"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 1

  • 143 198
  • 742
# 315
  Ето я бойна руска група, която ще превежда сериала:

https://vk.com/kivanctuba

Може довечера и онлайн да го направят. Трябва да се провери преди началото.



Втори рекламодател се похвали.



https://twitter.com/EmperaHali

http://www.empera.com.tr/
Виж целия пост
# 316
Браво на бойната руска група.  Peace
Българската не е толкова бойна, но...   Embarassed Embarassed Embarassed





новичка ли е?
Виж целия пост
# 317
Браво на бойната руска група.  Peace
Българската не е толкова бойна, но...   Embarassed Embarassed Embarassed





  Българската група е по Йеденето и пиЙенето. Whistling Разпределение на труда. Party
Този чок озел репоратажин имаме ли ги, защото го виждам за сефте? newsm78

http://www.startv.com.tr/dizi/cesur-ve-guzel/ekstralar/cesur-ve- … k-ozel-roportajla

Виж целия пост
# 318
 Българската група е по Йеденето и пиЙенето. Whistling Разпределение на труда. Party

Интересна оценка...  newsm78  

Да си припомним какво знаем досега!  


1 трейлър           https://www.videoclip.bg/watch/630956_drzki-i-krasivi-cesur-ve-g … l-1-teaser-bg-sub

2 трейлър           https://www.videoclip.bg/watch/627571_cesur-ve-guzel-drzki-i-kra … -tanitim-2-bg-sub

3 трейлър           https://www.videoclip.bg/watch/629122_cesur-ve-guzel-drzki-i-kra … od-fragman-bg-sub

4 трейлър           https://www.videoclip.bg/watch/630564_cesur-ve-guzel-drzki-i-kra … el-fragman-bg-sub    

Резюме:



Няколко линка за он-лайн.
Проверих ги, но ако знаете и други пуснете ги!  Peace


http://www.startv.com.tr/canli-yayin
http://www.ecanlitvizle.net/star-tv-izle/
http://www.bg-gledai.tv/online-star-tv
http://guzei.com/online_tv/watch.php?online_tv_id=4186&lang=7
http://www.canlitvlive.co/izle/star-tv.html

Надявам се в новините пак да ни зарадват с нещо от сета.  Peace
Виж целия пост
# 319
Здравейте  Hug

И аз да се запиша в темата на дръзките и красивите в деня, който толкова много очаквахме.
Надявам се дизито да надмине очакванията ни Praynig

Пожелавам на Туба, Къвънч и целия екип попътен вятър за новия им проект newsm10

А на нас безпроблемен нет и много приятни и емоционални минути пред мониторите!

И не на последно място - благодарности за всички, които се грижат информацията и красотите да стигне до нас bouquet


Успех!


Виж целия пост
# 320
Ринка Hug
благодаря за трейлърите и линк-овете за гледане bouquet
Не знам дали ще съм с вас тази вечер, но със сигурност ще чакам превода на 1 еп. Peace

Приятно гледане и успех на сериала! Hug
Виж целия пост
# 321
Браво на бойната руска група.  Peace
Българската не е толкова бойна, но...   Embarassed Embarassed Embarassed





новичка ли е?


снимката е сравнително нова, това са брат му и племенника Peace

а ние тук във форума сме разделени на доста теми, така, че май всеки ще си пише, там където му е приятно Wink Whistling

Сабина Hug, аз съм го гледала тоя репортаж Peace

Приятно гледане на всички и безпроблемен нет bouquet
Виж целия пост
# 322
Скрит текст:
Браво на бойната руска група.  Peace
Българската не е толкова бойна, но...   Embarassed Embarassed Embarassed





новичка ли е?


снимката е сравнително нова, това са брат му и племенника Peace

а ние тук във форума сме разделени на доста теми, така, че май всеки ще си пише, там където му е приятно Wink Whistling

Сабина Hug, аз съм го гледала тоя репортаж Peace

Приятно гледане на всички и безпроблемен нет bouquet

Тамън щях да попитам за тези, които са тук къде ще коментират... ако искате в тази тема, че тя е главно за сериала. Simple Smile Разбира се само предлагам...   newsm03
Виж целия пост
# 323
Добре дошли на всички!  Hug
Анджелик, всеки е свободен да пише и коментира където си иска.  Peace

15 минути до старта! 


Виж целия пост
# 324





Успех и на добър час на всички!!!
Виж целия пост
# 325
Привет, момичета! Цоп и аз тук!  Party
Обаче, извинявам се, ако е коментирано, но по плакатите пише 20.00 часа, защо при нас е от 19.00, при положение, че с турците сме в една часова зона? Изпуснала ли съм нещо? Hug
Виж целия пост
# 326
Привет, момичета! Цоп и аз тук!  Party
Обаче, извинявам се, ако е коментирано, но по плакатите пише 20.00 часа, защо при нас е от 19.00, при положение, че с турците сме в една часова зона? Изпуснала ли съм нещо? Hug

1 час напред са.. Инстанбул например. Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug Hug

На хаир да е новият сериал на Къванч и Туба.. Желая му от сърце висок рейтинг и поне два сезона.. Peace Peace Peace

Ще превеждам онлайн.. Тези, които са чели мои онлайн преводи ще се ориентират кое какво е, за новите да напиша Peace Peace Peace Понеже това е първи епизод и все още не знам имената на героите, също така не съм и свикнала и опознала гласовете им, затова при първия онлайн превод ще има доста шашмалогии, но ще се опитам да ви предам най-важното от разговорите Peace Peace Peace Сюхан ще бъде С, Джесур Д, на останалите имената ще ги пиша в движение, а дотогава мъжете са М, а жените Ж Laughing Laughing Laughing Laughing

Ринка, Hug Heart Eyes миличка, благодаря ти за прекрасната тема love001 love001 love001 love001

Фенче Hug Heart Eyes

 Желая ви приятно гледане и безпроблемен нет!
Виж целия пост
# 328
Приятно гледане и безпроблемен нет! Hug Hug Hug

Започна! Party

Лили Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 329
Лилиии Hug bouquet Heart Eyes


Имаме вече разлика с Турция, защото доколкото разбрах те не си смениха времето, останаха с лятното Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия