Юлски бебета 2016 - тема 2

  • 41 677
  • 743
# 135
Ние също изцяло сме на кърма и ако то от около 2 седмици стана гъсто и започна да ака дори през ден. Мисля, че това е нормално даже.
А относно спането голям зор е заспиването при нас-през ноща заспива към 20-22 часа и до сутринта до 8 си спи, но се буди за хранене, даже понякога и през час и половина. През деня прави 2-3 заспиване много трудно. Научи се да си търка очите и се събужда сама.
Започва по осезаемо да посяга към играчките, но като чели повече с дясната ръка. А за въртене само от корем се завърта настрани, още не може изцяло пък и е малко пухкавичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 136
Здравейте и от мен най-после в новата тема Simple Smile
Със съня сме трудни през деня. Повечето дни  прави малки дрямки по 15-30 Мин и то ако не я приспя не заспива сама, само става по-крива Grinning днес от 8 сутринта заспа чак в 2 и още спи - някакво чудо!
Напоследък ставам все по-нередовна с капките за колики. САБ симплекс давах и и помагаха но напоследък с тях и без тях ми се струва все същото.
Взе да се пресяга към разни неща и като и дам в ръката нещо държи го. Много любопитно си разглежда ръцете и краката(като ги вдигна докато сменям памперса). откри ги един вид но още не е наясно как се ползват точно  Laughing
С обръщането сме доникъде ние, не виждам скоро да стане. Енергична е иначе, движи ръце крака, по очи стои с изправено вратле и се оглежда, мести се по чаршафа и прави опити да се оттласква с краката. Веднъж бяхме излезли с ергономична раничка и час и нещо държа главата изправена с малки почивки и се оглежда наоколо.
Момичета, да ви споделя нещо. Има едни витамини на Pregnacare за кърмачки. засега нямам проблеми с лактацията, но преди 2 дена ме почна някаква хрема и реших да се подсилвам с витамини. Оказа се че имам цетебе и тези на pregnacare и взех и от двата вида, да има Laughing да ви ви кажа от първия ден като взех прегнакеър същата нощ имаше чувствително увеличаване на производството, щяха да ми се пръснат гърдите  Laughing събудих се през нощта и както бях със сутиен и подплънки, цялата ми блуза беше в кърма хахах ужас! Та ако някоя от вас се чуди как да увеличи лактацията, това работи Simple Smile
Днес става година от последния ми цикъл. Никога няма да забравя чувството като видях двете черти. Очаквано, а въпреки това при вида на положителния тест ми се подкосиха краката Grinning после седнахме на леглото и си поревахме двамата с мм
Аз съм Виктория както подсказва ника. Това от мен засега че много дълъг пост стана Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Момичета да ви питам всички бебета ли имат крусти и кога? При нас не е имало още,а при моя приятелка детенцето още през първия месец мина през това.
Виж целия пост
# 138
Моят малчо имаше наченки на крусти някъде в началото на втория месец на едно две места по главата и около веждите. Намазах го веднъж-два пъти с крем за крусти и след измиването почти изчезнаха. Оттогава му мия косичката с шампоан-пяна на Мустела превантивно и вече няма.
Виж целия пост
# 139
Пипа, радвай се, че няма. Simple Smile
Катето има яяяко и става все по-зле. Обаче баткото има още и не се махат. Имам си козметики, знам с какво да мажа, но трудно се оправя това, като е в тежка форма.
Обаче и аз съм така от малка... иии вече съм с доста тежка себорея от 10-тина години, та има вероятност и децата да са кат мен. Мен дори и Низорал не ме оправя.
Виж целия пост
# 140
Моето дете няма крусти.
Днес бяхме за мн малко навън,времето при нас не беше за разходки
Да се похваля изакахме се  Laughing и сигурно му олекна спи почти цял ден,естествено за ядене се буди   Joy
Виж целия пост
# 141
Африканчо и аз съм със себорея, шампоан ползвам само на Ducray Kelual Ds. Само той ме оправя.Малко по-скъпичък е, но си ме изкарва доста време. Иначе малката има малко крусти, мажа я с бебешко олио, оставям да престои и разресвам с четка. Има някакъв ефект, но не са се махнали още.
Аз съм като смазана напоследък, хич хубаво не спи малката напоследък, мисля, че я тормозят венците много, такива лиги пуска и като и дам гризалката е голяма радост,успокоява се, пък и коликите още не са минали, голямо чудо сме. Днес чак кръвното ми падна и още съм като с махмурлук. Мъжа ми се бъзика, аз пия тебе те хваща Grinning Пък как ми се пие и на мен еднооо, ама с това кърмене няма да е скоро Grinning
Виж целия пост
# 142
Значи не е задължително да се появят крусти,така ли?  Simple Smile. Дано да се размине! Аз мислех, че при всички случаи има крусти.
 Иначе аз с вечерята си пийвам по чаша вино  Wink Не съм забелязала на Бебка да й влияе.
Виж целия пост
# 143
До мамите с кървави жилки.Момичета какво става при вас,ние няколко дни нямахме,зарадвах се и айде пак.Кръвните са му ок.Педи каза да пие желязо, хемоглобина му е 109.Чак на 25.10 сме на гастро, бях се успокоила и ето пак..пуу
Виж целия пост
# 144
Най-накрая ви изчетох. Цикъл имах веднъж, но този месец реши да пропусне. Аз знаех, че съм бременна, защото имах някакво вътрешно чувство, но около средата на октомври и показа двете чертички, но помня, че за първи път видях точицата на 7 ноември  Two Hearts. Алекс също почти не спи през деня и си говорим, слушаме музика или сме в люлката, за да мога евентуално да хапна или да свърша нещо. Май това запомних от това, което бяхте писали  Mr. Green
Виж целия пост
# 145
Деси,
Скрит текст:
точно Келуал ДС ползвам, когато положението стане плачевно, но няма шампоан, който да ме изчисти напълно. Просто няма. При мен и лицето е много засегнато, не е само скалпът. Засега същото е и със сина ми, но при него е мнооого лека себорея само по скалпа, още не е като моята. Пробвала съм всичко възможно, в момента за спешни случаи поръчвам и един специален Селсун от Австрия. дори преди 3 години си подстригах косата 1-ви номер почти от дължина до кръста, уж да дишал скалпът... Нищо не се оправи. Mr. Green ДОбре че ми расте бързо, че сега пак е почти до кръста, но исках да опитам всичко. Joy
Пипа, не, нее задължително да се появят крусти. Недей да чакаш. Grinning
Аз имах 3 цикъла, и днес ми дойде четвърти, най-накрая вече имах овулация и цикълът ми подрани само с 2 дни, горе-долу явно се регулират нещата, макар че явно трябва още време.
Минзухарче, 109 хемоглобин е супер! При нас не е имало кървави жилки отдавна. Преди имаше доооста често. Макар че може и да см пропуснала някоя друга, понякога не гледам много акото.
Виж целия пост
# 146
До мамите с кървави жилки.Момичета какво става при вас,ние няколко дни нямахме,зарадвах се и айде пак.Кръвните са му ок.Педи каза да пие желязо, хемоглобина му е 109.Чак на 25.10 сме на гастро, бях се успокоила и ето пак..пуу
На кърма ли сте или на АМ?
Ние сме само на кърма. Оказа се, че малката прави дисбактериоза. Сега сме ударно на пробиотици. Биогая 3*5 капки и Лактофлор Кидс . Откакто давам такива дози Биогая акото си върна стария цвят и мирис и кървавите жилки почти изчезнаха да чукна на дърво,страх ме е да се похваля  Praynig
Виж целия пост
# 147
Здравейте момичета, каква марка козметика за бебчовците ползвате и съответно сте доволни от нея? Simple Smile
Виж целия пост
# 148
До мамите с кървави жилки.Момичета какво става при вас,ние няколко дни нямахме,зарадвах се и айде пак.Кръвните са му ок.Педи каза да пие желязо, хемоглобина му е 109.Чак на 25.10 сме на гастро, бях се успокоила и ето пак..пуу
На кърма ли сте или на АМ?
Ние сме само на кърма. Оказа се, че малката прави дисбактериоза. Сега сме ударно на пробиотици. Биогая 3*5 капки и Лактофлор Кидс . Откакто давам такива дози Биогая акото си върна стария цвят и мирис и кървавите жилки почти изчезнаха да чукна на дърво,страх ме е да се похваля  Praynig
Pippa и аз съм изцяло на кърма и в интерес на истината от две седмици съм спряла пробиотика.Може да е и при нас това причина.Благодаря,ще кажа и на 25.10 какво са ми казали.
Относно козметиката,ползвам mustela.Доволна съм,помага и за крусти.Вече така съм свикнала с тази миризма,както и прахът му за пране на sano, че си ми мирише на бебо и ми е мн.приятно.
Виж целия пост
# 149
Деси,
Скрит текст:
точно Келуал ДС ползвам, когато положението стане плачевно, но няма шампоан, който да ме изчисти напълно. Просто няма. При мен и лицето е много засегнато, не е само скалпът. Засега същото е и със сина ми, но при него е мнооого лека себорея само по скалпа, още не е като моята. Пробвала съм всичко възможно, в момента за спешни случаи поръчвам и един специален Селсун от Австрия. дори преди 3 години си подстригах косата 1-ви номер почти от дължина до кръста, уж да дишал скалпът... Нищо не се оправи. Mr. Green ДОбре че ми расте бързо, че сега пак е почти до кръста, но исках да опитам всичко. Joy
И аз имам и по лицето, преди време ползвах едни полски кремовe Iwostin, но изведнъж спряха да ги зареждат по аптеките, били ги спрели от производство. После видях, че ги има в Интернет, но не съм поръчвала. С тях лицето ми беше станало като бебешко Grinning
По време на бременноста беше много добре, но сега положението почна да става зле.
Почна и големия косопад, използвате ли нещо за косата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия