По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 53 497
  • 736
# 195
#kerembursin @thebursin
Виж целия пост
# 196
Добър вечер ,момичета:hug:
Лили  Heart Eyes



Абличке  Peace


Виж целия пост
# 197
Добър вечер! Heart Eyes
Габи,Снеже,Лили,Миме,Ники  Hug Hug Hug Hug Hug
Нов репортаж с Керем  Peace


https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/796387713104617472
Виж целия пост
# 198
Просто е страхотен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






Виж целия пост
# 199
Ники Hug баш ми е драго
Диде Hug следя изявите на Керем и очаквам новият му проект
Виж целия пост
# 200
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Ники, Лудетинке, Диди, bouquet bouquet bouquet

Какво казва Керем в репортажа и за "Мари Клер"? newsm78 Рускините се бавят с преводите напоследък. Peace



Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 201
ОХА!  Shocked Shocked Shocked Shocked
Вярно е,че никой от нас не искаше Саадет ама какво значи напуска преди да е почнал сериала...щото ще снимала проект извън Турция  ooooh! Stop Shocked




Кирето пак си остана без партньорка пуу батсъз кузум  Sad Sad Sad

Виж целия пост
# 202
Дидиbouquet Хих, ако е вярно, сигурно Господ е чул молитвите ми.  Mr. Green За добро е, не го съжалявай. Wink
Виж целия пост
# 203
Дидиbouquet Хих, ако е вярно, сигурно Господ е чул молитвите ми.  Mr. Green За добро е, не го съжалявай. Wink
Направо ги е пречул  Joy Joy Joy Joy
Гадното е,че Керем беше се въoдушевил защото я харесвал като актриса и професионалист туй беше велик казък аджаба наистина ли ще снима нещо извън Т или АЯ са решили,че наистина не става за ролята?  newsm78 ooooh!


Виж целия пост
# 204
 Praynig Praynig Praynig

Виж целия пост
# 205
Дидко,  Hug ама хич не разбираш, а? Mr. Green Хубава е, талантлива, нисичка...  Wink Е, не отговаря съвсем на възрастта за ролята, ама първите две компенсират тази подробност.  Laughing Това обаче е в зоната на невероятното - няма да стане. Peace
Виж целия пост
# 206
ДидкоHug ама хич не разбираш, а? Mr. Green Хубава е, талантлива, нисичка... Е, не отговаря на възрастта за ролята, ама първите две компенсират тази подробност.  Laughing Това обаче е в зоната на невероятното - няма да стане. Peace
Ако стане курбан ще коля как става не знам ама ще заколя  Joy Joy Joy
Аз много харесвам Берен  Peace просто се чудя дали би изглеждала 23 годишна въпреки,че е една от най-сладките турски актриси и чаровници за мене  Heart Eyes
Виж целия пост
# 207
Дидиbouquet Хих, ако е вярно, сигурно Господ е чул молитвите ми.  Mr. Green За добро е, не го съжалявай. Wink
Направо ги е пречул  Joy Joy Joy Joy
Гадното е,че Керем беше се въудушевил защото я харесвал като актриса и професионалист туй беше велик казък аджаба наистина ли ще снима нещо извън Т или АЯ са решили,че наистина не става за ролята?  newsm78 ooooh!




Карай, пак ще се въодушеви.  Wink За другото - не знам! newsm78
Виж целия пост
# 208
Виж целия пост
# 209
Принципно са се разбрали със Саадет след което преди това разбиране за нашето дизи е имала срещи за някакви други проекти ще заминава демек,но като се върне ще участвала в друго дизи на Ай Япъм...Били взели трудно решение сигурно визират сериала другия който ще снима за фирмата брех...Паднах просто!
Керем бос Чатай или там както му викат ма закопа наистина нямам какво да кажа като не е сигурна за какво я докараха на сета 33 годишна жена голяма зряла как така ще ми я карат на сета,че и имидж ще сменят и прочие...Дано е за добро това всичко дето стана и се намери някоя партньорка и не коя да е да може да се разберат с Керем защото иначе почвам  си мисля,че до септември 2017 няма се оправим  ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия