По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 150
Веселинова, Диди, bouquet bouquet

Айде, да им върви по вода - успех им желая.  Praynig Praynig Praynig Чакаме първия тийзър скоро. Wink
Виж целия пост
# 151


Снеже голяма красота направо не мога да се нагледам на таз снимка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 152
Добро утро! Hug Hug Hug

Диди,  Hug голяма красота е, вярно. Wink

Снимките вчера са протекли в район Саръер, на европейския бряг на Босфора, в северната част на Истанбул. Wink Подписът към първите две снимки е: "Ние прекарахме приятен ден заедно със статистите на сета на сериала "Този град ще дойде след теб", който скоро ще започне."  Party Другите три снимки са пуснати от очевидци.  Hug











Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 153
Здравейте! Hug
Снеж, bouquet Hug




И малко гифчета от мен измислени и реални  Wink Laughing



Виж целия пост
# 154
Опсс... Flutter Flutter Flutter

Виж целия пост
# 155
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Дидиbouquet  Хих, да си купят по-хубави телефони...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Скрит текст:

Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 156
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

СерКер са отлетели в Германия.. Тази вечер в Мюних Авни Йълдъръм ще играе много важен боксов мач.. Нашите са там да го подкрепят.. Също така и Бурак от Бужин е с тях... Peace Peace


Виж целия пост
# 157

Хайде на хаир да е новия сериал на Керемчи.. Така съм се затъжила за него.. Sad Sad Sad

Керем пусна нова снимка в инстаграм с думите: Това, че те познавам и подкрепям е голяма печалба и щастие за мен, братко.. Гордост е това, че такъв успешен и скромен човек като теб представя страната ни.. Винаги сме с теб..




Бурак също беше пуснал видео в инстаграм в подкрепа на Авни Йълдъръм.. Peace Peace

https://www.instagram.com/p/BMVy5tRhLV5/?taken-by=brkbujin


Видео от сета на Този град ще дойде след теб Peace Peace

https://vk.com/kerem_lovers?z=video-62825587_456239209%2F57b1b06 … pl_wall_-62825587

стара снимка, но появила се сега..


И една любима. когато Кюбра каза на Йиит за Емир и Сибел.. За секунди се промени изражението на Йиит..



Поздравче за вас Hug Hug Hug



Лека и спокойна нощ ви желая! Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 158
Снеж,Лили  bouquet bouquet bouquet

 Hug Hug Hug
Фенките се изкьориха,но този е късметлията  Joy Joy Joy




Сега до колкото разбрах идва репортаж за Хюрийет и Мери Клайър Мен с Керем  Laughing Heart Eyes




"Серенай е истински човек" пък е заглавието тук  Heart Eyes

Виж целия пост
# 159
Май и аз ще загледам бокс накрая честито на Авни страхотен беше Party
Нашите в страшна еуфория бе  Joy Joy Joy


Виж целия пост
# 160




 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 161
Диди Hug Hug

Ако някой ми беше казал, че ще гледам боксов мач посред нощите, щях да му кажа, че нещо не е добре с акъла.. Но ето, че това е факт! Само и само заради Керем изгледах по нтв спор боксовия мач на Авни.. А бях толкова уморена ooooh! ooooh! ooooh!
Наистина кьорава станах да търся Керем сред публиката и дето се вика аз ог търся на земята, пък той на небето.. hahaha hahaha hahaha Докато камерата показваше преди мача Авни и противника му на ринга, той наш Керемчи също изтипосан там..  Държеше предния колан на победата на Авни.. От 14 мача досега Авни нямал нито една загуба.. Мача започна.. Разбира се, аз пак дебна за Керем..И чух гласа му..Мога да го разпозная всякак..Така въодушевено и развълнувано викаше: Хайде Авни..Тага също беше такъв. Но най-много се чуваше гласът на Серенай Peace Peace Peace Авни за някакви си има-няма 15 минути нокатуира противника си.. И наш Керемчи ще стои ли на място.. Хайде и той на ринга да прегръща Авни..Толкова му личеше, че е развълнуван, щастлив.. И Бурак Уур от Бужин също беше там като помощник треньор на Авни..
Абе като цяло беше нещо много вълнуващо..Разбирам защо Серенай се запали така по бокса..  А и любовта кара човека да прави неща, които досега никога не е правил.

Те това беше накратко..



Това го засне Керем..Видях го  Peace Peace Peace


А тука не е ясно, но Серенай прегръща Керем след победата на Авни..


Виж целия пост
# 162
Май и аз ще загледам бокс накрая честито на Авни страхотен беше Party
Нашите в страшна еуфория бе  Joy Joy Joy




Диди, миличка, и ти ли? Party Party Party Party Party
Виж целия пост
# 163
Май и аз ще загледам бокс накрая честито на Авни страхотен беше Party
Нашите в страшна еуфория бе  Joy Joy Joy




Диди, миличка, и ти ли? Party Party Party Party Party
Направо като болна станах ooooh! да дебна остави това така накъсваше ама не се отказах продължих да гледам взе,че тръгна наистина беше страхотен ,а подкрепата на Керем на ринга ми напълни душата и виковете на Серенай така се чуваха  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 164
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия