Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 17

  • 34 730
  • 725
# 240
Сън, успех утре!  Praynig

Блингче, много неприятно това с очите  Sad Ти още от сега ли имаш преднизолон?  newsm78 На мен винаги ми го изписват след трансфера, но не съм имала странични ефекти.

Момичета, според вас може ли фоликулът да се пукне при интензивна тренировка, ако не е добре узряла?
Воайорче, ако му е време на Ф да се пукне, интензивната тренировка може да спомогне, така поне са ми казвали на мене в клиниката. Но като цяло трябва да си около ОВУ, за да се случи.

Боби, мисли си за новия опит и ей сега ще мине седмицата!  Hug

Аз чакам цикъл всеки момент и във вторник се изстрелвам към клиниката. Нямам търпение вече да започваме!  Crazy Ще стана и аз един АРТохолик накрая.  Mr. Green
Виж целия пост
# 241
Лив, имам го от първия ден на стимулация, но го почнах ден-два по-късно. Днес съм по-добре за сега. Дано е било нещо еднократно. Ще видим по-късно през деня как ще е Tired
Виж целия пост
# 242
Момичета, във вторник бях решила да вливам интралипид. Но от вчера ММ е с доста лош вирус и не може да стане от леглото...направо си ме е страх да не го хвана и аз. Мислите ли, че може много да ми спадне имунитета от тоя интралипид?   Sad
Виж целия пост
# 243
Всичко е възможно. Но, ако той е зле по-добре да пропуснете така или иначе опитите този месец и няма смисъл и от вливка честно казано. По-добре си пазете здравето. Един месец не е толкова фатален на фона на толкова  вече натрупани.
Виж целия пост
# 244
Мислех да пробвам с инсеминация...все каръшка история  Sad
Виж целия пост
# 245
Пазете се и гледайте следващите месеци. Понякога от много пришпорване още повече се прецакваме. Да не стане да се влачите месеци наред. Не може да промениш нещата, колкото и да се мъчиш. Опитай поне да опазиш себе си, за да няма други последствия и гледай него да го излекуваш по-бързо.
Виж целия пост
# 246
Благодаря  bouquet Успех на теб и на Сън утре, или когато е Денят!  Hug
Виж целия пост
# 247
Блинг, ако пак имаш проблем с очите, премести приема на обяд.
Виж целия пост
# 248
СънPraynig Praynig Praynig успех утре! Щом настъпи О, ще се промени и усещането. Голямо облекчение е!
Блинк, дано всичко се нареди този път!  Praynig Вярвам, че ще е така Hug
Тери, ако ТМ е болен, може би е редно да не рискувате с процедура точно сега... подсили му имунитета и дано се оправи бързо и без АБ!
Боби, не го мисли, а за меренето, вече няма смисъл да се мъчиш. Аз съм мерила много време, донесе ми много информация, но никой лекар не ги взема под внимание.

Днес е слънчево и използвам да пооправя гардероба за зимата, отделно и да поизперем одеяла и завивки. Имам и да гладяяя Sad
Виж целия пост
# 249
Йоли, отивай, че другата седмица ще е як студ Sad
Виж целия пост
# 250
Благодаря ви момичета;) ама облекчението както каза Синеока настъпи, та си мисля, че ни е късно утре за инсе, ама док ще каже...
Виж целия пост
# 251
Сън, не е късно. Док винаги така предпочита. Той ще ти каже утре  Hug Praynig
Стимулацията с клостил я усетих много ясно и облекчението беше голямо като се спукаха Ф.
Иначе док утре ще види как е течността, дали всички Ф са спукани, и с утрогестана не е важна дължината на ЛФ. Аз мерих БТ, но не ти трябва, утрогестана прецаква всичко, като печка съм. Вие утре вечер ще повторите инсето в домашни условия  Crazy, така че стягай мъжо да се подготвя психически  hahaha

Кристи, вече приключих, остана гладенето... Sad
Виж целия пост
# 252
Кристи, вече приключих, остана гладенето... Sad
Аз обичам да гладя. И нямам ютия Mr. Green За ужас на майка ми Joy
Виж целия пост
# 253
Ютия имам, нова и хубава, но няма кой да глади ... просто не обичам.
И сега завесите ми се смачкаха, но не мога да ги изгладя, просто сърце не ми дава. Иначе и моята майка е очарована от сдъвкания ми вид - вкъщи  Shocked . Навън излизам изгладена, но не мога да си причиня да си гладя и домашните дрехи  Joy .
Чаршафи и бельо гладя сега по принуда, даже и кърпите, но иначе не ги пипам, веднъж месечно на 90 градуса им стига, но с тия гъбки  ooooh! хем не ги лекувам, хем положението е кошмарно. Дано и ММ не ги лепне, че няма отърване  Crossing Arms
Виж целия пост
# 254
Йоли, аз ако мога и дрехите за навън не гладя, какво остава за кърпи и чаршафи.  Joy
Предварително нищо вече не гладя. Като реша какво ще обличам и тогава. Напоследък се хващам, че все избирам такива дрехи, които не се гладят. Голям мързел съм станала...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия