









Габи


от сета са снимките.. Пусна ги Ерджан, който е шофьор на микробус по сетовете.. В Слънцата също е работил с Керем.. Преди време пусна тази снимка с думите: Колко е хубаво да работя отново с теб в един и същи сет..






ти го следваш този дизи елештирмени, ти ще знаеш дали поднася достоверна информация.. На мен не ми се вярва чак толкова бързо да ни пуснат тийзър
благодаря ти за гифчетата с Йиидо.. Аз през ден си пускам ШМ.. По едно време беше така със Слънцата 
нещо се губи




Диди

не само на това научи той Серенай.. В поредния репортаж на Серка попитали я коя е песента, на която би танцувала..Тя отговорила, че напоследък танц;ува на песента Kaleo - No Good


Много хубав Керемчи на фотосесията.
Саадет не мога да я харесам още, ама дано да им се получи, че да се задържат на екрана, аз не съм важна.


Препоръчани теми