Февруарче грамове наддава и ритничета раздава

  • 57 582
  • 745
# 210
Мамчета , аз пак съм се притеснила нещо.
 От няколко дни моят бебчо е много ленив и мързелив. Имам чувството че само спи. Мърда но много лекичко , такива големи шутове не ми раздава , или ако реши да ме ритне по силно то ще е 3 пъти през деня например.
 Като глидам мой бременни приятелки -бебетата им луди ги правят  , ритат скачат правят кълбета не знам си какво ..... а моят кротушан Sad ми притеснява така ( след два дни влизам в 28 гс)
Виж целия пост
# 211
Мамчета , аз пак съм се притеснила нещо.
 От няколко дни моят бебчо е много ленив и мързелив. Имам чувството че само спи. Мърда но много лекичко , такива големи шутове не ми раздава , или ако реши да ме ритне по силно то ще е 3 пъти през деня например.
 Като глидам мой бременни приятелки -бебетата им луди ги правят  , ритат скачат правят кълбета не знам си какво ..... а моят кротушан Sad ми притеснява така ( след два дни влизам в 28 гс)
И моята принцеса е на моменти Simple Smile 3 дни полудява  Laughing на 4тия едва едва.Според мен няма повод за притеснение, но пък винаги може да отидеш на преглед.Аз така правя , ако се притеснявам Simple Smile
Виж целия пост
# 212
з това мисля . Още утре да ида , защото това е от четвъртак някъде.  Ще отида аз да го видя какво прави !  Казаха ми също така че  трябва да го будя , тоест през час някъде  трябва да разтисам корема
Виж целия пост
# 213
з това мисля . Още утре да ида , защото това е от четвъртак някъде.  Ще отида аз да го видя какво прави !  Казаха ми също така че  трябва да го будя , тоест през час някъде  трябва да разтисам корема
Хм това не го знам за корема.Пък и не ми звучи много вярно.Има мами чийто бебета са мързеливи и поспаливи и не мърдат много.Най - добре отиди и за 2 мин ще те видят Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Как сте момичета.Растете ли,колко кг сте качили до момента Simple Smile

До момента 5кг от нормалното ми тегло,но бях отслабнала близо 3 кг,първите 3 месеца.Другата седмица влизам в 7мия месец.
Виж целия пост
# 215
Viala, стискам палци всичко да е наред с бебето и вярвам, че ще е така. За да е по-активно бебето е по-добре да изядеш парче шоколад или малко захар, отколкото да го раздрусваш през час..

Днес влизам в 25 седмица, малката 852 гр, лекарят каза, че и тя и аз сме добре. Огледа я основно и я измери, даже каза, че е малко по-голяма от седмицата си. Много съм щастлива, че всичко е наред.

Аз не съм качила нищо, по-точно в началото на бременността отслабнах между 4 - 6 кг, а сега съм си ги наваксала и пак съм в началната позиция.
С първото дете качих около 7 кг, предполагам, че с това ще кача повече.. Аз съм по-висока и едра, никога не съм била много слаба или прекомерно дебела, така че това също има значение.
Виж целия пост
# 216
Момичета имам болки в корема, не са ниско долу, но пак са в долната част на корема... на някоя мама случвало ли се е?

И на мен ми се случва да ме заболи,бях и на доктор каза че не е от бебето,та се досетих че е от разтягането на матката.Започнах йога за бременни с разтягания за да се направи повече място за бебето и ми помага.
Виж целия пост
# 217
Мамита притеснява ме едно бяло течение... на 21 съм на преглед, не ми се струва, че е нещо страшно, защото някои мами са имали през цялата бременност бяло течение... но все пак.. някоя от вас сблъскала ли се е с това?
Виж целия пост
# 218
Мамита притеснява ме едно бяло течение... на 21 съм на преглед, не ми се струва, че е нещо страшно, защото някои мами са имали през цялата бременност бяло течение... но все пак.. някоя от вас сблъскала ли се е с това?
И аз имам.Не знам дали е същото обаче.При мен се засилва когато се разхождам повече време.Казаха , че е нормално Simple Smile Няма сърбеж няма миризма.
Виж целия пост
# 219
Мамита притеснява ме едно бяло течение... на 21 съм на преглед, не ми се струва, че е нещо страшно, защото някои мами са имали през цялата бременност бяло течение... но все пак.. някоя от вас сблъскала ли се е с това?
И аз съм на 21 на лекар  Simple Smile и тогава се разбрахме да ми вземе микробиология,тъй като и аз имам бяло течение.Аз имам обаче през цялата бременост, предната микробиология показа, че имам кандида албинакс,което е гъбична инфекция,която често се среща сред бременните,тъй като именно бременността я предразполага да се развива. След два курса с Гиназол и един дванайсетдневен с Полижинакс имам подобрение,но не цялостно.Явно така ще си ми мине на мен бременността.
Така че G1ybka стискам палци в понеделник да се потвърди,че няма за какво да се притесняваш Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Мамита притеснява ме едно бяло течение... на 21 съм на преглед, не ми се струва, че е нещо страшно, защото някои мами са имали през цялата бременност бяло течение... но все пак.. някоя от вас сблъскала ли се е с това?
Аз също съм от самото начало с бяло течение , без мирис и сърбеж. Казаха ми че вс е ок  Simple Smile
Споко , не бързай да се панираш, ако ще бъдеш по спокойна , пусни се един влагалищен
Виж целия пост
# 221
И аз имам бяло течение почти от началото. Веднъж вече лекувахме гъбички с Гиназол. Миналата седмица пак ми взеха секрет, тези дни трябва да отида да видя резултатите. Моя АГ ми каза, че бялото течение може да ме притеснява тогава, когато е съпроводено със сърбеж, миризма, парене.

Този петък е "лудия петък" в Хиполенд. набелязала съм си няколко неща. Едното от които е кошарата. Но не съм много наясно с избора на матрак. Няколко мами вече ме съветват да взема с пълнеж от кокос и пяна http://www.hippoland.net/lorelli-matrak-havana
Тези които сте разглеждали или купували, какво мислите за тях?
Виж целия пост
# 222
Днес имам проблем с отварянето на сайта на Хиполенд, и си мисля дали няма да се прецака точно за петък.  newsm78
Виж целия пост
# 223
Днес имам проблем с отварянето на сайта на Хиполенд, и си мисля дали няма да се прецака точно за петък.  newsm78
Аз за това ще ходя в магазина направо  Grinning
Виж целия пост
# 224
Може заради намаленията да има голяма посещаемост сега, мамите набелязват покупките и затова да е малко бавно отварянето, и при мен е така Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия