Съжителство с две жени

  • 30 552
  • 219
# 150

Може ли линк към изказването на Иво Христов?

Заповядай!

Виж целия пост
# 151
Спокойно...нема да се плашите.Това театро вече е репетирано.Още преди Освобождението ги пита Паисий "нашите хубавци:"Поради що се срамите да се наречете българи?"  и какво?? Още си има България и ще си я има и много след нас.

Препоръчвам ти да изгледаш видеото до край- там има отговор и на твоето изказване. Българите не са само биологичен субстрат, а българската нация не е просто хора.
Виж целия пост
# 152
По какво е доцент този Иво Христов?
Виж целия пост
# 153
Доцент е в катедра „Приложна и институционална социология“ във философско-историческия факултет на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“. Преподава „Социология на правото“, „Теория на модернизациите“, „Историческа социология на модерните институции“ в Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“ и Софийския университет „Св. Климент Охридски“.

Уикипедия
Виж целия пост
# 154
По какво е доцент този Иво Христов?

Магистър по право и доктор по социология на правото на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ с дисертация на тема „Правна регулация и модерност – социологическо изследване на два типологични случая: Западна Европа и България“ (2003). Доцент е в катедра „Приложна и институционална социология“ във философско-историческия факултет на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“. Преподава „Социология на правото“, „Теория на модернизациите“, „Историческа социология на модерните институции“ в Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“ и Софийския университет „Св. Климент Охридски“.

Специализирал е в Международния институт по право във Вашингтон, САЩ (2000), Московската школа за политически изследвания – Съвет на Европа: Москва–Стокхолм-Страсбург (2002), Университета „Карло Бо“ в Урбино, Италия (2005), Нойвалдег институт във Виена (2007).

Експертен сътрудник на Комисията по правни въпроси към 38-то, 39-то, 40-то и 41-то Народно събрание.[
Виж целия пост
# 155
Не е ново разбира се...
Не е ново съжителството на няколко човека, в миналото е било много по-често срещано.
И сексуалната разюзданост като цяло.
Сега е направо цвете в сравнение с миналото.

На никой не му е зор за мъничката ни държавица, просто иска време отърсването от комунизма.
Виж целия пост
# 156
Извратеното сексуално възпитание е част от цялостен заговор срещу нацията и държавата. 

На мен това ми звучи като пълна глупост. Какво значи сексуално възпитание? Има сексуално, дори по-правилно е да се каже полово, образование. Образование, а не възпитание.
Да не говорим, че точно българите като цяло се радват на задоволителен сексуален живот и като честота половите контакти при семейните двойки е доста по-голяма, отколкото при американците например. И анкети е имало във форума, хората си се уважават поне 2 пъти седмично, което си е здраве, както писа Янтра.
Виж целия пост
# 157
В България родители с манталитет на мол произвеждали поколение с четири основни характеристики:
1/ мързеливи 2/ недисциплинирани 3/ нагли и 4/ неграмотни. При това масово.

Сигурно има такива, ама чак пък масово.

Тези които отивали във Великобритания нямали нищо съществено да постигнат в живота си.

А какви 'велики постижения' би трябвало да се достигнат?

Въобще голям песимизъм: "загиваме".
Виж целия пост
# 158
Извратеното сексуално възпитание е част от цялостен заговор срещу нацията и държавата. 

На мен това ми звучи като пълна глупост. Какво значи сексуално възпитание? Има сексуално, дори по-правилно е да се каже полово, образование. Образование, а не възпитание.
Да не говорим, че точно българите като цяло се радват на задоволителен сексуален живот и като честота половите контакти при семейните двойки е доста по-голяма, отколкото при американците например. И анкети е имало във форума, хората си се уважават поне 2 пъти седмично, което си е здраве, както писа Янтра.

Форумът е използван за пропаганда и промотиране на извратеност. Убедена съм че и авторът на тази тема е платен трол. То не бяха хомосексуални глупости и какви ли още не чудесии, които изучават настроението на обществото към толерантност на извращения. И му го внушават същевременно.
Възпитание е неправилна дума- по-скоро е антивъзпитание. Въздействие чрез внушения от тълпата.

Българите традиционно винаги са имали правилни семейни ценности. Бракът като институция беше тотално омаловажен и планомерно заместван с извратеност. Сексът няма нищо общо с липсата на морал.
Виж целия пост
# 159
Малко пресилено ми идват твърденията ти Pollux. В България все още има ценности. Виж ако говориш за скандинавието ще съм съгласна с теб, че нещата умишлено се водят към провал. Ако част от това, което срещам из нета е истина положението е стресиращо.
Виж целия пост
# 160
Тук в Сащ има едно предаване за мъж който е женен за 4 или 5 жени и с всяка от тях имат по 2-3 деца. Всички си живеят задружно в една до друга къщи на една улица. Доколкото си спомням той спи в различна къща всяка вечер. Като едно огромно семейство са, изглежда интересно и забавно за децата най-вече. Но винаги съм се чудила горкия човек как се справя с толкова много жени и деца...
https://www.tlcgo.com/sister-wives/
Виж целия пост
# 161
Тук в Сащ има едно предаване за мъж който е женен за 4 или 5 жени и с всяка от тях имат по 2-3 деца. Всички си живеят задружно в една до друга къщи на една улица. Доколкото си спомням той спи в различна къща всяка вечер. Като едно огромно семейство са, изглежда интересно и забавно за децата най-вече. Но винаги съм се чудила горкия човек как се справя с толкова много жени и деца...
https://www.tlcgo.com/sister-wives/
То и тук даваха- " Многоженецът", но виж какво той беше мормон и то отцепник, тоест там идва всичко от религията, затова са задружни, други са им ценностите просто .
Виж целия пост
# 162
Я вземете надникнете под повърхността. И потърсете повече информация. Не са изобщо толкова задружни, колкото декларират пред камерите. Жените му не могат да се понасят, децата от различните майки се конкурират.
Виж целия пост
# 163
И на мен ми беше итересно как се чустват жените в такъв брак, чак гледах един такъв сериал за мормоните Голяма любов. И стигнах до извода, че не са ок, колкото и да са щастливи привидно. Просто жените не са устроени за такова съжителство. Жената има нужда да бъде единствена за мъжа с който е, да е номер едно. Цялата тая работа е просто начин мъжете да си изневеряват без да носят отговорност нали е с втората или третата жена.
Виж целия пост
# 164
Много умело отбягваш въпроса. Та пак да го задам. Grinning
Какво мисли жена ти за това? И въобще знае ли?
Щото е алтернатива също да ти бие шута, пък ти оплождай колкото си искаш доброволки оттам нататък.  Whistling
Коментирали сме идеята, на шега колко хубаво би било някой да я отмени в домакинската работа и секса. Само че аз не се шегувам, а го мисля сериозно.
Кратко и ясно ти го казвам.Човек ти си психопат! #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия