По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 498
  • 736
# 270
Привет! Hug Party

Почерпете се за мое здраве, днес помъдрявам Joy

Скрит текст:



Виж целия пост
# 271
 Hug Hug Hug Момичета привет Grinning

Ренка Hug честит празник ura Много здраве и любов!
Специален чичек за теб Heart Eyes


Чачко е направо разбиващ в "Ичерде"-то!!! Керемчи ще ме прощава, но вече ми е трети любим в момента Heart Eyes Heart Eyes

поздрав Hug Hug



 newsm68 newsm68 newsm68
Виж целия пост
# 272
Рени,  Hug честит рожден ден!  bouquet Желая ти много здраве, любов и късмет! Hug bouquet

Ели,  Hug трети-четвърти, важното е, че е в листата. Wink


Керем е реагирал остро в туитър на поредното безумие в Турция - "Душата ми се дави в срам и неудобство, сърцето ми бие със злост и мъка... стига толкова!" Ако греша, поправете ме. Hug





Накратко - управляващата партия в Турция е предложила тези, които се възползват сексуално от деца да се женят за тях.  Shocked #Crazy Shocked В медиите е написано, че ако престъпниците се омъжат/оженят за своите жертви, то наказанието им може да бъде отменено.  #Crazy Shocked ooooh! Другите партии, опозиционните, са възразили и са протестирали. Независимо от това, законопроектът е приет на първо четене.  Shocked После опозиционните партии наново внесли предложението за открито гласуване, тогава то не набрало болшинството от гласовете, затова следващата седмица отново ще се гледа. Според закона, ако бъде осъществен полов акт с момиче/момче, което не е пълнолетно, на лицето, което е осъществило акта, трябва да му бъде потърсена наказателна отговорност, но ако момичето/момчето се съгласи да се омъжи/ожени за насилника/насилницата, тогава лицето, извършило насилието, ще бъде освободено от наказателна отговорност. ooooh! Stop Shocked


Скрит текст:
В Турции узаконили сексуальное насилие над детьми

В Турции правящая "Партия справедливости и развития" предложила, чтобы те, кто сексуально эксплуатируют детей, должны были потом жениться на них.
Как передют турецкие СМИ, в предложении отмечается, что если преступник женится на своей жертве, то наказание может быть отложено.
Партия националистического движения и Республиканская народная партия выразили резкий протест.
Министр юстиции Турции Бекир Боздаг заявил, что поддерживает это изменение:
«В тюрьмах сейчас содержится 3-4 тыс людей. Больше всего от таких инцидентов страдают женщины».
Несмотря на протесты, законопроект был принят на первом голосовании.
После того, как депутаты Партии националистического движения и Республиканской народной партии потребовали вновь вынести предложение на открытое голосование, оно не смогло набрать большинства голосов. Поэтому данное изменение в закон будет вновь рассмотрено на следующей неделе.
Согласно закону, если был осуществлен половой акт с девушкой (парнем), не достигшими совершеннолетия, в таком случае, лицо, осуществившее акт, должно быть привлечено к уголовной ответственности, но если девушка (парень) согласятся вступить в брак с насильником (насильницей), тогда лицо, совершившее насилие, будет освобождено от уголовной ответственности.

Още една снимка от вчерашния сет. Heart Eyes

Виж целия пост
# 273
Eхе, радвам се, че ви хареса моето момиче! Ма как, моля ви се, голяма ми е чаровница. И какво като е височка, нежна е и не изглежда "кобилеста" като повечето високи жени.
Не ми любима тема боксът, но заради двамата ГГ ще го гледам.
И искам да кажа, че много ми харесва заглавието на сериала, пленява ме направо.

Ренка, честит ти празник! Жива и здрава да си, да се къпеш в море от любов!
Виж целия пост
# 274
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

РенкаHug Heart Eyes честит рожден ден, прекрасна моя!  newsm59 newsm59 newsm59
Нека всичко, което си пожелаеш, да се сбъдне! Много здраве, любов и късмет ти желая!

Поднасям ти такъв чичек Laughing Laughing Laughing



ЕленаHug Heart Eyes няма значение кой поред любимец ти е Керемчи, важното е все пак да фигурира в графата ,,любимци,, Peace Peace Peace Обаче ни липсваш в темата..Надявам се, че си добре..  Виждам те понякога на балкона по време на онлайн гледането на Ичерде..  А любимец номер едно кой е? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

СнежеHug Heart Eyes миличка, благодаря ти за превода на туита на Керем и на информацията за случващото се в Турция.. Реджеб Ердоган и съмишлениците му са направо за #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Фактически с приемането на  такъв закон биха узаконили изнасилванията.. Всеки, когато му скимне ще отиде да изнасили някое невръстно момиче и после ще каже, че ще се ожени за нея и нещата ще се оправят.. Днес министърът на правосъдието каза, че изнасилвачът и изнасиленото момиче могат да се оженят само тогава ако ,,малката,, е съгласна да сключи брак. Използва точно тази дума.

Светалчо, Hug заглавието и на мен много ми харесва много.. Peace Peace Peace А Лейля наистина е много нежна в лицето..
Виж целия пост
# 275
Добър вечер милички!
Рени,честит рожден ден!
Бъди жива и здрава миличка и много хубави емоций и щастие ти желая... Hug Hug Hug
Тара, bouquet
Снеже, bouquet
Лили, bouquet
Ели, къде се губиш бе миличка домъчня ни за теб?  Hug Важното е,че е у листата  Laughing какви таланти се появиха ама не наклоних към другите фандоми дето се бъзикат Керемките в Т и аз му се ядосвах за някои неща ама си остана бетон кара севда ме е налегнала към него  Joy Joy Joy
Обаче и други актьори реагираха адски остро и как няма... Sick ooooh!
Светле аз я харесвам Лейля Heart Eyes още от преди гледала съм и филма дори с онзи от турската версия на Монк май се казваше Енгин Гюнайдън  Thinking КД,Делибал и Татлъто който почнах повече заради Фуркито,но сега още повече ще се засилят симпатиите ми... Laughing
Ще се получи работата екипа лови топлината и енергията която е нужна според мен Party



Виж целия пост
# 276


Още две снимчици... - Саръйер Simple Smile
Нямам търпение вече за тея тийзъри и фрагмани Crazy Party
Снеже - Елештирменито много не може да му се вярва ама хвърля къчове,че канала ще е Шоу ТВ виж за туй му вярвам Thinking
Виж целия пост
# 277
Лили HugСнежи HugДидко Hug
Много мило,че не сте ме забравили Laughing
Чета ви постоянно,но просто не съм много по писането,затова не се обаждам Wink
А и гледам доста неща,даже не мога да насмогна  Heart Eyes
От сърце желая на Керем и Лейля на добър час и да ни радват с красива игра от екрана!!!

Лили,тук да ти благодаря,за преводите по двата сериала.Абсолютен фен съм на Ичерде-то.В другият се радвам на Туба-прекрасна е!Кивчо все още не мога да го възприема в този образ,но ще му свикна и на него Wink
Скрит текст:
а най-любимите ми са това чифте,душичките ми,слънчица - толкова красота и хармония има в тях!Усмихват и мен и ме зареждат с енергия и любов Heart Eyes Heart Eyes


Хубва вечер от мен Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 278
  Рени, Честит рожден ден и от мен Simple Smile Пожелавам ти преди всичко здраве и винаги да си заобиколена от хора, които обичаш и хора които те обичат, уважават и винаги те подкрепят   ura ura ura
 Много са готини Керем и Лейля Simple Smile
 Май не са й променили прическата, и аз мисля, че щеше да е освежаващо малко да я променят Simple Smile
 Светле, здравей и в тази темичка  Grinning Grinning Grinning Да видим дали Леяла ще се справи и с тази роля. В Сладко отмъщение беше супер Simple Smile
  Приятна вечер на всички и хубав уикенд ви пожелавам Simple Smile

   
Виж целия пост
# 279
Веселинова, ще се справи, ми как иначе!
Няма да ни изложи, я.
 Hug
Виж целия пост
# 280
Веселинова, ще се справи, ми как иначе!
Няма да ни изложи, я.
 Hug

Съгласна  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 281
Привет! Hug Hug Hug



Тара, Лили, Ели, Дидко, Светле, Веселинова, Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 282
https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/799939233540546561

Видео от сета
Снеже, Hug
Виж целия пост
# 283
Привет! Hug Party

Благодаря ви за поздравленията и вниманието! bouquet Hug Hug

И аз много искам да видя как ще им се получи тийзъра. Доколкото разбирам каналът ще е Шоу, така ли? Thinking Thinking
Виж целия пост
# 284
Ренка, Hug Heart Eyes
Елештирменито в туита така вика направо спори на моменти с тези които викаха,че бил продаден с логото на АТВ то като тръгне да излиза ще видим къде е  Joy Joy Joy





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия