~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 2 ~

  • 135 248
  • 736
# 135
Момичета,тъй като и аз следя доста филмчета и малко се овъртолих вече с епизоди,дати и .т.н. искам да ви запитам...
Разбра ли се 309 с колко серии ще приключи?
Защо нямаше серия на Любовта... и там ли гласят финал и ако да знае ли се колко серии се очакват все пак?
За Висшето няма да питам за финал.Там сега започва да става сложно и си мисля,че няма да го спрат все още.Е,и от рейтинга зависи,ама ...

JANILINA аз не гледам 309 ,но някъде прочетох,че последната ще е 13 серия.За Любовта не разбира от думи го нямаше в сряда,защото по същата телевизия е имало някакво изявление на примиера им.Тази сряда(утре) ще го дават,но незнам колко серии е,както и ВО.
Виж целия пост
# 136

онлайн - https://yadi.sk/i/Or5UMeawubLZz

линк за сваляне - https://mega.nz/#!5BtC0YbQ!P5r0QbfH66RuBDu4ZlxyIiG5VAoa2IoqYD_B7Z80OAA



Hug Hug Hug
bouquet Hug bouquet
Супер, страхотно попадение, благодаря.
А ето ви и фрагмана от преводач на филма,  Wink
ВИСШЕ ОБЩЕСТВО ЕП.11 ТРЕЙЛЪР2 БГ.СУБ.


[/quote]
Страхотни сте  bouquet Hug bouquet Благодаря на момичетата които превеждат и качват сериалчетата Simple Smile на Джансу все по трудно и мъчително и става от една страна вечно мрънкащата и арогантна майка, от друга страна лъжата....., а сега и любовта на Керем. Интригата е пълна. С 309 си почивам страхотна лятна комедия.
Виж целия пост
# 137
Привет! 

Да допълня инфото  Hug

No: 309  - епизод 9 https://yadi.sk/i/Sy1lIv_0uHT2b

No: 309  - епизод 10 - https://yadi.sk/i/wp5keTRAuQo5G

No: 309  - епизод 11 - очаквайте ...  Laughing Laughing


Тез много добри!  Heart Eyes Мерси!  Hug bouquet


Благодаря, момичета  bouquet bouquet Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 138


ioivanoff,благодаря ти!
Виж целия пост
# 139
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Беше ми интересно да видя "Сюрея" като певица - не е лош гласът й. Wink Благодаря за фрагмана на ВО и превода му.  bouquet Ай, не искам да умира Джан - много ми е симпатичен, а и е единствената подкрепа на Джансу в това семейство. Sad

JANILINA,  Hug поне засега и трите сериала продължават през есента.  Peace


Днес да не забравяме 309 и ЛНРД. Wink





Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 140
Виж целия пост
# 141
Yeni sezonda ekranda olacak diziler! Wink Има ни в новия сезон. Party

http://www.gecce.com/fotogaleri-yeni-sezonda-ekranda-olacak-diziler

Yüksek Sosyete



http://www.gecce.com/fotogaleri-yeni-sezonda-ekranda-olacak-diziler?p=28


No: 309



http://www.gecce.com/fotogaleri-yeni-sezonda-ekranda-olacak-diziler?p=27


Aşk Laftan Anlamaz



http://www.gecce.com/fotogaleri-yeni-sezonda-ekranda-olacak-diziler?p=19
Виж целия пост
# 142
ПРИВЕТ!!!
 аз съм на линия да гледам НОМЕРА
хаштага :признай си Shocked

 За ЛНРД- не мога да го намера ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 143
Е,тъй де,да и признаят,че се обичат,а не да се гледат като куче и котка Mr. Green

Виж целия пост
# 144
Добър вечер,ако някой има време ще ми даде ли линк за номера?!! Благодаря
Виж целия пост
# 145
Добър вечер,ако някой има време ще ми даде ли линк за номера?!! Благодаря

Заповядай

http://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.canlitvizle.co/fox-tv
https://www.kolaytv.com/fox-tv/
http://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.tvizleyen.com/fox-tv-canli-ya
http://www.canlitviz.com/fox-tv-canli-izle

http://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.canlitv.mobi/fox-tv
http://www.tvizlek.com/2014/04/fox-tv-izle.html
http://www.ecanlitvizle.com/fox-tv-izle/
http://www.tvport.com/kanal/fox-tv.html
http://www.canlitvlive.com/izle/fox-tv.html
Виж целия пост
# 146
Много благодаря,вече ще запомня няколко ,че за 3-4 път ви занимавам:)
Виж целия пост
# 147
Добър вечер!Много се извинявам,но не мога да разбера-ще гледаме ли още серии на Висшето общество или няма?
Виж целия пост
# 148
Добър вечер!Много се извинявам,но не мога да разбера-ще гледаме ли още серии на Висшето общество или няма?

Ако снимат и дават, ще гледаме.  Grinning

В момента има излъчени 10 епизода в Турция. В България има преведени 10.  Peace Ако утре излъчат 11 значи и него ще го гледаме.  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 149
Добър вечер!Много се извинявам,но не мога да разбера-ще гледаме ли още серии на Висшето общество или няма?

Ако снимат и дават, ще гледаме.  Grinning

В момента има излъчени 10 епизода в Турция. В България има преведени 10.  Peace Ако утре излъчат 11 значи и него ще го гледаме.  Grinning Grinning
[Благодаря!Може би не съм разбрала,че го излъчват само в четвъртък./quote]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия