Дългото чакане след трансфер 54

  • 52 814
  • 768
# 180
Честито!
Виж целия пост
# 181
Честито! Аз бях същата!  Hug
Виж целия пост
# 182
Бравоооо, страхотен резултат и честито! Party Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 183
Честито  Hug
Дали не са двечки ? Wink
Виж целия пост
# 184
Честито, efolini Simple Smile много хубав резултат Simple Smile
Рамона, кървенето си е притеснително, но нищо не се знае, слушай си лекаря какво ще каже. Нямаме друг избор.
При мен няма никакви симптоми, поне някакви придръпвания да имаше, както, когато имах веднъж имплантация... а то - нищо. Съвсем нищо, както миналия месец с отрицателния тест Sad въпреки че от началото се съмнявах, заради качеството на ембрионите, все ми се искаше това да е последния опит и поне 2 да се захванат.
Виж целия пост
# 185
Ех, че резултатна темичка се оформи. Честито на всички с положителни тестове и успех на останалите !  Hug

Рамона, 3 дни след трансфер не е възможно да е цикъл това. Обади се на докотора си. Стискам палци !  fingerscrossed
Виж целия пост
# 186
Честито Efolini  Hug
Виж целия пост
# 187
Браво момиче !Смей се,плачи,баслаждавай се Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Честито, Ефолини! Видя ли, че и без симптоми се получават нещата Heart Eyes
Виж целия пост
# 189
efolini Честито  Hug
Виж целия пост
# 190
Видя ли, че и без симптоми се получават нещата Heart Eyes
Елба, това към теб  Hug
Виж целия пост
# 191
Елба, не искам така негативно да се настройваш Naughty Ти си доста по-уравновесена от мен и знаеш,ч е винаги има шанс, а и честно казано ембритата ти далече не изглеждат толкова зле , колкто ги описа Peace Серизоно ти казвам, според мен не са толкова за изключване, особено едното Peace Hug

Ефолини, честито bouquet Пожелавам си в темичката на ден поне по един положителен тест да има,з а да ни държи в кондиция Heart Eyes

Виж целия пост
# 192
Момичета идвам от Надежда, ден 13 след ЗЕТ на един 5 дневен бластоцист ЧХГ-2078 ,и въпреки сложения прегнил преди 7 дни не мога място да си намеря от щастие. Направо ми записаха час за другата седмица
Пожелавам още много положителни тестове в темата, успех на всички чакащи Simple Smile
Виж целия пост
# 193
ех, че хубави новини днес. да ви е честито ефолини и шуши, а на останалите само кураж от такива резултати и скоро да се похвалите със същите.  Praynig
Виж целия пост
# 194
Браво, момичета, браво Шуши и лека и безпроблемна ти желая до финала.  Flutter Heart Eyes
Темата наистина стартира прекрасно с много положителни тестове. Сега остава и другите чакащи момичета да се похвалят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия