Лунна диета

  • 98 761
  • 761
# 180
И аз съм тук  Hug Вторите ми 24-и часа.  Praynig
galaBG и аз съм на същото досега Party фрешът - портокал и грейпфрут разреден 1:1 с вода
Може ли да си изцедя тиква за следобед Thinking
Виж целия пост
# 181
фрешът - портокал и грейпфрут разреден 1:1 с вода

Ееееехххх, пак забравих  ooooh!
Вярно, че фрешовете се разреждаха... Sad
Той моят един колега ми го купи, че и време нямам да ида до магазина, но нищо не пречеше да го разредя ...

Следващия път вече няма да греша Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 182
И да не е разреден фреша не е чак такъв проблем Peace
Аз преди като лунувах на фреш пиех по около литър неразреден от грейпфрут, а като добавя и след това 2-3л. вода и той си се разрежда в стомаха Laughing
Виж целия пост
# 183
И аз съм с вас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 184
от сутринта досега:

1 кафе
1 л.вода
300 мл фреш

 Peace

По време на диетата не се яде, а само се пият прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед и минерална вода.

Аз съм на вода и чай-каркаде /без мед/.  Simple Smile
Виж целия пост
# 185
че то кой е ял ? 300 мл. фреш ядене ли е ? или може би кафето ?
Виж целия пост
# 186
Аз съм до момента на 200 мл. фреш грейпфрут неразреден и около 4 литра вода.Нося си на работа 1.5 още, но не съм го бутвала още. Ще мъча на вода Blush
Виж целия пост
# 187
Леле, кога успя да изпиеш толкова вода?

Аз, откакто ви писах, съм изпила само един чай ...  Embarassed

Сега ще дръпна с водата, че пак забравих  ooooh!
Виж целия пост
# 188
Станала съм в 4.30 Peace
Виж целия пост
# 189

Simple Smile
Доста рано, да Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Аз кафе само, без вода изобщо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 191
Изцедих си половин литър сок от тиква и го разредих с чаша вода, това ще ми е яденето. Sunglasses
Минах малко кризисен период. Детето и мъжът ядоха в другата стая, а аз преглъщах, но не куснах нищо.  FlutterКазах им да си сипват и после да скрият храната от очите ми  Naughty
Виж целия пост
# 192
И аз съм на 2 фреша ,2 кафета и водааааа
Виж целия пост
# 193
И аз съм тук, но този път на печена тиква с малко мед. Не съм мерила количеството, но не беше много, а и са ми първи дни на МЦ и ме боли коремът, та ми беше абсурд на фрешове. Но мисля да си го броя за успешен.
Виж целия пост
# 194
Добро утро! Резултът е минус 1 кг.-вода, соли...каквото и да е, е хубаво да видиш по-малка цифра на кантара, чисто психологически.
Снощи половината фреш го забравих в аптеката и като се прибрах само вода, измих зъбите и легнах. Не съм гладна все още. Чакам отчети Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия