ТРЕТИ клас - 2 тема

  • 63 962
  • 735
# 300
при пренасянето нашия преоткри зузу петите. написа писмо, че иска допълненията към арената, но се разбрахме, че това са подаръци за по-малки. надявам се да сме се разбрали де  Blush
сега тръпна в очакване какво ще си поръча.

Скрит текст:
не знам от предпубертет ли е, от профилактичното мазане с мазила против въшки ли, от недоизмиване на шампоана ли... но има страшен пърхот. само на темето, но много  Tired
днес пробвах с един спрей за успокояване на скалпа, да видя дали ще има ефект и мисля сериозно да го консултирам с дерматолог Confused
Виж целия пост
# 301
Нашият син преоткри пък картите Yu Gi Oh и сега само за тях бленува, сънува, говори и т.н. В училище им ги забраниха, защото всички момчета са като него и те си ги рисуват...И, съответно си поръча от дядото карти - беше се засилил да пише за някакво златно тесте, което струва 80 лв. и някак успяхме да го убедим, че дядото не би му донесъл карти, които са толкова скъпи, та си поръча друго тесте - "само" за 26 лв. Мъка, мъка....Едиственото хубаво (ако може да има хубаво в тази мания) е, че надписите с уменията на разните твари са на английски, та научава нови думи...Баща му се опитва да ме убеди, че развивала и стартегическото мислене, но...всяко вманиачаване до така степен ме влудява...
Иначе, много играем карти Уно и на Околосветското пътешествие, но то е безкрайно...От баба си си поръча пъзел с 1000 части и така...Иначе и двамата мрънкат за онези часовници - MyKi и аз бих им взела, защото нямам никакви други идеи за дарове, но пък баща им се инати и така...
Скрабъл имаме, но скоро не съм го вадила, че малкото се нерви, че не успява да измисля думи наравно с нас...
Виж целия пост
# 302
Моето иска дрон, ховърборд, екип на Роналдо. Евентуално последното може и да го получи.
Ние в събота ходихме на състезание по математика (Димо Малешков) - май нищо не е направил моят хубосник. След това отидохме и на състезание по спортни танци. Картотекирахме ги вече и това беше първо официално състезание към федерацията. Имахме късмет, станахме първи - голяма радост, голямо щастие. Първа купа - носи я в училище днес.
ето клипче https://www.youtube.com/watch?v=JDnjWeD1FjM

В неделя ходихме да подкрепяме Лидия Ганева в училището.
Та си имахме емоции този уикенд.
Виж целия пост
# 303
 http://ibl.bas.bg/ezikova_igra/krug-3/  Интересна,обучителна игра!   И една молба,ще ме ориентирате ли по математика и БЕЛ,на какъв материал са децата в България? Благодаря предварително!💛  За Коледа - диско лампа/по идея от др.тема/, 2  настолни игри,книжки.
Виж целия пост
# 304
Иланг-иланг, браво на младежа, страхотно танцува! Коментарът на моя син, докато гледаше клипа: "Ама те танцуват като един човек!", такъв пълен синхрон.
Виж целия пост
# 305
http://ibl.bas.bg/ezikova_igra/krug-3/  Интересна,обучителна игра!   И една молба,ще ме ориентирате ли по математика и БЕЛ,на какъв материал са децата в България? Благодаря предварително!💛  За Коледа - диско лампа/по идея от др.тема/, 2  настолни игри,книжки.


в смисъл? питаш какво изучават в трети клас или до къде са стигнали?

съдържание на БЕЛ


по математика да снимам ли?
Виж целия пост
# 306
  Учебници имам,искам да се ориентирам до къде са и какво учат в момента.
Виж целия пост
# 307
 Учебници имам,искам да се ориентирам до къде са и какво учат в момента.

при нас са на видове изречения. възклицателно и подбудително са последните две изучени  Peace
Виж целия пост
# 308
  Благодаря,st. Dobri! 
 Иланг-иланг,браво и поздравления!
Виж целия пост
# 309
Моите нищо не искат за Коледа, за първи път няма безкрайни списъци с играчки.
Направо се чудя какво да им взема.
Моята госпожица беше на СМТ в събота, направила е елементарни грешки с умножението. Ядосва се , че е сгрешила лесното, но ми заяви, че състезанието не е всичко. Аз се съгласих и обсъдихме, че е само за да видим общото й ниво.
Виж целия пост
# 310
При нас са на редактиране на текст. По математика смятат нещо, но и аз не знам какво точно.
Нашата класна я няма тази седмица и имат заместник.
Благодаря за идеите за подарък. Ние имаме монополи и преди играеше доста. Сега се сетих, че и Скрабъл имаме, но го е забравила. Активити също е много хубава игра.
Последно обаче купувах кукла кексче. С подобни джунджурии още си играе. С една приятелка пък бяха наизкарали разни рокли, които играеха ролите на кукли Crazy С глас съм се смяла, като ги подслушах.

Иланг, браво на младежа.
Виж целия пост
# 311
Моето иска дрон, ховърборд, екип на Роналдо. Евентуално последното може и да го получи.
Ние в събота ходихме на състезание по математика (Димо Малешков) - май нищо не е направил моят хубосник. След това отидохме и на състезание по спортни танци. Картотекирахме ги вече и това беше първо официално състезание към федерацията. Имахме късмет, станахме първи - голяма радост, голямо щастие. Първа купа - носи я в училище днес.
ето клипче https://www.youtube.com/watch?v=JDnjWeD1FjM

В неделя ходихме да подкрепяме Лидия Ганева в училището.
Та си имахме емоции този уикенд.


Голямо удоволствие ми е да ги гледам!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 312
Аз не знам докъде точно са, а и учебниците седят в училище, та не мога да снимам. Питах го моя син, хал хабер си няма; вместо за учебен материал, взе да ми обяснява как днес ритнал топката и вкарал кош. Не знам какъв период кара, но е станал адски разсеян. Дано е временно!
Виж целия пост
# 313
Като никога тази година решихме проблема с подаръците отрано - поиска си едно конкретно лего техник с мотор за надграждане. Каката още се чуди и май върви към пари кеш.
Виж целия пост
# 314
иланг - иланг, много са хубави малките танцьори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия