По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 180
Нова, поне сега я виждам. Whistling

Виж целия пост
# 181
Домъчня ми за Йиит и взех направих нещо бързичко. Whistling Laughing Heart Eyes


Габи това сме ние чакащи вести от Керем направо ни описва Йиидо  Joy Joy Joy

И аз си помислих същото, и да бъда тематична, точно този момент избрах, мислих че няма да ме усетите, но ти успя ... hahaha
Съмняваш ли се у мене?  Flutter Whistling
Виж целия пост
# 182
Домъчня ми за Йиит и взех направих нещо бързичко. Whistling Laughing Heart Eyes


Габи това сме ние чакащи вести от Керем направо ни описва Йиидо  Joy Joy Joy

И аз си помислих същото, и да бъда тематична, точно този момент избрах, мислих че няма да ме усетите, но ти успя ... hahaha
Съмняваш ли се у мене?  Flutter Whistling

 Whistling Laughing
Виж целия пост
# 183


А онези снимки са били за зимна колекция Dilek Hanif Haute Couture 2016/17

Виж целия пост
# 184
Привет, мили момичета Hug Hug Hug

Диди, Hug Heart Eyes Габи Hug Heart Eyes


ДидиHug от сета са снимките.. Пусна ги Ерджан, който е шофьор на микробус по сетовете.. В  Слънцата също е работил с Керем.. Преди време пусна тази снимка с думите: Колко е хубаво да работя отново с теб в един и същи сет..



Тази новопоявила се стара снимка пак той я сподели..



Но днешните, които пусна, ги изтри след няколко часа.. Керем Чатай има много строги принципи и правила човека.  Никакви снимки от сета! Naughty Naughty Naughty Naughty

Това не мога да не го повторя.. Откакто видях фотосесията, ми се струваше, че нещо липсва.. Страхотната усмивка на Керемчи.. Peace Peace



Я и тези Peace Peace Peace




Диди, Hug ти го следваш този дизи елештирмени, ти ще знаеш дали поднася достоверна информация.. На мен не ми се вярва чак толкова бързо да ни пуснат тийзър

ГабиHug благодаря ти за гифчетата с Йиидо.. Аз през ден си пускам ШМ.. По едно време беше така със Слънцата Peace

А Снежето  Hug Heart Eyes нещо се губи newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 185


Лили  Hug и аз не знам вече на какво да вярвам  Stop Mr. Green
Виж целия пост
# 186
Саадет била женена, не знаех ... hahaha

Виж целия пост
# 187
Саадет била женена, не знаех ... hahaha



Това е хубаво, Габи..поне папараците няма да тръгнат да правят хабери като това, че Серенай ревнувала и тем  подобни hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 188
Саадет била женена, не знаех ... hahaha



Това е хубаво, Габи..поне папараците няма да тръгнат да правят хабери като това, че Серенай ревнувала и тем  подобни hahaha hahaha hahaha
Ко им пречи да го направят? Туба и Онур колко пъти ги разведаха то бива тъпотия ама толкова ме ядосват като го видя туй заглавие...  ooooh! Sick Crossing Arms

Виж целия пост
# 189
Виж целия пост
# 190



Здравейтее  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 191


Виж целия пост
# 192

Невероятен! Отново този показалец, запазената му марка, че и Серенай научи
... Grinning
Виж целия пост
# 193
Габи, Hug Heart Eyes Диди Hug Heart Eyes

Момичета, благодаря ви за споделените снимки..
Това ще го повторя.. Че много ме кефи този Керемчи.. Така готино се радва на победата на Авни...




Габи, Hug Heart Eyes  не само на това научи той Серенай.. В поредния репортаж на Серка попитали я коя е песента, на която би танцувала..Тя отговорила, че напоследък танц;ува на песента Kaleo - No Good
Керем също на репортажа си спомена тази песен.. Научи я да обича бокса, да чете повече книги, да бъде по-спокойна.. Преди да тръгне с Керем, Серенай обичаше да излиза нощем.. Сега и двамата се превърнаха в домошари.. Гледат филми, със сигурност ги коментират, слушат музика, предполагам, че и танцуват.. Абсолютно съм сигурна, че Керем я учи и на английски език.. Още навремето, когато четях толкова негативи по адрес на Серенай казах, че аз имам доверие в Керемчи, щом е решил да бъде със Серенай, значи има защо..  Влюбени са и това по всичко им личи.. Серка с толкова любов говори за Керем, той също.. И двамата са романтици..За всички тези неща си правя изводи от дадените им репортажи.. Керем кара Серенай да се чувства обичана, ценена и уважавана, което явно предишните й севгилита не са успели да го направят.. Аз  им се радвам от сърце.. И покрай Керем следя всичко за Серенай.. Искрено се радвам на успеха на филма й.. Той е капак за онези, които твърдят, че не можела да играе.. Всички, които са изгледали филма говорят само за актьорската игра на Серенай.. Тя премина успешно това изпитание.. Peace Peace Peace

Виж целия пост
# 194
Здравейте! Hug Hug Hug

Благодаря за всичко, което сте споделили.  bouquet Много хубав Керемчи на фотосесията.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Саадет не мога да я харесам още, ама дано да им се получи, че да се задържат на екрана, аз не съм важна. Peace Praynig

В петък, на 11 ноември от 20,15 часа, чакаме първия танътъм на сериала. Party Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия