За тези, които четат любовни романи №25

  • 118 417
  • 763
# 90
Здравейте на всички. Прочетох поредицата Семейство Малори-Андерсен на Джоана Линдзи, но видях, че има още една книга № 11. Stormy Persuasion (2014). Въпросът ми е: Дали е излезнала в България или дали някоя от Вас я има.
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 91
За следящите поредицата Off-Campus, днес е излязла четвъртата – https://www.goodreads.com/book/show/28262024-the-goal
Виж целия пост
# 92
Здравейте на всички. Прочетох поредицата Семейство Малори-Андерсен на Джоана Линдзи, но видях, че има още една книга № 11. Stormy Persuasion (2014). Въпросът ми е: Дали е излезнала в България или дали някоя от Вас я има.
Благодаря Ви предварително.
Не е излизала в България. Аз съм я чела, но на руски, ако те устройва на този език мога да я потърся.
Виж целия пост
# 93
Здравейте на всички. Прочетох поредицата Семейство Малори-Андерсен на Джоана Линдзи, но видях, че има още една книга № 11. Stormy Persuasion (2014). Въпросът ми е: Дали е излезнала в България или дали някоя от Вас я има.
Благодаря Ви предварително.
Не е излизала в България. Аз съм я чела, но на руски, ако те устройва на този език мога да я потърся.


http://www.litmir.info/bd/?b=253586 книгата на руски
Виж целия пост
# 94
Запис,последно четох Хотелът на Нора Робърдс,но с тези паранормални явленя май ми дойде малко в повече  Blush Сега започнах Сексапилната на Мейв Харън, но съм още в началото и незнам какво да очаквам,сякаш не беше много коментирана тук  newsm78
Виж целия пост
# 95
Запис,последно четох Хотелът на Нора Робърдс,но с тези паранормални явленя май ми дойде малко в повече  Blush Сега започнах Сексапилната на Мейв Харън, но съм още в началото и незнам какво да очаквам,сякаш не беше много коментирана тук  newsm78
Беше пълна скука за мен. Повече клони към чиклит и то зле написан  Thinking
Виж целия пост
# 96
Прочетох "Три седмици с лейди Хикс" след като първо започнах с втората книга, но нищо! Peace И тази ми хареса, но сега не знам какво да започна...Много ми се чете нещо по-леко като "Сърца за разбиване", но още я няма в ел.вариант нали? Whistling
Виж целия пост
# 97
Здравейте. Аз търся една книга на Кристина Дод която я има на английски, но не и на български. Става въпрос за тази: The Barefoot Princess  от поредицата за „Изгубените принцеси“. Първата и третата ги има издадени в книжен вариант, но не и втората, а много искам да я прочета. Имам всички исторически романи на Кристина Дод и много ги харесвам. Ако някой я е чел на български и знае къде мога да я открия ще съм му много благодарна.
Виж целия пост
# 98
Вижте какво е излязло вчера https://www.goodreads.com/book/show/27067876

Тотално се зарибих по тази поредица https://www.goodreads.com/series/101713-knitting-in-the-city  Първата ми хареса много, без да исках скочих на трета - изядох я с кориците!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Горещо препоръчвам! Сега се връщам на втора и ще пиша как е била и тя, но спрямо инфото от трета - интересна ще е  Heart Eyes

Впечатления да имате от някой от романите на авторката ? https://www.goodreads.com/author/show/5760202.Mariana_Zapata
Виж целия пост
# 99
Подхванах третата от Immortals after dark, засега ми е интересна. Втората не ме впечатли.
Виж целия пост
# 100
Тотално се зарибих по тази поредица https://www.goodreads.com/series/101713-knitting-in-the-city  Първата ми хареса много, без да исках скочих на трета - изядох я с кориците!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Горещо препоръчвам! Сега се връщам на втора и ще пиша как е била и тя, но спрямо инфото от трета - интересна ще е  Heart Eyes

Доста дълга поредица. Не разгледах основно, но се надявам да не са за едни и същи  Laughing Сподели после Peace

На Mariana Zapata имам една отбелязана за четене
Виж целия пост
# 101
Впечатления да имате от някой от романите на авторката ? https://www.goodreads.com/author/show/5760202.Mariana_Zapata

Чела съм две нейни книги: Under Lock - доста ми хареса, за рокери - единия остави полусестра си при главния да я пази, докато се оправя с бакиите на баща им....
Kulti - от толкова много описания за футбол направо се отегчих. Сигурно повече от 50-60% процента от книгата беше посветен на тренировки и мачове и драми в женския футбол.


По темата... голяма суша при мен напоследък и понеже не бях чела скоро Нора Робъртс се метнах на Лъжецът. Не ме изненада книгата особено, но ми беше много приятна и разтоварваща.
Виж целия пост
# 102
аз продължавам с другите книги на Нора от В смъртта.... Wink стигнах до 25...
Виж целия пост
# 103
Аз вчера почнах на Нора - Мания. Много ми харесва, чете се леко и бързо и е от тия нейните, дето ги е писала за себе си, не за пари Embarassed
Виж целия пост
# 104
Miriel
 всяка книга е за различна двойка. Дамите се познават, заформили са си една дружинка по пиене и плетене. Simple Smile Много разнообразни са героите и случките. Има екшън и интрига, но всичко е умерено. За сега трета ми е фаворит  (NSA, млад хакер, по-голяма психиатърка, световна конспирация) , за първи път ми допада книга, в която жената е по-възрастна ( тя на 28, той на 21).

Cassy мерси, Under Lock съм си набелязала от нейните. Ще я погледна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия