Аз днес успях да се напъхам в старите ми дънки и даже ги закопчах
. Дори излязох на разходка с едните. Не съм се теглила,но миналия месец изобщо не можех да вдигна ципа.
. Дори излязох на разходка с едните. Не съм се теглила,но миналия месец изобщо не можех да вдигна ципа.
Тогава се убедих, че капките не само че не й действат, но и я дразнят..
,но днес вече спокойно си ги обличам
. Имам за сваляне още 5-6 кг. , но диети ще правя в много краен случай
сигурна съм, че с времето ще си отслабна, просто трябва търпение, все пак са минали едва три месеца от раждането

. Дори излязох на разходка с едните. Не съм се теглила,но миналия месец изобщо не можех да вдигна ципа.
. Дори излязох на разходка с едните. Не съм се теглила,но миналия месец изобщо не можех да вдигна ципа.
винаги ли оригвате бебчовците след ядене?
. Дори излязох на разходка с едните. Не съм се теглила,но миналия месец изобщо не можех да вдигна ципа. Препоръчани теми