Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 52

  • 89 074
  • 738
# 120




     Къде ги намери тези малки красавици!? Някои не си приличат много.
Виж целия пост
# 121
Къде ги намери тези малки красавици!? Някои не си приличат много.

ами от ВК, там има какво ли не Wink

лека Hug
Виж целия пост
# 122
Излезе втори фрагман на сериала на Чаатай и Арас. Много е добър този път - хареса ми. Peace



Второто видео било от 28 август, когато беше в Бодрум, но излиза днес.  Wink Поне така казват руските девочки. Wink

Лека нощ! bouquet
Виж целия пост
# 123


     Дори в тези няколкосекундни кадри се вижда крещящо страхотната им игра!

     Арас /най-накрая да запомня поне едното му име - малкото/ ми направи голямо впечатление още във Времето лети. А Чаатай, който го гледам в Кварталът на... все повече и повече задобрява. Огледален свят така и не успявам да го гледам. В смисъл не ми се насилва, но съм хвърляла по едно око. Голям напредък в играта му.


    Лека и от мен.


   
Виж целия пост
# 124

Нали ти ме питаше едно време с кого е Сонгюл  newsm78 Ето, този актьор е нейния партньор в живота, не зная дали са се оженили, май не  newsm78



В началото на миналата година ги спрягаха, че май са се оженили. Но не са правили сватба, която медиите да отразяват. Той също е разведен, има голям син. Докато не приключи нейния развод, те бяха много дискретни и се опитваха да не афишират връзката си. Той е син на много известни театрали: Садри Алъшък и Чолпан Илхан (нея сме я гледали в Пътища на съдбата - Yanik Koza; м/у другото в тв версията на Aşk-ı Memnu от 1975 играе ролята на Матмазел ). На тяхно име има частен театър/театрален център, в който играе и Сонгюл. Ежегодно раздават награди в областа на театъра и киното ...
Виж целия пост
# 125
Добро утро!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Снеже  Hug благодаря! УАУ, страхотен фрагман на Вътре! Байрактаров си е Байрактаров ... желая им успех!
Напомни ми как се вълнувах, когато пуснаха първия фраг на КГ ...
Тара  Hug благодаря за инфото за Сончето  bouquetДано наистина са се оженили.
Пишат, че е нова
Виж целия пост
# 126
Добро утро! Hug Hug Hug

ФенчеHug мерси за кафенцето и за новата снимка! bouquet

Орси, Айрреbouquet bouquet

Тараbouquet



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 127

Здравейте!

Да, медиите я отразиха Kıvanç Tatlıtuğ gerildi! Били "хванати" от трафика. Къванч, като видял журналиститв, се напрегнал и затворил прозорците ...




Интервю с Фахрие: 'Burak varlığıyla beni çok mutlu ediyor … #231;ilemez'
Виж целия пост
# 128
Привет Hug

Тара Hug, Снеже Hug, Фенче Heart Eyes
Фрагът на "Вътре" много впечатляващ , да, завиждам им за режисьора. Peace
аз не обичам такава полицейско-мафиотска тематика(не че има значение Wink), да видим на турците колко ще се хареса, че доста  по американски ми звучи Peace

Мъжът на Сонгюл, готин, има мъжкарско излъчване Peace

Снеже Hug, не изкоментира новината за ФЕ, (то това не е и нейна тема де), но мисля, че с Мурат ще им се получи нещо много добро, а и щом са се съгласили и двамата, предполагам, че СЦ също е добър Peace

 Whistling



сериалът на Джансу са го сложили във вторник, аз предполагах, че нашия ще е тогава, но още нищо не се знае Peace
Виж целия пост
# 129
Тара, bouquet

АйрреHug много съм щастлива от новината и изглежда е истина, щото в интервюто си Фахрие потвърждава за филма, без да споменава партньор обаче.  Peace Рускините имат превод, постнах го в нейната тема.  Hug Още по-хубавото е, че е казала, че ще има и сериал, освен филма. Party Party Party Дано и двата й проекта са успешни. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 130
Определено не  е искал да говори с журналисти
само дано да няма пак някакъв проблем със сериала Confused Praynig






Снеже Hug и аз много се радвам, че ще си гледаме пак нашата любимка Party
Чета , че премиерата на филма ще е през февруари  Peace
а за сериал, сигурно ще трябва да почакаме Peace
само дано не играе с..... сещате се Mr. Green

хубав следобед bouquet
Виж целия пост
# 131
Привет дружки - Айре  Heart Eyes Снеже  Hug Тара  Hug Благодаря ви за всичко споделено!  bouquet

Много ми е интересно, нашия сериал в почивните дни ли ще се излъчва  newsm78 И на Халит и Берги го няма ... Стига, бе ... невъзможно ми се струва  Naughty Нали тогава пускат по-слаби сериали, поне така знам  newsm78 Дано поне е в неделя, че кой ще го гледа в събота вечерта  newsm78 Хората излизат, няма да си стоят вкъщи пред телевизора  Laughing  Този ВО с какъв рейтинг е ? Аз тотално го зарязах, не ме кефи. Виж, 309 го опатках - на 10 серия съм вече, много е забавен, с глас се смея на някои сцени  Laughing Любимка ми е Филиз  Joy Joy Joy Joy
Айре  Heart Eyes че защо да не обсъждаме Фахриенце и тук? И тя си е наше момиче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 132
Фенче Heart Eyes, страхотен е 309, и мен много ме кефи Филиз Laughing
и Сц. много оригинален, с много готини хримки Peace

за програмата и в темата на Халит и Берг, това обсъждаха, че и техния сериал оставен за уикенда, но аз предполагам, че ще има размествания Peace
ВО като почне есенния сезон сигурно ще окапе Confused или него ще преместят, абе не знам newsm78

аз преди малко изгледах последната серия на Ашка, че не бях я гледала
ами бая тъпичка ми се стори Whistling
и със сигурност мога да кажа, че харесвам Демет повече от Елчин Wink

това чета ВК Peace newsm78
Цитат
Сегодня появилась информация о дате премьеры
Один из самых ожидаемых проектов сезона выходит в эфир (по предварительным данным) 20 октября.
Таким образом, днем вещания сериала "Джесур и Гюзель" выбран вторник.
Во вторник идут такие проекты:


"Достаточно твоей улыбки"
"Песня жизни"
"Мафия не будет править миром".



Виж целия пост
# 133
Aйре  Heart Eyes той Ашка го задържа единствено двойката, според мен отдавна се изчерпиха идеите на сценаристката. Да видим сега какво ли ще измисли  newsm78
Демет ти харесва повече като игра или по външност от Елчин ? По външност не ми харесва повече, но като игра може би и на мен Демет ми харесва повече. В едни моменти е много хубава, но в много случаи ми прилича на PIF в лицето  hahaha Още в КСШ го забелязах, не ми харесва долната и челюст и зъбите и се показват като на бобър. И въпреки това е много сладка  Laughing Малко са прекалили с апетита и обаче  Joy Joy Joy Joy смешно е, но вече взе да ме дразни чак толкова. А този, който играе Онур, също ми харесва много само в определени моменти, с тази лимба ми е смешен ама са готини заедно, де. А актрисата, която играе Филиз е просто невероятна, хиля се най-много с нея  hahaha Другите ми преиграват на моменти, но е забавен сериала, харесва ми.
А бе, кога щат да го дават нашия сериал, само да го пуснат вече, че ми писна, то па такава конспирация, че ...   #Cussing out чак на 20 октомври, мале, още почти два месеца  ooooh! ooooh! ooooh!
Един от най- очакваните проекти, а няма място в листата на Стар тв  Joy Joy Joy

Кыванч Татлытуг, который недавно попал в аварию со своей супругой Башак Дизер, был замечен в районе Бебек "в пробке". Авария обошлась без последствий, но в этот раз за рулём был друг Кыванча. Тем не менее, настроение супругов испортилось, так как в одно мгновение их машину окружили уличные дети, выпрашивая деньги. Заметим, что Кыванч и Башак оставили вопросы журналистов без ответов.
Перевод vk.com/kivancoyku
Трябва ли ви превод ?
Как пък разбраха, че им се е развалило настроението на СТ и от какво именно newsm78 Като гледам Башак не и личи, а на Киво му писна да го питат все едно и също  ooooh!
Режисьора и Еджето ...

и един много готин колаж на нашите
Виж целия пост
# 134
Цитат
Демет ти харесва повече като игра или по външност от Елчин ?

и двете май Peace
ще цитирам Светлето, щото и аз мисля, като нея, ама не мога да го кажа толкова хубаво Wink
Цитат
Да, Айре, направо обикнах Демет - толкова естествено, чаровно, мило и слънчево, истинско и сияйно същество май не съм виждала друго. Може да не е безгрешна красавица, обаче е толкова сладка и обаятелна, че наистина ми е на първо място в момента.

иначе за 20 октомври, ако е вярно де, си е съвсем нормална дата за започване на ДГ(това съкращение ми харесва повече от ДК Peace) въобще не съм очаквала по-рано, при положение, че в последния момент събираха каста Whistling Confused

и аз мисля, че на Киво му е писнало да го питат за работата му и затова е предпочел да не отваря прозореца Mr. Green

тоя черно белия колаж много сполучлив, направо завидях на автора Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия