Ebay 97

  • 90 318
  • 878
# 240
Ъпдейтналла съм често задаваните въпроси по отношение на връщането през превозвач и таксуването при продажба, които споделихте в предната тема.Ако има още нещо за добавяне - свиркайте , за да го направя днес, докато имам още опция за редакция.
Здравейте,може ли да направите ъпдейт на информацията за дисспут?наскоро ми се наложи да отварям диспут и много трудно се справих,сега имам 3 пратки от Китай,които не са дошли,а защитата в ибей ми беше до вчера,просто няма бутон за отваряне на диспут,дори ако тръгнеш да оставяш негативен фийдбак,от ибей казват да се свържа с продавача
в пейпал,директно ме прехвърля в резолушън център на ибей и става една завъртяна,никаква
Виж целия пост
# 241
Здравейте.
В ибей спечелих търг за нова дреха, но вместо това получих стара, използвана дреха. Необходимо ли и е да пиша на продавача, въпреки че много добре знае какво ми е изпратил или направо да повдигна диспут?
По добре му пиши.Обясни му "нежно"че си много разочарована и го попитай какво предлага за изход от ситуацията.Ако не се разберете повдигай диспут,но за да ти върне парите ще е нужно да върнеш дрехата.
как се повдига диспут?
Виж целия пост
# 242
Ъпдейтналла съм често задаваните въпроси по отношение на връщането през превозвач и таксуването при продажба, които споделихте в предната тема.Ако има още нещо за добавяне - свиркайте , за да го направя днес, докато имам още опция за редакция.
Здравейте,може ли да направите ъпдейт на информацията за дисспут?наскоро ми се наложи да отварям диспут и много трудно се справих,сега имам 3 пратки от Китай,които не са дошли,а защитата в ибей ми беше до вчера,просто няма бутон за отваряне на диспут,дори ако тръгнеш да оставяш негативен фийдбак,от ибей казват да се свържа с продавача
в пейпал,директно ме прехвърля в резолушън център на ибей и става една завъртяна,никаква

Корекции по първия пост се правят до 24 часа след пускане на темата, сега не мога да пипам нищо.Пуснете си кейс в резолюшън центъра, нали това му е работата.
Виж целия пост
# 243
въпросът е,че изобщо няма такава опция за отваряне на диспут,поне при мен
Виж целия пост
# 244
Срещу поръчката имаш more actions, избираш contact seller и в твоят случай избираш:   
I received an item that wasn't as described.

Ако искаш първо да се уточните, избери първата опция след contact seller:
I have a question about using my item or I want to send the seller a message
Виж целия пост
# 245
пак е нещо,но за съжаление ми дава рекуест да върна артикула
ще ги прежаля парите,12лв са,но аз често пазаруваям и трябва да знам какво да правя в такива ситуации
благодаря
Виж целия пост
# 246
   mannuella, не съм сигурна, че разбирам постовете ти докрай. Rolling Eyes Ти не си получила пратките си или си получила нещо, което на живо не съвпада с описанието в обявата? Понеже опцията, посочена от daniabc, касае именно втория случай, така че няма как да ти излиза нещо различно от онлайн бланка за връщане на стоката. Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Добър ден! Понеже до сега не съм пазарувал никога от ebay евентуално ако спечеля този търг http://www.ebay.co.uk/itm/HP-COMPAQ-PC-Computer-Small-tower-Pent … :fLUAAOSw-0xYWG0i
след това мога ли да си избера за доставчик GGBG  и каква ще е общата сума като теглото на артикула е 12 кг и въпросната доставка в сайта на ибей която е 42,71 паунда какво ще стане с нея и задължително ли е да се ползва тази доставка до бг с такава цена и също задължително ли е заплащането през paypal или може и с карта както при aliexpress.Изобщо пазаруването в ибей ми е някаква мъгла ако може малко разяснение като абсолютен новобранец. И през pay pal  как става плащането ? newsm78
Виж целия пост
# 248
Нищичко не разбрах. Но все пак:
Плащането през PayPal е препоръчително, да не кажем задължително. Няма пазаруване само с карта, доколкото знам. За PayPal има тема, можеш да я прочетеш за повече информация.
Можеш да пратиш артикула до адреса на GGBG в UK. Доколкото виждам, до там доставката е "само" 20 паунда. А ако лично отидеш да вземеш нещото, е безплатно.
Виж целия пост
# 249
Добър ден! Понеже до сега не съм пазарувал никога от ebay евентуално ако спечеля този търг http://www.ebay.co.uk/itm/HP-COMPAQ-PC-Computer-Small-tower-Pent … :fLUAAOSw-0xYWG0i
след това мога ли да си избера за доставчик GGBG  и каква ще е общата сума като теглото на артикула е 12 кг и въпросната доставка в сайта на ибей която е 42,71 паунда какво ще стане с нея и задължително ли е да се ползва тази доставка до бг с такава цена и също задължително ли е заплащането през paypal или може и с карта както при aliexpress.Изобщо пазаруването в ибей ми е някаква мъгла ако може малко разяснение като абсолютен новобранец. И през pay pal  как става плащането ? newsm78

Може да си изберете която искате транспортна фирма за доставчик, като и въведете адреса - ще се калкулира цената за доставка- около 20 паунда е на анлийски адрес.Плащането може да е с карта, може и с PayPal- за него има отделна тема.
Прочетете първия пост, има доста полезна информация за новобранци и доста хора сме си играли да събираме и систематизираме всичко.
Виж целия пост
# 250
пак е нещо,но за съжаление ми дава рекуест да върна артикула
ще ги прежаля парите,12лв са,но аз често пазаруваям и трябва да знам какво да правя в такива ситуации
благодаря

Извинявай, обърках те йоко.

Добър ден! Понеже до сега не съм пазарувал никога от ebay евентуално ако спечеля този търг http://www.ebay.co.uk/itm/HP-COMPAQ-PC-Computer-Small-tower-Pent … :fLUAAOSw-0xYWG0i
след това мога ли да си избера за доставчик GGBG  и каква ще е общата сума като теглото на артикула е 12 кг и въпросната доставка в сайта на ибей която е 42,71 паунда какво ще стане с нея и задължително ли е да се ползва тази доставка до бг с такава цена и също задължително ли е заплащането през paypal или може и с карта както при aliexpress.Изобщо пазаруването в ибей ми е някаква мъгла ако може малко разяснение като абсолютен новобранец. И през pay pal  как става плащането ? newsm78

Мисля, че от тук ще ти излезе доста по-евтино подобна стара конфигурация.
Виж целия пост
# 251
Нищичко не разбрах. Но все пак:
Плащането през PayPal е препоръчително, да не кажем задължително. Няма пазаруване само с карта, доколкото знам. За PayPal има тема, можеш да я прочетеш за повече информация.
Можеш да пратиш артикула до адреса на GGBG в UK. Доколкото виждам, до там доставката е "само" 20 паунда. А ако лично отидеш да вземеш нещото, е безплатно.
Благодаря много коте стана ми ясно!
Виж целия пост
# 252
   mannuella, не съм сигурна, че разбирам постовете ти докрай. Rolling Eyes Ти не си получила пратките си или си получила нещо, което на живо не съвпада с описанието в обявата? Понеже опцията, посочена от daniabc, касае именно втория случай, така че няма как да ти излиза нещо различно от онлайн бланка за връщане на стоката. Simple Smile
изобщо не съм получила артикула,а времето за доставка изтече,от няколко дни се опитвам да отворя диспут и не става
изписва ми това "f you haven't received your item by then, contact the seller through the Resolution Center."
от там натискам,че все още не съм получила артикула,пита ме чрез картинки за кой артикул става въпрос и ме връща от начало "
Your item may still be on its way
 If you haven't received your item by then, contact the seller through the Resolution Center.
Виж целия пост
# 253
Извинявам се, ако вече е коментирано. Искам да видя отзиви за дадена стока и имам спомен, че съм го правила, но никъде не ми излиза в момента такова поле. В профила на продавача има отзиви, но са смесени за всичките му артикули. Има ли как да намеря коментари от хора, които са закупили вече стоката? Извинявам се ако въпросът ми е тъп, но съм нова в пазаруването от Ибей. ooooh!
Виж целия пост
# 254
  mannuella, не съм сигурна, че разбирам постовете ти докрай. Rolling Eyes Ти не си получила пратките си или си получила нещо, което на живо не съвпада с описанието в обявата? Понеже опцията, посочена от daniabc, касае именно втория случай, така че няма как да ти излиза нещо различно от онлайн бланка за връщане на стоката. Simple Smile
изобщо не съм получила артикула,а времето за доставка изтече,от няколко дни се опитвам да отворя диспут и не става
изписва ми това "f you haven't received your item by then, contact the seller through the Resolution Center."
от там натискам,че все още не съм получила артикула,пита ме чрез картинки за кой артикул става въпрос и ме връща от начало "
Your item may still be on its way
 If you haven't received your item by then, contact the seller through the Resolution Center.

По спомен говоря (че отдавна не ми се е налагало), но ако ти е изтекъл срока за доставка не можеш да отвориш диспут в ибей. Ако си платила с ПейПал няма проблем обаче, там срока е значително по-дълъг. Повдигни кейс там  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия