Юлски бебета 2016 - тема 2

  • 41 678
  • 743
# 165
Мамчета,този аспиратор Маример май наистина изглежда много по -обещаващ от моя който е точно с балонче.Утре ще отида да се заредя с такъв.
Сега Алекс хапва и го гледам колко е оплешивял милия Simple Smile Сега е само с бретон, така да се каже.А крусти има и той.Мажа с масажното олио преди баня и после му реша бретона.Бяха изчезнали за кратко и пак се появиха.
Виж целия пост
# 166
А вашите бебоци като се наядат сами ли се откачат от цицката или вие трябва да ги спрете? Моя човек няма да спре да цока , ако аз не го спра.

Сам се пуска при това със замах. Дори е нетърпелив и не изчаква да слезе второ мляко. Много бързо се наяжда,всъщност не знам дали успява да се наяде... Но аз кърмя на събуждане, не приспивам на гърда с изключение вечер и нощем.
Забележи си при вас кога суче активно. Другото, по-плиткото сучене е за успокоение.
Виж целия пост
# 167
Моети бебе пуска само като се нахрани и е все още будна, но ако заспи продължава да суче по инерция и аз я разкачам.
Откакто я слагам в активната гимнастика забрави да се обръща, за това съм я прибрала и сега показвам книжки от тези с твърди корици за животните, формите и т.н. и са и интересни. Книжките с приказки не толкова. Гледам, че дъжда е намалял и ще излезем малко на въздух.
Има малко крусти, мисля да я намажа със зехтин и така да ги отстраня, ако не стане ще търся специална четка (сега имам просто гъст гребен, останал ми от бебешкия период на кака и).
Крисчана, стана ми жал за теб, то и аз съм така ... готвя нова манджа всеки ден, рядко прескачам, но заради каката няма как. Като ми писна поръчваме пица, но не става все да е така. Отделно правя и сладкиши, защото не мога да ям купени, пък обичам сладки неща.
Виж целия пост
# 168
Записвам се като мамата на най-пухкаво бебе, 3,5м - 8,5кг Grinning

Момичета, ппомагайте, предстои ни операция и трябва да пуснем изследвания за абсолютно всичко - кръв, урина, носен и гърлен секрет, фекална проба. И там заради някакво си протромбиново време ми трябва лаборатория, която на момента изследва кръвта, за да не му вземат от вената, че такъв пухкав няма да му я намерят лесно и ще е голяма драма. Дали ако ида в Токуда примерно няма да могат да пуснат всичко там? Или по-добре към някоя по-голяма лаборатория да се ориентирам? Педиатърката към нищо не можа да ме насочи. Имате ли някакви идеи, че в момента ми е лудница в главата.
Виж целия пост
# 169
Фрея, това е постижение, браво за мерките!
В цибалаб вместо от вената взеха от пръста и пак стана изследването, лаборантката ми обясни, че с модерен апарат може и от пръста да се изследва (заради жълтеницата трябваше разни неща на черния дроб чрез кръвта да изследват), няма нужда да е от вената, както биха взели, ако сме в болница (тя имаше предвид в държавна, Токуда е друго). Тел. е 0700 11242, обади се и питай.
Защо се налага операцията? Дано всичко да е наред.
Виж целия пост
# 170
За удължаване на ахилесовото сухожилие и на двете крачета. И аз за цибалаб си мислех, ще им звънна след малко, благодаря ти. 
Виж целия пост
# 171
Записвам се като мамата на най-пухкаво бебе, 3,5м - 8,5кг Grinning

Момичета, ппомагайте, предстои ни операция и трябва да пуснем изследвания за абсолютно всичко - кръв, урина, носен и гърлен секрет, фекална проба. И там заради някакво си протромбиново време ми трябва лаборатория, която на момента изследва кръвта, за да не му вземат от вената, че такъв пухкав няма да му я намерят лесно и ще е голяма драма. Дали ако ида в Токуда примерно няма да могат да пуснат всичко там? Или по-добре към някоя по-голяма лаборатория да се ориентирам? Педиатърката към нищо не можа да ме насочи. Имате ли някакви идеи, че в момента ми е лудница в главата.
Хе хе Freya,
Ти си с най-пухкавото бебче. Желая успешна операция.
Виж целия пост
# 172
За удължаване на ахилесовото сухожилие и на двете крачета. И аз за цибалаб си мислех, ще им звънна след малко, благодаря ти.  

Freya успех, познавам момче което е претърпяла същата операция като бебе преди 20 години и по нищо не личи, че някога е имал някакъв проблем. Всичко ще е наред. Днеска бихме рекорди 3 часа сън на обяд, не мога да го събудя.
Виж целия пост
# 173
Успех, Фрея Hug
Виж целия пост
# 174
Здравейте от мен! Днес бяхме на ортопед, гледаха ни и на ехограф, всичко е наред, доктора ми показа и каква гимнастика да правя(не че до сега не я правих Grinning ) Разходихме малко бебка, горката днес колкото пъти заспи и всеки път се налага да я местим и я разбутваме.
От два дена си гледа ръцете с интерес, разучава ги. Почна да си пуска сама мелодиите в шезлонга, като се прицели правилно Grinning Не може още добре да ги контролира тези ръце Grinning
Виж целия пост
# 175
Благодаря ви, надявам се всичко да мине леко ии да получим резултатите, които очакваме.. ☺
Виж целия пост
# 176
Успех и от мен Фрея  Hug
Виж целия пост
# 177
Успех, Фрея. Дано всичко е наред.  Hug
Виж целия пост
# 178
Късмет Freya!Ще бъде наред и ще постигнете резултат!  Hug
Виж целия пост
# 179
Freya,колко мнения потърси за операцията?Извинявай за въпроса,но преди две години откриха същият проблем при големият ми син,сега на 9 години ще стане,и двама лекари бяха категорични за операция,при което аз категорично отказах, заведох го на рехабилитация, проведоха е три курса, и после като го заведох пак при ортопеда, чак ми се опули,защото "уж" не бил виждал такъв напредък у деца без операция.Така че,отново Извинявай за съвета ми,но бих ти казала да се съмняваш във всяко лекарско мнение.На нас седем години никой не ни каза че ходенето на пръсти на момчето ми е проблем,всеки доктор викаше,че е защото е ходил в проходилки, и до 10 год.ще го израсте.Така докато тръгна в детската градина на карате,и треньорът му се оказа и човек завършил рехабилитация,та той ме светна за въпросните сухожилия.Отидох на друг ортопед,не на тези които го бях  водила преди,споделих какво ме притеснява и той потвърди.Предложи операция,защото така се процедирало,отказах и реших да пробваме първо с рехабилитация,получи се,въпреки че всяка година ще трябва да я правим и въпреки че всекидневно трябва да прави упражнения.Извинете за дългия пост!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия