Паническо разстройство - 26

  • 108 937
  • 761
# 480
Моля,препоръчайте психотерапевт за гр.Варна за ПА,социална фобия,жена за препочитане?
Виж целия пост
# 481
Абе зле съм. Главоболие, отпадналост, замаяност, залитане, гадене всички гадости на инсулта. И психически съм зле, щото си мислех, че съм ударила 6-цата от тотото. Че съм си намерила хапчетата, ще си ги пия и ще си живея, да ама не Sad
Виж целия пост
# 482
O, милата  Hug Hug. Ходи ли на лекар. Потвърдиха ли ти инсулта? Бързо да се съвземаш. От какво мислиш че се получи? Страничен ефект?  Какви лекарства взимаше?
Виж целия пост
# 483
Не ми е първия инсулт, ако кажа че имам десетина, че и повече няма да излъжа. Не е страничен ефект от нищо. Както каза моя кардиолог имаш някакъв дефект, и ту сърцето, ту инсултче. Аз обаче днес стигнах до извода, че може да е митохондриална болест. Ама каквото такова
Виж целия пост
# 484
оооо гала, не се предавай  Hug
Ще правим каквото можем за здравето, пък каквото дойде. Някои неща не зависят от нас, за съжаление.

Джери, взе ли го този път?
Виж целия пост
# 485
Гала дано да се оправиш бързо!

Хора, нормално ли е като започнеш АД, да ти се появят ПА? Аз ги започнах заради сърцето, нямах ПА, само на втория ден имаше, но след това не повтори и си помислих че е инцидентно.

Обаче от 2 дни вече съм с постоянни ПА вечер  ooooh!

Това ще отмине ли, направо съм на крачка да спра проклетите АД .  Ужасно ми разбутаха главата, а сърцето има само слабо подобрение, даже днес като вдигнах малко дозата и то стана по-зле  ooooh!
Виж целия пост
# 486
Гала, милата  Hug Hug Hug Айде чакаме те да се напием всички дружно някъде Hug

Дрейси, ами не ми даде да се явя инструктора ми, че оня от ДАИ бил дзвер голям.
Хи хи - и ми казва - ти си пила. Ми казвам - да 3 водки, какво да се правя, да се пробвам така пък да видим Laughing

И пак имам ново гадже - хубавото е, че пътува често до Варна и се виждаме веднъж седмично Heart Eyes
Лошото е, че ме напива и после не ме оставя да спя цяла нощ Embarassed Ми това е мъж 77 набор Crazy

Виж целия пост
# 487
Ех Джери, дай Боже всекиму Simple Smile
Виж целия пост
# 488
Не ми е първия инсулт, ако кажа че имам десетина, че и повече няма да излъжа. Не е страничен ефект от нищо. Както каза моя кардиолог имаш някакъв дефект, и ту сърцето, ту инсултче. Аз обаче днес стигнах до извода, че може да е митохондриална болест. Ама каквото такова

Гала, ти съвсем сериозно ли говориш?Или аз не разбирам от майтап? Инсултът не е шега диагноза.
Виж целия пост
# 489
Y_em,страничен ефект сигурно. Успокоителни взимаш ли?

Джерии на изпит по кормуване, на 3 водки. Хахаха, за доста тъпи си ги взела, хаха.. Честито гадже.  Хич не е скучно при теб. Не ти трябват ад.

Виж целия пост
# 490
Някой да страда от нервен стомах? Един месец пих лекарства и тъкмо се успокой, и сега 2 дни пак се ядосва, и пак започва къркорене,предполагам ще последва и разхлабване... Някой пробвал ли е с чайове -мента,мащерка,лайка и подействали ли са?
Виж целия пост
# 491
Не ми е първия инсулт, ако кажа че имам десетина, че и повече няма да излъжа. Не е страничен ефект от нищо. Както каза моя кардиолог имаш някакъв дефект, и ту сърцето, ту инсултче. Аз обаче днес стигнах до извода, че може да е митохондриална болест. Ама каквото такова

Гала, ти съвсем сериозно ли говориш?Или аз не разбирам от майтап? Инсултът не е шега диагноза.

Оф, абе съвсем сериозно за съжаление. Не искам да се оплаквам, защото не искам да ви плаша. Аз правя каквото мога, пия лекарства, спортувам когато съм добре, храня се здравословно, не прекалявам с алкохол и цигари, но .... всичко е Божа работа. Няма какво да направя за съжаление. Старая се в моментите когато съм добре да се радвам на живота максимално. Целувки на всички. Хубавото е, че говора поне възстанових да чукна на дърво.
Виж целия пост
# 492
Y_em,страничен ефект сигурно. Успокоителни взимаш ли?

Darcey, взимам в момент на криза ривотрил, иначе просто не се издържа.


Veronika.777 - чай от джоджен е идеален при разхлабване. И аз преди години имах период със същия проблем, и се убедих в ефикасността му. Само гледай да не прекалиш, че ще постигнеш обратния ефект.

Друго решение е активния въглен, той премахва и газовете, също е много ефикасен  Peace
Виж целия пост
# 493
Y_em,страничен ефект сигурно. Успокоителни взимаш ли?

Darcey, взимам в момент на криза ривотрил, иначе просто не се издържа.


Veronika.777 - чай от джоджен е идеален при разхлабване. И аз преди години имах период със същия проблем, и се убедих в ефикасността му. Само гледай да не прекалиш, че ще постигнеш обратния ефект.

Друго решение е активния въглен, той премахва и газовете, също е много ефикасен  Peace
Благодаря,ще опитам 😊
Виж целия пост
# 494
Гала,   Hug дръж се!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия