Лятото полека отминава, Декемврийска мама все по-нетърпелива става - Тема 6

  • 52 509
  • 713
# 240
veni.b, сигурна ли си, че просто не са ви застопорени колелата с една джаджа отпред или отзад? Реално почти на всички колички се въртят колелата, дори на най-евтините, но имат опция да се застопоряват по желание, огледай я добре  Peace
Виж целия пост
# 241
veni.b, сигурна ли си, че просто не са ви застопорени колелата с една джаджа отпред или отзад? Реално почти на всички колички се въртят колелата, дори на най-евтините, но имат опция да се застопоряват по желание, огледай я добре  Peace


и аз това си мислех  newsm78, някак нереално ми е да не се въртят такава количка до сега не съм видяла, а може и някакви транспортни болтове да има като при пералните  Joy само предполагам
Виж целия пост
# 242
Мами, здравейте! Как спите ? В какви пози? На мен мие вече голям корема и трудно заспивам и се чудя на ляво или на дясно.....Четох малко из старите теми и там пишеше, че има вероятност да се завие пъпната връв около врата на бебето? Чувствам, че направо го притискам като си лягам на страните, нещо все ме подпира.....
Споделете, ако сте намерили решение на този проблем.
Виж целия пост
# 243
Не се въртят, така са си   Confused Явно съм се прекарала, иначе пък много си я харесвам...
Виж целия пост
# 244
Не се въртят, така са си   Confused Явно съм се прекарала, иначе пък много си я харесвам...
veni.b най-добре се обади в магазина от който сте я купили и попитай.Възможно е да има спирачка или умишлено да са блокирали колелата заради превоза.Ако все пак наистина и има нещо на количката,просто искай да ти я сменят.Възможно е точно тази количка да е дефектна нещо...Не е възможно на всички от този модел да не им се въртят колелата Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Choki77, май няма решение за спането! Бебчето вече тежи, накъдето и да се обърнем. Аз спя и наляво и по гръб и вдясно, но има моменти, в които нещо ме дърпа или дори заболява в някое от положенията и веднага го сменям. А представи си, че бебчето расте вече със 150-200 гр на седмица. И ни размества сериозно чарковете.  newsm78 Иначе спя на две възглавници, т.е, полуседнала. Така поне ми е удобно да дишам и си мисля, че преча до някаква степен на киселините да ме мъчат.  Peace
Annye, аз съм на аспирин протект от първата ФМ насам. След 2 седмици, на третата, ще ми кажат дали и кога да го спра! Той е различен от обикновения аспирин, обикновеният никой не го изписва на бременни! Други жени са и на инжекции за разреждане на кръвта, та дори се броя за късметлийка  Tired
Виж целия пост
# 246
Аз спя настрани и понякога по гръб,удобно ми е,но аз съм с възглавница за бременни между краката и настрани ми е удобно.
Виж целия пост
# 247
Аз от няколко нощи се будя и повече няма заспиване, въртя се и не мога да се наместя. А и бебо като се размърда край с почивката. Мене ме мъчат изтръпванията на краката сутрин като се протегна и после цял ден болят, увеличих магнезия да видим дали ще помогне.
Виж целия пост
# 248
Две-три нощи и аз не можах да спя,но го отдавам на пълнолунието. Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Две-три нощи и аз не можах да спя,но го отдавам на пълнолунието. Simple Smile
Цвете на венера може би си права.
На мен гърдите ми вече са много напрегнати , имам чувството, че ако не почна да кърмя скоро ще се пръснат , а има много време до тогава. Как е при вас?
Виж целия пост
# 250
Момичета,и аз го имам този проблем с безсънието,ужасно е!Спя по няколко часа на нощ,не знам на какво се дължи това
Виж целия пост
# 251
Нз каква е тази възглавница за бременни  newsm12, аз спя с обикновена втора възглавница за под коремчето и е доста удобно и по гръб си лежа още без проблем. Така че може да пробвате с възглавница или завивка втора...
За през деня когато съм в движение или за разходка си взех колан за бременни на чико и съм много доволна! Скъпичак е малко, но мога да издържам по-дълго време права и седнала, та според мен си заслужава.

За ремонта ... и пердета сложихме и прилича вече на истинска стая, само дърводелеца за касата на вратата ми остана и гардероба да стане готов.
Направих и от икеа една поръчка : обиколници, чаршафи, одеало, хавлия, протектор за матрак и ето това http://www.ikea.bg/childrens-ikea/baby/Changing-tables-and-nursing/50563/75553/ реших че ще ми е удобно за козметиката на бебето.

Сега гледам дрешки в asda ...и се чудя за размера - Първи размер или 0-3 ?
Виж целия пост
# 252
Мами, здравейте! Как спите ? В какви пози? На мен мие вече голям корема и трудно заспивам и се чудя на ляво или на дясно.....Четох малко из старите теми и там пишеше, че има вероятност да се завие пъпната връв около врата на бебето? Чувствам, че направо го притискам като си лягам на страните, нещо все ме подпира.....
Споделете, ако сте намерили решение на този проблем.
Аз само на една страна мога да спя, преди си слагах под корема малка възглавничка, ама от миналата седмица си купих възглавница за бременни и е много удобно. Даже и през деня не се разделям с нея, правя си импровизирано кресло от нея върху дивана. Много сполучлива покупка, въпреки че не очаквах Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Ох да и при мен започна едно безсъние...събуждам се към 3-4 сутринта и край.После по някое време следобед заспивам наново,но максимум за половин-един час.Най-лошото е че от седмица-две започнаха да ме болят краката.Мускулите на прасеца,но по-болезнената част е като че ли отпред .Изписаха ми хапчета Детралекс-изобщо не помагат.Сега пробвам какви ли не гелове за мазане,подходящи за бременни,но и от тях почти не виждам резултат.Най-зле е момента в който заспивам.Започвам да се унасям и изведнъж все едно някой ми пуска ток.Ужасно е.През деня изобщо забравям за болката,но вечер...започне ли да ми се спи и се започва адът.Следящите ме доктори казват,че вероятно бебетата натискат нерв и оттам идва болката,нищо не може да се направи,чак след раждането ще отшуми всичко...Както някой веднъж беше казал,бременността не е само състояние,направо си е чиста диагноза...
Виж целия пост
# 254
Здравейте,момичета Hug Преди малко се прибрах от болницата,където ми поставиха анти-Д инжекция и съм меко казано притеснена.Освен анти-д инжекцията,която акушерката ми постави,тя преслуша тоновете на бебето с едно апаратче,каза,че всичко е в норма.Премери и височината на матката и каза,че размерите й отговарят на +3 седмици.Тоест аз сега съм 28+1,а размерите на матката ми отговарят на 31-ва седмица.Помолих я да ми запази час за видеозон и ми го запази за утре.Попитах я на какво би могло да се дължи това рязко нарастване ( до преди 2 седмици всичко беше в норма) и дали бебето не е твърде голямо,тя каза,че може и да е от това,може и от по-голямо количество околоплодна течност Rolling Eyes Доста се притесних. Confused
На вас мерят ли ви височината на матката и имате ли някаква информация по въпроса? Благодаря предварително за всички отговори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия