Къде ги намери тези малки красавици!? Някои не си приличат много.



Поне така казват руските девочки. 
Ето, този актьор е нейния партньор в живота, не зная дали са се оженили, май не 

благодаря! УАУ, страхотен фрагман на Вътре! Байрактаров си е Байрактаров ... желая им успех!
благодаря за инфото за Сончето
Дано наистина са се оженили.

мерси за кафенцето и за новата снимка! 



, Снеже
, Фенче 

), да видим на турците колко ще се хареса, че доста по американски ми звучи 

, не изкоментира новината за ФЕ, (то това не е и нейна тема де), но мисля, че с Мурат ще им се получи нещо много добро, а и щом са се съгласили и двамата, предполагам, че СЦ също е добър 


много съм щастлива от новината и изглежда е истина, щото в интервюто си Фахрие потвърждава за филма, без да споменава партньор обаче.
Рускините имат превод, постнах го в нейната тема.
Още по-хубавото е, че е казала, че ще има и сериал, освен филма.
Дано и двата й проекта са успешни.

и аз много се радвам, че ще си гледаме пак нашата любимка 


Снеже
Тара
Благодаря ви за всичко споделено! 
И на Халит и Берги го няма ... Стига, бе ... невъзможно ми се струва
Нали тогава пускат по-слаби сериали, поне така знам
Дано поне е в неделя, че кой ще го гледа в събота вечерта
Хората излизат, няма да си стоят вкъщи пред телевизора

че защо да не обсъждаме Фахриенце и тук? И тя си е наше момиче
, страхотен е 309, и мен много ме кефи Филиз 





той Ашка го задържа единствено двойката, според мен отдавна се изчерпиха идеите на сценаристката. Да видим сега какво ли ще измисли 
Още в КСШ го забелязах, не ми харесва долната и челюст и зъбите и се показват като на бобър. И въпреки това е много сладка
смешно е, но вече взе да ме дразни чак толкова. А този, който играе Онур, също ми харесва много само в определени моменти, с тази лимба ми е смешен ама са готини заедно, де. А актрисата, която играе Филиз е просто невероятна, хиля се най-много с нея
Другите ми преиграват на моменти, но е забавен сериала, харесва ми.
чак на 20 октомври, мале, още почти два месеца


Като гледам Башак не и личи, а на Киво му писна да го питат все едно и също 


) въобще не съм очаквала по-рано, при положение, че в последния момент събираха каста
Препоръчани теми