Топла есен вън е вече,ето го и първото ритниче на МАРТенското ни човече!-тема4

  • 41 443
  • 749
# 195
Толкова момчета -дано не е на война Sad..
Момичета, аз съм шофьор, ще се радвам да превозя някой до експото или въобще до срещата където и да е тя Simple Smile...

Ти пък, айде сега, на война.....А ако са много момичета на какво е?  Grinning
Те много знаят хромозомите Grinning Grinning Grinning
Това малко като с глупостите за подстригване и боядисване по време на бременност ми звучи.
Виж целия пост
# 196
Аз знам пола от 12г.с. и миналата седмица като ходих док потвърди, че ще е момченце. Зависи как е застанало, може и днес да разбереш.
За среща съм много ЗА, може ли някой все пак да ми каже страницата във Фейс и на мен?
+1 за Facebook страницата Peace
Виж целия пост
# 197
Аз все още не усещам ритничета, 18+3г.с. съм, много искам вече да започна да усещам. Док каза, че плацентата ми е ниска, но най-вероятно с времето ще се вдигне. Малко се притесних, някой друг с ниска плацента? Даде ми да пия и Магнерот за контракции.
Аз също съм с ниска плацента.Пия диаспорал

А док каза ли ти нещо за ниската плацента? Моята не ми обясни нищо, каза само, че най-вероятно ще се вдигне с напредването на бебето. Нищо не ми даде да пия специално за това, само Магнерот за контракции.
Виж целия пост
# 198
Аз знам пола от 12г.с. и миналата седмица като ходих док потвърди, че ще е момченце. Зависи как е застанало, може и днес да разбереш.
За среща съм много ЗА, може ли някой все пак да ми каже страницата във Фейс и на мен?
+1 за Facebook страницата Peace
на първа страница в темата пише на кого трябва да изпратите съобщение, за да ви добави
Виж целия пост
# 199
Толкова момчета -дано не е на война Sad..
Момичета, аз съм шофьор, ще се радвам да превозя някой до експото или въобще до срещата където и да е тя Simple Smile...
Аз мислех да не изкупим магазините, нооо и войната не е изключена  Joy Joy Joy

Срещата е в Експо, заради Бебемания, иначе може да се организират срещи кой когато където иска Simple Smile и две мами стигат, купона да се заформи  Crazy

Тези които искат да се присъединят към ФБ, има подробна информация в края на 1вия пост в началото на всяка тема.

За вдигане на плацента, няма какво да се изпише, това е Божа работа. Плацентата сама по себе си не се мести. Измества се позицията ѝ с растежа на матката. Няма страшно, щом не е превия.
Виж целия пост
# 200
Не,нищо!На мен на БХС казаха и то ги чух,а не на мен.Питах има ли нещо притеснително,а той ми отговори че до 20 седмица ще се вдигне и 50% от жените били с ниска плацента.На ЖК питах АГ-то ми,той пък каза "ама колегите винаги така казват!Нормално в 4 месец да е ниска то матката е малка и не се е вдигнала още.И знам,че ако не се вдигне до 20,тогава е проблем,но не го мисля и съм спокойна.По принцип имам болки и затова пия диаспорала
Виж целия пост
# 201
За експото,не е ли на метростанцията цариградско.Ако е така,мисля че е добре ,даже супер.
За ФБ,съм писала на 3 мами и нямам покана.Имейла е верен!

Аз също съм си пуснала мейл отдавна!
Виж целия пост
# 202
Славче, да там е, станция Интер Експо Център, трябва да се хване влака за посока Летище София Wink
Давай имейла и на мен, но не знам дали ще се получи ...  Hug

Относно плацентата, проблем е само ако е превиа, т.е. застъпва родовия канал. Това че е ниска нищо не значи, просто има по-голям риск да не се измести в правилната посока и да стане превиа.
Не се паникьосвайте, даже да е превия, всичко е поправимо ако се знае за проблема.
Виж целия пост
# 203
и аз ще си имам юнак  Grinning , на мен ми казаха в 15 г.с но аз си чакам ФМ на 21.10 за да съм 100% сигурна Simple Smile

Момичета имам болки в корема и кръста като предменструални  Sad ,на 03.10 моята АГ ми каза да спирам но-шпа понеже вече ще съм си вкъщи (започнах с болничните ), но като ме заболя днес реших да изпия но-шпа и сякаш малко ме поотпусна. Вие как сте , имате ли болки?
Виж целия пост
# 204
Аз също  имам такива болки, това е защото матката расте, не се притеснявай, нормални са. Не пия никакви лекарства за тях, търпя си, но не бих казала, че са много силни, поне при мен  Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Като гледам на някои никовете с годината на раждане стигам до заклюяение,че аз съм най-малката  Embarassed hahaha hahaha hahaha
А аз най- дъртата....хахаха
Виж целия пост
# 206
Kalfova, аз съм съгласна за Мол София, аз живея до него. Трудно бих стигнала до Експото сама честно казано.

Като гледам май никой друг не се присъединява към среща в мола освен нас двете Simple Smile всичко живо иска да ходи да пазарува, срещата остава малко между другото така и така съм там. Така че ако искаш може с теб да се видим.
Виж целия пост
# 207
Аз не съм фен на моловете, а вече е студено за разходки ... в Експото поне ще имаме бол теми за разговор  Heart Eyes, мисля че има и заведение където да седнем после.
Виж целия пост
# 208
Аз не съм фен на моловете, а вече е студено за разходки ... в Експото поне ще имаме бол теми за разговор  Heart Eyes, мисля че има и заведение където да седнем после.
за коя дата беше в Експото?
Виж целия пост
# 209
Това, че има повече сини щъркели в началото според мен е защото момчешките атрибути се виждат по-рано по-ясно и категорично, сигурна съм, че скоро вече ще има много розово на началната страничка Simple Smile

Аз мислех че това Експо е на Интерпред Rolling Eyes Ако е до метро станция ще е супер, ако не- някой ако има местенце в кола и може да мине около/до/сточна гара или някъде около пам. Васил Левски...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия