Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 30
Късмет на всички!  С тия сладки изкушения ще си докарате диабет. Майната им на килограмите.

Аз мисля тия дни да се пробвам два три пъти на Хипер и така да приключа.
Виж целия пост
# 31
Ехааа, Таня, дори не мога да си представя такова количество бира. Но пък си представям, че ММ би бил много щастлив ( hahahaе, ако не се наложи да си ги качва, разбира се), ако беше спечелил той такова чудо. Само по хубави поводи да изпиете бирата! Hug

С вафлите доникъде не се докарах, само участия в томболи, но пък ще видим какво ще стане.
Виж целия пост
# 32
Много награди на всички в новата тема.
Аз чакам наградите от Мейбълин, Гарние, Биодерма и раница от Милка.
Ще се пробвам и с Престиж  Peace Peace
Виж целия пост
# 33
Ей така за проба регистрирах непечелившите кодове от Престиж в Троя. Прие си ги, уведоми ме системата, че да регистрирам още нам си колко кода и да участвам за кафемашина. Интересно ако спечеля .......
Виж целия пост
# 34
Късмет на всички в новата тема!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Имам няколко кода от Хипер, но ще се въздържа поне до довечера да регистрирам. По колко кода на ден може да се регистрират от ФаФлите, има ли ограничение?
Имам и един от Милка, дано ми е на късмет, че за момента резултатът е 6:0 за тях  #Cussing out

Виж целия пост
# 35
Имам няколко кода от Хипер, но ще се въздържа поне до довечера да регистрирам. По колко кода на ден може да се регистрират от ФаФлите, има ли ограничение?
По десет, пише го в правилата. Peace
Виж целия пост
# 36
Благодаря за темата Лале bouquet.На Хипер регистрирах един код и нищо,утре ще ходя до Кауфланд и ще накупя вафли поне за дрона да участвам.Успех на всички.
Виж целия пост
# 37
И аз да се оплача с 5:0 за Милка...май ще се въздържа от нови за сега.
Виж целия пост
# 38
Соковете куинс нямат печеливши  😁
Преди пишеше предстои теглене,  сега е няма печеливши.  Дано  да го оправят!
Виж целия пост
# 39
Аз на Милка няма да играя.При нас има промо на Своге -купуваш един ,течлиш скреч карта и,всеки втори печели шоколад !
Виж целия пост
# 40
Ей така за проба регистрирах непечелившите кодове от Престиж в Троя. Прие си ги, уведоми ме системата, че да регистрирам още нам си колко кода и да участвам за кафемашина. Интересно ако спечеля .......
Аз като говорих сутринта с тях за проблема с кодовете на Троя им казах, че за проба съм пуснала един от тях вместо Хипер и не е имало проблем. Отговориха ми че няма да си получа наградста ако спечеля ,затова да не регистрирам други така
Виж целия пост
# 41
Милка във Фантастико са на 1,39 и 1,29. Обаче промоционални вафли не видях.  Thinking
Виж целия пост
# 42
Регистрирах 5 кода на Троя и спечелих 1 кутия с вафли. На Хипер пак 5 кога и нищо. От различни телефони участвах.
Виж целия пост
# 43
Спечелих бокс Simple Smile от Троя
Виж целия пост
# 44
Успех на всички в новата тема!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия