МултиСпорт карта?

  • 319 004
  • 1 047
# 195
Пулс работили от месец със Спорт пас,тези дни ми казаха, но със задължително доплащане от 4 лв. на посещение, независимо една или всички услуги се ползват.
С мултиспорт не работят.
Виж целия пост
# 196
Странно обаче защо обектите непрекъснато се увеличават. И преди имаше фитнеси, които се отказаха. Интересно ще ми бъде какво би се случило с 2 съседни фитнеси, работещи с карти мултиспорт, ако единия изведнъж се откаже от картите. Аз бих продължила да посещавам съседния, както и всички оастанали с карти мултиспорт. Не знам, но аз имам усещането, че ако някои от фитнесите започнат да се отказват от картите, ще загубят и клиенти. Трябва цялата система на мултиспорт да се срине от раз, за да не са на загуба.
Аз пък си харесвам картата, мисля че е страхотна придобивка. Страшно ми е удобна.
Виж целия пост
# 197
Аз също бих се отказала да посещавам някой обект, ако се откаже от спорт пас. Надали ще е единственото и неповторимо място, че да продължа да давам пари за него, след като плащам и тази карта.
Да не говорим, че дори не съм открила място, на което с кеф да ходя. Я персонала няма да е наред, я нещо друго в обстановката.
Виж целия пост
# 198
Здравейте!
Ако някой си търси карта Мулти Спорт ( придружителска ) може да ми пише на лично съобщение.
Виж целия пост
# 199
Вече придружителят може да е само един и е задължително служителят да има активна карта. Промяна в условията или нещо подобно( от септември).
Виж целия пост
# 200
Вече придружителят може да е само един и е задължително служителят да има активна карта. Промяна в условията или нещо подобно( от септември).
Винаги е било условие служителят да има активна карта, за да се активира и на придружителя. Иначе кого да придружава?
Виж целия пост
# 201
Вече придружителят може да е само един и е задължително служителят да има активна карта. Промяна в условията или нещо подобно( от септември).
Винаги е било условие служителят да има активна карта, за да се активира и на придружителя. Иначе кого да придружава?
При нас не беше задължително. Много колеги извадиха на приятели, а те самите нямаха карта. И аз бях така до преди месец, тоест моят титуляр нямаше активна карта/ след като напуснах станах придружител, преди това бях със служителска/. И началото на септември пуснали имейл, според който вече се спирали тези карти и от двама, броят на придружителите ставал един.
Виж целия пост
# 202
Вече придружителят може да е само един и е задължително служителят да има активна карта. Промяна в условията или нещо подобно( от септември).
Винаги е било условие служителят да има активна карта, за да се активира и на придружителя. Иначе кого да придружава?
При нас не беше задължително. Много колеги извадиха на приятели, а те самите нямаха карта. И аз бях така до преди месец, тоест моят титуляр нямаше активна карта/ след като напуснах станах придружител, преди това бях със служителска/. И началото на септември пуснали имейл, според който вече се спирали тези карти и от двама, броят на придружителите ставал един.
може да е вътрешна политика на фирмата?
Виж целия пост
# 203
Здравейте Simple Smile Аз също си търся карта Мултиспорт.Ако някой може да съдейства, нека ми пише на лично. Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Здравейте!
Ако някой си търси карта Мулти Спорт ( придружителска ) може да ми пише на лично съобщение.
Аз я искам ако е свободна още!
Виж целия пост
# 205
Здравейте!
Ако някой си търси карта Мулти Спорт ( придружителска ) може да ми пише на лично съобщение.
Аз я искам ако е свободна още!
Виж целия пост
# 206
Здравейте,
И аз търся да купя карта, даже 3, но и на една ще съм доволна.
Виж целия пост
# 207
Здравейте, някой предлага ли СпортПасс карта за придружител?
Виж целия пост
# 208
Повечето обекти се отказват масово от Спорт пас. От 28 спират да работят и с уърлд клас фитнес и спа, където се ползваше цялата база в едно посещение. А в пулс се доплаща всеки път 4 лв. на посещение и се ползват всички услуги, което не е много изгодно. При 12 посещения средно по 4 лв са 48 лв., колкото г/д е месечната картата в Пулс. Като се плати и картата става златно.
Мултиспорт пък прекратяват работа със Спорт Сити веригата фитнеси.Пишат тук, че 360 Health club , подобно на Атама ограничава времето с карти до 18 часа. Няма да ги бъде дълго, но влачете докато има. В нашата фирма от 15 души за другия месец събрахме ....4 желаещи карта Мултиспорт ( при цена на карта 50 лв.) : D

 
Разгледах и обектите на мултиспорт и Пулс го няма. Явно е само със спорт пас, но още не съм ходила. Нещо не смея като знам как ще почнат да ни зарибяват, ще искат доплащане за всичко сигурно, а и ми е далеч.


Много странно. Преди година към Мултиспорт бяха 200 обекта за София, тази година стратира с около 300, сега са 322. За Варна също има много нови обекти. Може наистина да спре да съществува тази карта, но мен ме съмнява. Ако се откажат обекти, другите пък ще имат по-голям интерес да останат, чисто икономически закон. За нашата фирма цената е 32 лв, зависи колко служители има компанията. За 32 лв си избивам месечната такса за 3 посещения на йога, така че съм доволна засега, поне ме мотивира да отида Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Повечето обекти се отказват масово от Спорт пас. От 28 спират да работят и с уърлд клас фитнес и спа, където се ползваше цялата база в едно посещение. А в пулс се доплаща всеки път 4 лв. на посещение и се ползват всички услуги, което не е много изгодно. При 12 посещения средно по 4 лв са 48 лв., колкото г/д е месечната картата в Пулс. Като се плати и картата става златно.
Мултиспорт пък прекратяват работа със Спорт Сити веригата фитнеси.Пишат тук, че 360 Health club , подобно на Атама ограничава времето с карти до 18 часа. Няма да ги бъде дълго, но влачете докато има. В нашата фирма от 15 души за другия месец събрахме ....4 желаещи карта Мултиспорт ( при цена на карта 50 лв.) : D

 
Разгледах и обектите на мултиспорт и Пулс го няма. Явно е само със спорт пас, но още не съм ходила. Нещо не смея като знам как ще почнат да ни зарибяват, ще искат доплащане за всичко сигурно, а и ми е далеч.


Много странно. Преди година към Мултиспорт бяха 200 обекта за София, тази година стратира с около 300, сега са 322. За Варна също има много нови обекти. Може наистина да спре да съществува тази карта, но мен ме съмнява. Ако се откажат обекти, другите пък ще имат по-голям интерес да останат, чисто икономически закон. За нашата фирма цената е 32 лв, зависи колко служители има компанията. За 32 лв си избивам месечната такса за 3 посещения на йога, така че съм доволна засега, поне ме мотивира да отида Simple Smile
И аз това забелязвам. Като почнах да тренирам с картата преди година, наистина бяха 200 обекта. Ако е толкова неизгодно , защо непрекъснато се увеличават?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия