миналата седмица.... Whistling
Деси, да те поздравя и тук за празника ти....много щастие и сбъднати мечти ти пожелавам love001
Скрит текст:
Виж целия пост
# 117
Привет! Hug

papa6ka, 11 епизод на ВО го няма никъде, понеже още не е излъчен, за сега има само един трей. Относно startv, аз поне я гледам online, нямам я към пакета на кабеларката.
Лека вечер! Simple Smile
Виж целия пост
# 118
Снеже Hug
Скрит текст:
знам, че има нова тема, но ми излезе на съобщение и старата с 4 фрагман и без да гледам отговорих Embarassed сори....
нямам търпение за новата серия.... Party
Виж целия пост
# 119
И аз нямам търпение за ЛНРД направо... Много ми харесва сериала и каста е с добри и симпатични актьори.. Гледам по 100 пъти фрагманите като лудите Simple Smile  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия