
Е, браво - много са сладки.
Керем е просто страхотен... много ми хареса... не знам какво да кажа - разминава ми се погледът...

Керем е просто страхотен... много ми хареса... не знам какво да кажа - разминава ми се погледът...





И аз бях от тези с резервите към тази двойка, но поне визуално са си тамам



Вай, много гадно - дано е имало благоприятен изход.
Ама горкият човечец, какво ли го е накарало да вземе това крайно решение?!

няма как да не им се получи
Дано да им е много успешен проектът
Вай, много гадно - дано е имало благоприятен изход.
Ама горкият човечец, какво ли го е накарало да вземе това крайно решение?!

Дано да се е разминало всичко и да е било само опит без успех ама то си е за страх направо
Обаче сега ми направи впечатление,че и Хюсо е там...Хммм ко търси там аджаба

няма как да не им се получи
Дано да им е много успешен проектът 

бях доста резервирана към нея, но май ще им се получи добре.. И е ясно, че Лейля ще я разхождат само по ниски обувки..



Ама и с равни обувчици е баш тамам - с тази страхотна фигура.
Обаче и тя има хубава усмивка като нашето момче.

Иншалах да е истина! 


Препоръчани теми