Дългото чакане след трансфер 54

  • 52 817
  • 768
# 225
Много се зарадвах на положителните новини и се натажих от отрицателните. Не трябва отказване никога. Ние жените имаме неподозирана сила.
Искам да кажа на алексия, че сегашния ти опит при доктор Стаменов е като ветропоказател за него. От него си вади изводите за следващия. Моята кума на 7 инвитро забременя, като последните 2 бяха при Стаменов и второто сега е на 6 и голяма лудетина.

На сладурката с едно бластоцистче и ЧХГ над 2000 на 13 ден искам да кажа, че ми мирише на близнаци  Heart Eyes

Малко за късмет

babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 226
Мagnollia най -накрая и аз да попадна под твоя прашец  Mr. Green
Виж целия пост
# 227
Алексия, това е много лично решение и ти трябва да си го вземеш, като си направиш преценка и равносметка. Аз за себе си съм решила как да действам по-нататък, ако пак последва неуспех. Момичетата тук също са направили своя избор, просто всеки изхожда от себе си и собственото си състояние. Недей се осланя на мнения от форуми, мнения на близки, познати, приятели. Защото никой не е на твоето място и само ти си знаеш как се чувстваш и колко можеш да поемеш.

Каквото и да решиш, пожелавам ти сили, късмет и щастие!  Hug
Виж целия пост
# 228
Момичета, днес ЧХГ ми е 607.11, в неделя беше 227.31.
Добре ли нараства ?  Praynig
Виж целия пост
# 229
идеално
Виж целия пост
# 230
Бамба, благодаря  Grinning
Толкова ме е страх от спонтанен аборт, че всичко ме съмнява вече...
Виж целия пост
# 231
Момичета, чхг 21,6 на 11 ден от ЗЕТ на тридневни  #Crazy изобщо не разбирам какво означава и дали да се надявам ... как мислите?
Малко подраних с теста, трябваше да го направя утре, но пусто нетърпение и притеснение  Embarassed
Виж целия пост
# 232
Бамба, благодаря  Grinning
Толкова ме е страх от спонтанен аборт, че всичко ме съмнява вече...
тия страхове преследват всички.
гони ги  Simple Smile

Момичета, чхг 21,6 на 11 ден от ЗЕТ на тридневни  #Crazy изобщо не разбирам какво означава и дали да се надявам ... как мислите?
Малко подраних с теста, трябваше да го направя утре, но пусто нетърпение и притеснение  Embarassed
нисичко е , но е положително.
пусни пак след два дни.
нали нямаш прегнил ли подобно наскоро?
Виж целия пост
# 233
Нямам прегнил ...
Да със сигурност ще пусна пак, но този резултат ме побърква  Shocked
Виж целия пост
# 234
Момичета, днес ЧХГ ми е 607.11, в неделя беше 227.31.
Добре ли нараства ?  Praynig
Супер нараства,кой ден ти е днес?
Виж целия пост
# 235
тия страхове преследват всички.
гони ги  Simple Smile

Опитвам се, ама...притеснява ме това, че материалът на ММ е с лоша морфология. Както казваш - няма да го мисля, ако има нещо да се случва - ще се случи.

нисичко е , но е положително.
пусни пак след два дни.
Подкрепям. Не се побърквай, ще се покачи, ще видиш  Hug

birzata ,15 ден от трансфер на две 3-дневни.  Grinning
Виж целия пост
# 236


Намирисва ми на двойна радост  Joy Peace
Виж целия пост
# 237
на мен пък ми намирисва на единствен мъж  Mr. Green
Виж целия пост
# 238
 Mr. Green
От сега го съжалявам, милия  Laughing
Виж целия пост
# 239
тия страхове преследват всички.
гони ги  Simple Smile

Опитвам се, ама...притеснява ме това, че материалът на ММ е с лоша морфология. Както казваш - няма да го мисля, ако има нещо да се случва - ще се случи.

нисичко е , но е положително.
пусни пак след два дни.
Подкрепям. Не се побърквай, ще се покачи, ще видиш  Hug

birzata ,15 ден от трансфер на две 3-дневни.  Grinning

Жана, а като е с лоша морфология, правихте ли ПЕС на сперматозоидите –така май се казваше. Нашият случай е същията и преди да почнем с Пес изобщо не се получаваше нищо, колкото и  ръчно ембриолозите да избират уж най-добрия сперматозоид.

Хмм...моята сага с кръвния тест продължава. Отидох вчера в клиниката с намерение да си пусна кръвен, но на информацията не ми пуснаха изследването, а ме пратиха при доктора да питам дали трябва. Той каза, че не е нужно и задължително. Общо взето каза, че ако в урината е достатачъно количество чхг, в кръвта ще е повече. А така или иначе и да се удвоява правилно и да не се удвоява, повече от тези лекарства, които вземаме май май не може да се направи. Така че остава да се чака ехографията. Това го споделям просто, за да се знае, че има и друга гледна точка. А лекарят ми е от тези, които са добрите, струва ми се. За него засега само положителни отзиви съм чувала. И в никакъв случай, не е някой неглижиращ случаите си. А и аз така съм се охарчила покрай всичко, че точно в момента 2 кръвни теста са ми в повече. ще си стоя в неведение до другата седмица. Моля се всичко да е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия