Дългото чакане след трансфер 54

  • 52 817
  • 768
# 210
Ечелина,добре дошла!И аз съм с доста разочарования,но надежда винаги има .Малко ти остава до теста,дано да се усмихнем най-накрая и ние!Ако нямаш прегнил може да не чакаш още цяла седмица май ...Аз ще пусна един два дни преди официалния ден за теста,в клиниката резултата само ще се потвърди,пък дано това е нашия опит.

Имам Овитрел. На теб кога ти е теста?
Виж целия пост
# 211
Алексия,  Tired Hug
Съжалявам, миличка...
Виж целия пост
# 212
Жани, благодаря. Момичета, има ли други като мен, с 6 опита, и все неуспешни. Не е ли време да се откажа? Болката след неуспех е ужасна. Чувствам се непълноценна, изпитвам вина, че съм разочаровала човека до мен. Не че той ми го казва. Напротив. Само че аз не мисля, че и следващия опит ще е успешен. Има ли смисъл да си го причинявам, а и на мъжа ми? И той го преживява зле
Виж целия пост
# 213
aз успях на 8 опит.
сега се подготвям за 12-ти.
Виж целия пост
# 214
И аз имам завидна бройка в биографията си, не само трансфери, а и стимулации и пункции. Трансферите ми са над 10.
Виж целия пост
# 215
Жани, благодаря. Момичета, има ли други като мен, с 6 опита, и все неуспешни. Не е ли време да се откажа? Болката след неуспех е ужасна. Чувствам се непълноценна, изпитвам вина, че съм разочаровала човека до мен. Не че той ми го казва. Напротив. Само че аз не мисля, че и следващия опит ще е успешен. Има ли смисъл да си го причинявам, а и на мъжа ми? И той го преживява зле
Не се отказвай, толкова си заслужава, забравяш всичко преживяно...А и знаеш ли, може тези дето са ти останали, последните, да са ти на късмет.
Виж целия пост
# 216
Алексия, така няма да говориш Naughty повечето тук сме с по няколко трансфера,  ето виждаш има и момичета с двойно на твоите, но не се отказват и успеха е дошъл. потъжи си, и се стягай, а и щом имаш снежинки ти предстои лека процедура, която от сърце желая да бъде успешна. успех, мила  Hug
Виж целия пост
# 217
Алексия,за съжаление те разбирам до болка!Няма как да помогна да сбъднеш мечтата си,но съм сигурна,че няма да успееш само ако се предадеш.От 2013 чета форума,свидетел бях на много болка и много радост.Знам,че един ден ще успеем,но ще платим жестока цена.Когато обаче чудото се случи няма да забравим,а ще се насладим несравнимо Simple Smile Почини сега от всичко това - плачи,крещи,но се стегни и пак застани на старта,моля те Sad
Виж целия пост
# 218
Много ми стана мъчно докато четях и незнам какво да напиша просто.Затова ви изпращам една силна виртуална прегръдка. Hug

Днес не се чувствам изобщо добре.Гърдите не ме болят така силно както до вчера.Обикновено това ми подсказва,че лелката е наблизо.Чувствам и дискомфорт в корема.
Така или иначе до 8 дни всичко ще се разбере,но се разтроих от сега и позитивизмът ми увяхна. Tired
Виж целия пост
# 219
Благодаря ви.Вие момичета сте  зареждащи с позитивизъм.Пожелавам успехи на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 220
Стефи, няма да се плашиш. И аз съм ту на единия полюс, ту на другия. По едно време се движим, заедно ще си чакаме Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Абе,чудя си се аз защо денят на трансфера не се брои newsm78Ако трансфера е например в 10,30 сутринта то човечетата реално си изкарват почти целия ден в мама на топличко...
Виж целия пост
# 222
Бамба, Мариана, Змийче, Жеран, Електра, Стефи, благодаря от сърце за съчувствието. Дано не съм пропуснала някого. Разочарованието и болкта ми  саогромни, може би защото за първи път го направи д-р Стаменов, който откри, че имам изместен импл.  прозорец. Досега не бяхме се съобразявали с това. И все съм прокървявала около датата на трансфера. Сега не. И хранех големи надежди.
 Стефи, не ти казвам нищо, което да не знаеш-не е задължително да имаш симптоми, рано е, при нас нищо не е както при естествено забременелите. Ние сме пълни с лекарства, които освен да помагат имат и куп странични ефекти. И нито един трансфер не си прилича с предишния.Довери ми се, казвам го от опит. От цялото ми сърце ти желая успех, на останалите, на които им предстои също. Благодаря още веднъж, мили момичета
Виж целия пост
# 223
Абе,чудя си се аз защо денят на трансфера не се брои newsm78Ако трансфера е например в 10,30 сутринта то човечетата реално си изкарват почти целия ден в мама на топличко...
и сутринта и вечерта ембриона си е горе-долу на едно развитие.
Виж целия пост
# 224
Алексия, потъжи си малко да ти поолекне и събери сили за нов и ти желая последе опит. Трудно е, но ще успееш. просто явно не е дошъл точния момент, но ще дойде! Щом се чувстваш така защо не отложиш един месец(моя доки винаги ме пита дали психически съм готова и се чувствам подготвена и уверена) в който да си починеш, че психическата умора е много коварна и по-тежка от физическата, а тези процедури смятам, като съдя по себе си, че доста измарят психиката. Желая ти успех!  Hug

А на другите момичета с + честито! bouquet

А за моето кървене- само сутринта имах когато писах тук и през деня щом съм до 00 има много малко розово на хартийката.
Момичета вие лежите ли? Аз от деня на ЕТ съм с болки в яйчниците и постоянно лежа, днес излязох на разходка и след това цял ден съм с болки и то доста силни. Та май ще си полежа още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия