По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 240
Момичета! Hug Hug Hug
svetal4o27 ,добре дошла сред нас! Hug
Въх вън кучи студ ще ни простудят момчето значи  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms






Виж целия пост
# 241
Снеж, ЧернаРоза, благодаря, момичета! Hug

Ренка, кажи за драматичните роли, искам да погледна как се справя..
Виж целия пост
# 242
Снеж, ЧернаРоза, благодаря, момичета! Hug

Ренка, кажи за драматичните роли, искам да погледна как се справя..

Играла е в Карадайъ, а миналата година в "Див мед" с Чачо. Бая рев падна във филма, а в интервюта е казвала, че и в сериала е плакала много  Peace
Виж целия пост
# 243
Привет, момичета!  Hug Hug Hug
Диди  Hug Лили  Heart Eyes Hug bouquet е, добре, че ще е някоя, която харесвам, ще се гледа  Peace
Светле  Hug вече са ти отговорили  Peace Аз Лейля до сега в лека роля не съм я гледала, на мен ми хареса и в КД и в Див мед  Peace
Благодаря ви за всичко споделено!  bouquet
Виж целия пост
# 244
Делибал е драма голяма всичко хубаво са спомени точно нейни почти  Confused
В Карадайъ страшна драма беше и там има доста драматични сцени за които си спомням като например като взривиха майка им и сина на сестра и  Peace беше рев та са късай
ooooh!

Виж целия пост
# 245
Благодаря ви! Радвам се, че е добра и в драматични роли. Но и аз така си мислех, де. Личи й, че е талантлива и интелигентна.
Виж целия пост
# 246
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Кога свършва "Сладко отмъщение"? newsm78



Снимките продължават... без главната героиня явно. Wink



Хубав ден! bouquet bouquet
Виж целия пост
# 247
Снеже,Татлъто свърши е тази събота дето измина
Фактически на снимките сигурно е и Лейля Лидия  Laughing Peace


Виж целия пост
# 248
Благодаря, Диди!  bouquet Дано не изиграе лоша шега това скачане на роля в роля на Лейля Лидия.  Praynig Praynig Praynig  Визията й трябва да е напълно различна, най-малко прическата й да променят, че като гледам от "Карадайъ" е с една и съща.  Peace ooooh!
Виж целия пост
# 249
Благодаря, Диди!  bouquet Дано не изиграе лоша шега това скачане на роля в роля на Лейля Лидия.  Praynig Praynig Praynig  Визията й трябва да е напълно различна, най-малко прическата й да променят, че като гледам от "Карадайъ" е с една и съща.  Peace ooooh!
В Киралъка косата и беше доста скъсена  Peace
Поне от това което съм гледала там newsm78
Виж целия пост
# 250
Супер идея за смяна на визията! Представям си я с къса коса, нещо като на Тюба. Или пък с друг цвят.
Ама кой ли ни слуша Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Супер идея за смяна на визията! Представям си я с къса коса, нещо като на Тюба. Или пък с друг цвят.
Ама кой ли ни слуша Simple Smile
Камъче,чак като на Туба не пък и тя си я намали за благотворителни цели и така си остана ама скъсена коса и друг цвят на косата би било супер  Peace

Виж целия пост
# 252
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Камъче, Диди, bouquet bouquet

И цветът става, но задължително нещо трябва да се промени, ама те си знаят най-добре. Peace



Снимката е от треньора му! Wink

Баща и син.

"Колко можеш да си боец, колко може да си силен, колко жестоко можеш да удряш, колко може да си силен, колко може да си целеустремен. За победата трябва да намериш смисъл на всичко, или ще станеш роб на причините, които не си намерил. Като излезеш на ринга има тъмнина и ти толкова силно трябва да удариш, че твоята тъмнина разкъсана да си отиде!"


Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 253


Здравейте! Hug Hug Hug
Снеже,  Hug bouquet

Аз ще се моля затова някой ден!  Praynig Praynig Praynig

Виж целия пост
# 254
Мале аз ако знаех,че тези така ще си подхождат щях да искам още от преди вижте ги какви са сладки....






 Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия