Ние на ортопед още не сме ходили, нещо е замотахме, и педиатърката не даде направление както с каката на първия месец. Може би трябва да запазя час на частно, че баща й все ми намила, че са й криви крачетата под коленете. То вярно подбедрицата е леко изкривена, ама какво може да се направи- така си е от раждането, та не е нещо рахит... Ще видим утре на консултацията. Чудя се да обръщам ли вече количката напред, с комбинирана съм, да си зяпа или още малко да я повозя с лице към мен? И то ще дойде време за носене в раницата...
Ние след още една нощ на будене през 15-30-60мин.все още зъби нямаме -иначе се виждат, но не са пробили.
Моя човек няма още никакви признаци на зъби, освен, че иска да си изяде ръцете 



Няма да се чудя,ако и нашата кучка реши да бяга като проходи Огнян.Има прекрасни големи уши за дърпане
Препоръчани теми