. Като излязох беше прегладняла и започна да пищи със стиснати юмручета само като я сложих в позата....много ми се беше ядосала....чак ми стана смешно
,Видът на гърдата сякаш още повече я ядоса, неистови писъци. И аз започнах сешоар, биберон, нахвърли й се след това и сука толкова много, че успя да спи три часа и половина без прекъсване (при условие, че и през нощта беше спала със събуждане на 4 часа), а аз с нея ходих на ресторант с детски кът, т.е. пищящи деца, разхождах я, после на пазар, и вкъщи се върнах и няма събуждане. Пак много дълъг пост стана, лека вечер от мен, аз все пак направих тортата с ябълки и орехи, въпреки мъчителното главоболие
Или пък .. защо плаче, защо е крив, няма ли да спи, какво му има.... направо ме изкарват извън релси . Затова ми е най-добре като съм си сама и никой не ме закача, двамата с него най-добре се оправяме , като дойдат на гости и детето се изнервя, и аз 
Хич да не ти пука. Моята ако купи дори един памперс без да ме е питала, знае последствията.
както на мен. Но, не се съобразявам относно гледането. Къпя колкото си искам, обличам го както си искам, храня го както мога и не му давам скапаната вода за ужас на всички. 
Третия месец съм чела, че се регулира, затова изглежда по-малко, а и бебо е заякнал и се е научил да суче и се нахранва по-бързо.
Така че не е казано, че като има много бебето яде повече. 
Обича да подарява хем скъпи, хем ненужни неща, а своя син е научила на пестеливост, освен когато тя реши нещо. Аз съм горда и сама взимам повечето неща за бебето, особено като ММ тръгне да ми развива локуми, но ако трябваше да разчитам на тях...и аз не знам как бих се оправила без
Иначе е прекрасно всички да се радват на бебето, моля се само да мине зимата без много вируси, болести и прочие, което често става след като всички се изредят да мачкат бебето. Ние засега държим фронта със сополките, днес и утре ще сме навън, но пък въпреки студа има малко слънчице, а вчера една приятелка (чехкиня) ми разказа как първите разходки на сина й, роден по Коледа, били на - 20 градуса...
Днес цял ден спинка. Снощи не посмях да я къпя зарадиваксината. Ама тази вечер ни чака много дълга баняяяя
Аз вече съм сама. ММ ще се прибере за Коледа. Отиде да работи. Няма как
И да ви кажа така по-добре се справям. Мобилизирах се . Като няма кой да ти помага и като разчитам на себе си, ми е по дибре.
Иначе за кучето... и ние имам и още като се разбра, че съм бременна всички бяха на мнение, че кучето трябва да се махне
Да ама не, напротив, точно обратното ..от самото начало са си заедно и нито бебето има проблем с кучето, нито кучето с бебето
Препоръчани теми