По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 255
Диди, bouquet bouquet bouquet

Е, браво - много са сладки.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Керем е просто страхотен... много ми хареса... не знам какво да кажа - разминава ми се погледът...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 256
Виж целия пост
# 257


Намръзнали са се хубаво и една в цял ръст   Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 258
Мале аз ако знаех,че тези така ще си подхождат щях да искам още от преди вижте ги какви са сладки....






 Crazy Crazy Crazy

Ауууу, ма много добре. Керем ми се струва различен, разхубавило се е момчето Crazy И аз бях от тези с резервите към тази двойка, но поне визуално са си тамам Party Party

Ха добър ден! Joy
Виж целия пост
# 259
Някой май е искал да са самоубие на площад Таксим да скочи от покрив до колкото разбрах из туитър нашите точно на това са станали свидетели по време на снимките им  ooooh! ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy


Виж целия пост
# 260
Рени, Hug bouquet

Диди,  bouquet Вай, много гадно - дано е имало благоприятен изход.  Praynig Praynig Praynig Ама горкият човечец, какво ли го е накарало да вземе това крайно решение?! ooooh! Sad
Виж целия пост
# 261


Рени, Hug
Виж целия пост
# 262

Снеже, Диди Hug Hug Hug

Ама с такова слънце като Лейля Heart Eyes няма как да не им се получи Party Дано да им е много успешен проектът Praynig
Виж целия пост
# 263
Диди,  bouquet Вай, много гадно - дано е имало благоприятен изход.  Praynig Praynig Praynig Ама горкият човечец, какво ли го е накарало да вземе това крайно решение?! ooooh! Sad
Не знам нищо повече  Sad Дано да се е разминало всичко и да е било само опит без успех ама то си е за страх направо  #Crazy #Crazy #Crazy Обаче сега ми направи впечатление,че и Хюсо е там...Хммм ко търси там аджаба  Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 264

Снеже, Диди Hug Hug Hug

Ама с такова слънце като Лейля Heart Eyes няма как да не им се получи Party Дано да им е много успешен проектът Praynig
Евет!  Whistling Crazy bowuu
Виж целия пост
# 265


Виж целия пост
# 266
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug
Ох, доживяхме да видим двойката от нашето дизи. И аз като Ренка Hug Heart Eyes бях доста резервирана към нея, но май ще им се получи добре.. И е ясно, че Лейля ще я разхождат само по ниски обувки.. Laughing Laughing Laughing


А Керем наистина изглежда страхотно..  И отзад, и отпред, и в профил.. Peace Peace Peace



Виж целия пост
# 267
Абе като гледам ботушките не са на много равна подметка  Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 268
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Лили,  bouquet  Ама и с равни обувчици е баш тамам - с тази страхотна фигура.   Wink Обаче и тя има хубава усмивка като нашето момче. Wink Heart Eyes

Хайде, в понеделник чакаме тийзър, монтажът е приключил.  Party Иншалах да е истина! Praynig

#BuŞehirArkandanGelecek'in tanıtım çekimleri tamamlanmış. Montaj işleri de tamamlanmak üzereymiş. Pazartesi günü @ShowTV'de yayınlanacak!


И снимачният екип. Wink



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 269

Интервю за  Marie Claire Man: Popüler olduğumu düşünmüyorum

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия