Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 48

  • 78 137
  • 775
# 750
Аз регистрирам без проблем, но пък нищо.  Confused  Сигурно и тук е на брой регистрации.
В какъв смисъл брои регистрации?
След определен брой регистрирани не печеливши да пуска печеливш.
И аз исках да го обясня така, но искам поне една кутия вафли от милка много на 0 поне сега нещо.
Виж целия пост
# 751
Благодаря! Успех на всички през новата седмица и месец, нека на всеки му се падне каквото иска!Късмет
Виж целия пост
# 752
Регистрирах 3 на Хипер - отне ми доста опити да ги въведа правилно... На Троя кодът се вижда ясно, но като го въведа пише, че е непълен Sad Изглежда играта все още не оправена.
Според мен кодовете на Троя трябва да почват с W а моите започват с G! Иначе няма как всичките ми кодове да са грешни или непълни при условие , че ги виждам и пиша правилно. Погледнете печелившите и за двете игри за да видите разликата в кодовете.
Виж целия пост
# 753
И моете започват с G и не мога да ги регна!
Виж целия пост
# 754
И моите кодове на Троя започват с G и не мога да ги регистрирам ... Вече съм с 5 на 0 за Хипер, но поне участвам за дрон - искам да участвам в томболите, така че за сега не се ядосвам )
Виж целия пост
# 755
И моете започват с G и не мога да ги регна!
И моите  newsm78
Виж целия пост
# 756
Вкарах един код на Хипер и пише "регистрирай още 4 бля бля". Това означава ли, че няма суитчър да се печели с тоя код? Grinning
Виж целия пост
# 757
Вкарах един код на Хипер и пише "регистрирай още 4 бля бля". Това означава ли, че няма суитчър да се печели с тоя код? Grinning

Да. малките 2 награди са моментни.
Виж целия пост
# 758
Вкарах един код на Хипер и пише "регистрирай още 4 бля бля". Това означава ли, че няма суитчър да се печели с тоя код? Grinning

 Същата работа и при мен. Първи опит -  Tired. Надеждата не умира, обаче. Вафлите поне се консумират бързо и лесно, като семки от сина ми.  Laughing
Виж целия пост
# 759
И 2-ри код отлетя. Да ги докарам до 5 и стига толко'.
Виж целия пост
# 760
Днес теглят наградите на куинс и спаркса нали?
Виж целия пост
# 761
И моите кодове на Троя започват с G.
Виж целия пост
# 762
Кодове на Троя могат да се регистрират в Хипер.Сега пробвах един.Явно са грешно отпечатани и мойте започват с G
Виж целия пост
# 763
Като се грешно отпечатани да ни компесират.
Имам 7 вафли.
Как така стават в Хипер? Ами ако спечелиш нещо?
А с такъв кеф чаках тази игра.
Виж целия пост
# 764
Днес теглят наградите на куинс и спаркса нали?
На Куинс - да, но на Спаркс, не можеш ги разбра кога теглят, тъй като обявяват печелившите след 3-4 дни, а в последно време повече от седмица за някои награди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия