Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) (15)

  • 33 135
  • 731
# 555
Ааа добре хапвай хапвай Hug
Аз също имам разни витамини, които няма да пия. Ако някой иска да свирка Wink
Виж целия пост
# 556
Предателка!!! Искам и аз торта  Sad
Виж целия пост
# 557
Кристиии, лошо ми стана от тази торта, а диването кърти като пор Crossing Arms
Виж целия пост
# 558
Frango - ооо, много ти благодаря. Въпреки това мисля, че аз не съм спешен случай Simple Smile
По-добре да ги вземе някоя бременна  Hug

Между другото пийни малко фреш портокал, изчакай 15мин и ще видиш как ще се събуди Wink
Виж целия пост
# 559
Момичета,
Пусках ПКК. Всичко ок освен брой еритроцити 5.44 при горна граница 5.3 и средно съдържание на Hgb в еритроцита 26.8 при долна гграница 27. Предполагам, че не би трябвало да се тревожа, но да се допитам и до вас....
Виж целия пост
# 560
Фран, ние се чудехме дали вече не го гушкаш диването, а то си поспива. Много примерно дете бе. Дано и като се роди да те оставя да поспиваш  Heart Eyes

Креми, видях че и ти си на преглед на 21-ви. От колко часа си? Разбрах че тогава док има лапаро и хистеро и мен ме сложиха за 11 ч. а в 8 ще ходя за хормони.

Кристи, твойто диваненце ще е моята зодия.  Heart Eyes

Поли, да не стартираш и ти?
Виж целия пост
# 561
Поли, аз март месец имах подобни резултати, само че MCH ми беше на долната граница, ходих на хематолог и ми каза, че няма нищо притеснително. После наблегнах на скарата и се оправиха нещата Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Боби, везни ли си?

Фран, умряла съм от глад!
Виж целия пост
# 563
Фран,  Heart Eyes Hug

Брайда, вземи се рецепта от личната  Peace На мен ми направиха проблем, че доцента ми е изписал през ден клексан и не ми даваха да взема по рано 2 кутии, а реално аз слагам всеки ден  ooooh! И като бях на ЖК, АГ-то ми ги изписа всеки ден. Според мен за тях няма значение от кой е рецептата, важното е да я има  Wink
Вземи и тези на Фран  Sunglasses

На мен за сега ми ги намират в Марешки и нямам проблеми  Praynig
Виж целия пост
# 564

И то типична Везна. Все съм на кантар и всичко все ми е под въпрос дали така, или иначе  Laughing Току виж се улучим с бебо на един ден. Аз съм на 09.10. Даже смятах, че ако правим опит този месец може теста да се падне на ЧРД или ден-два след него. Дано това да ми е подаръка за ЧРД. Друг не искам.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 565
Значи стискам палци Hug
Виж целия пост
# 566
Зравейте дами . Имам въпрос? Когато ти бият стимулацията във нея имало хормони от няколко жени , който са във менопауза ! И затова се чустват жените раздразнени , и нервни и неспокоини .
Виж целия пост
# 567
Зравейте дами . Имам въпрос? Когато ти бият стимулацията във нея имало хормони от няколко жени , който са във менопауза ! И затова се чустват жените раздразнени , и нервни и неспокоини .
Какъв е въпросът?
Виж целия пост
# 568
Ако някои е запознат с това , да каже дали е вярно , или е измислица .
Виж целия пост
# 569
Ако някои е запознат с това , да каже дали е вярно , или е измислица .
http://invitro-bg.com/files/7813/3001/4112/Nadejdata_za_dete.pdf

Ще намериш доста отговори. Конкретно, започни от стр. 85 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия