Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за ваксината срещу магарешка кашлица по време на бременност?
Какви са мненията за ваксината срещу магарешка кашлица в Англия?
Какви са мненията за ваксината срещу магарешка кашлица в България?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за ваксината срещу магарешка кашлица по време на бременност?
Мненията относно ваксината срещу магарешка кашлица по време на бременност са смесени. Някои бъдещи майки се колебаят дали да я получат, докато други я приемат като превантивна мярка и силно я подкрепят. От съществено значение е бременните жени да се консултират със своя лекар, за да обсъдят потенциалните рискове и ползи за тях и тяхното бебе.
-
Какви са мненията за ваксината срещу магарешка кашлица в Англия?
Въпреки че някои майки не са чували за ваксината срещу магарешка кашлица в Англия, други посочват, че рисковете са големи и че ваксината предава имунитет на бебето до няколко месеца след раждането. Важно е да се консултирате с местни лекари и да получите информация за рисковете и ползите от ваксината в съответната страна.
-
Какви са мненията за ваксината срещу магарешка кашлица в България?
В България мненията за ваксината срещу магарешка кашлица са смесени. Някои родители се колебаят или отказват да ваксинират, докато други я прилагат превантивно и я подкрепят. Препоръчително е да се консултирате с лекар и да вземете информирано решение, като вземете предвид индивидуалните рискове и ползи.
-
Какви са препоръките за избягване на пренаселени места по време на бременност?
-
Какви са мненията относно ваксинирането на бременни жени?
, някак нереално ми е да не се въртят такава количка до сега не съм видяла, а може и някакви транспортни болтове да има като при пералните
само предполагам
, аз спя с обикновена втора възглавница за под коремчето и е доста удобно и по гръб си лежа още без проблем. Така че може да пробвате с възглавница или завивка втора...
Преди малко се прибрах от болницата,където ми поставиха анти-Д инжекция и съм меко казано притеснена.Освен анти-д инжекцията,която акушерката ми постави,тя преслуша тоновете на бебето с едно апаратче,каза,че всичко е в норма.Премери и височината на матката и каза,че размерите й отговарят на +3 седмици.Тоест аз сега съм 28+1,а размерите на матката ми отговарят на 31-ва седмица.Помолих я да ми запази час за видеозон и ми го запази за утре.Попитах я на какво би могло да се дължи това рязко нарастване ( до преди 2 седмици всичко беше в норма) и дали бебето не е твърде голямо,тя каза,че може и да е от това,може и от по-голямо количество околоплодна течност