
svetal4o27 ,добре дошла сред нас!

Въх вън кучи студ ще ни простудят момчето значи







Лили
е, добре, че ще е някоя, която харесвам, ще се гледа 
вече са ти отговорили
Аз Лейля до сега в лека роля не съм я гледала, на мен ми хареса и в КД и в Див мед 
беше рев та са късай 




Дано не изиграе лоша шега това скачане на роля в роля на Лейля Лидия.
Визията й трябва да е напълно различна, най-малко прическата й да променят, че като гледам от "Карадайъ" е с една и съща.
Дано не изиграе лоша шега това скачане на роля в роля на Лейля Лидия.
Визията й трябва да е напълно различна, най-малко прическата й да променят, че като гледам от "Карадайъ" е с една и съща.












Препоръчани теми