След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -198

  • 28 261
  • 743
# 210
Добър ден  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Вече не мисля вариантита,че Мерич друго е намислила.
Мисля,че Дефне все още няма даде шанс на Йомер,но ще видим.
Виж целия пост
# 211
Цитат на: dora_st link=topic=946759.msg33891775#msg33891775
Ирка, затова феновете снощи протестираха в туитър- заради грима и тоалетите на Елчин. Преди беше така деликатно гримирана, а в снощния фрагман, особено там, където говори с Памир, е  ooooh!
Мюжде например изглежда великолепно- и грим, и тоалети- супер!
Доре, те и днес сравняват Дефне от 53 епизод и сегашните снимки. То е факт.
А за Мюжде и аз преди дни писах,че е много стилна,естествена и с по добър стайлинг. Много ми харесва как стои на екрана.
Тя Ирка я пусна тази снимка, но още веднъж ще я пусна защото на нея ясно си личи че Айшето използва много тежък грим и прекалено много избелва Елка и като сложи и хайлайт и става ужасно. На снимката си личи докъде я е гримирала, на врата и докъдето е черната лента е доста напудрена, а под нея си личи естествения и цвят на кожата.

Гледах промото на Фокс, Айшето ги беше гримирала и там същата история, жените все едно бяха с маски на лицата си  ooooh!




А за дрехите да не говорим, отново чувала, накъсаните дънки и в краката с някакви боти ли е не можах да различа
Виж целия пост
# 212
Здравейте, момичета!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Естествено и фраговете, и озета са така спретнати, че да си измислим по сто сценария всяка и пак да не познаем и половината от замисъла на сценаристите  Laughing Stop А когато това е Мерич, о-о-хоо, както обичат да казват в сериалите!  Mr. Green И тук мисля, че яко ни подхлъзват с това пътуване  Naughty Според мен става въпрос за някакви работни концепции, където ще са конкуренти, но ще пътуват всички, а Памир я предизвиква да е в техния отбор, ако Йомер загуби, защото сигурно преди това Дефне му е казала, че вярва в успеха му!  Peace

Колкото до промяната у Дефне, всеки пречупва през призмата на преживяното начина, по който би обяснил дадено поведение. Не знаем какво е изживяла Мерич (поне аз не знам  Rolling Eyes ) , но от моя скромен опит мога да кажа, че след разочарование по какъвто и да е повод в една връзка, нещата никога не са същите!  Naughty Дори и да се поправят привидно, начинът на мислене вече е различен, подходът е по-предпазлив, независимо от силата на чувствата!  Confused Та аз разбирам стремежа на Дефне да е по-независима, не че не обича силно, само не иска да е дотолкова зависима в любовта, преживяната болка ще е като обица на ухото й! Crossing Arms
И двамата са силно наранени, трябва заедно да излекуват страховете си, но без да загубят себе си като личности в тази връзка, за да се уважават един друг. Мисля, че това само ще засили чувствата им!  Peace
Peace за всичко и особено за червеното. Много ми хареса написаното.

Дефне също има право на своята си гордост. Човекът я изостави и не се появи една година. Дори и да обича като луда, има право да заглуши гласа на любовта, докато болката, огорчението, разочарованието не преминат. И има право да иска да изгради защитни стени около себе си, защото точно любовта ѝ към този човек и неговата любов към нея ѝ донесоха всички тези рани. Така че колкото и да ми се иска Дефне да се хвърли в ръцете му, аз също я разбирам и не съм нетърпелива. Търпеливо ще чакам Мерич да я преведе през всички нужни стъпки, за да отиде Дефне при Йомер, победила гордостта и желанието да се брани от него.

Виж целия пост
# 213
Еха, Йомерко доволен, Елка на дивана у Йомко. Wink

Елчин пак започнаха да я обличат с ризи тип торба. ooooh!
Виж целия пост
# 214
Скрит текст:
Цитат на: dora_st link=topic=946759.msg33891775#msg33891775
Ирка, затова феновете снощи протестираха в туитър- заради грима и тоалетите на Елчин. Преди беше така деликатно гримирана, а в снощния фрагман, особено там, където говори с Памир, е  ooooh!
Мюжде например изглежда великолепно- и грим, и тоалети- супер!
Доре, те и днес сравняват Дефне от 53 епизод и сегашните снимки. То е факт.
А за Мюжде и аз преди дни писах,че е много стилна,естествена и с по добър стайлинг. Много ми харесва как стои на екрана.
Тя Ирка я пусна тази снимка, но още веднъж ще я пусна защото на нея ясно си личи че Айшето използва много тежък грим и прекалено много избелва Елка и като сложи и хайлайт и става ужасно. На снимката си личи докъде я е гримирала, на врата и докъдето е черната лента е доста напудрена, а под нея си личи естествения и цвят на кожата.

Гледах промото на Фокс, Айшето ги беше гримирала и там същата история, жените все едно бяха с маски на лицата си  ooooh!



А за дрехите да не говорим, отново чувала, накъсаните дънки и в краката с някакви боти ли е не можах да различа
Peace Ди и за ботите щях да пиша, но си помислих,че ще прекаля с критиката,защото  на снимките се завърна онази размъкната Дефне.
Абсолютно си права Peace Peace
И преди писах и пак  ще се повторя,че и Елчин има вина за този си начин на обличане. В стилът от екрана  всеки артист пречупва своя  вкус. Няма как да я накарат да се облече в дреха с която не се възприема, въпреки героинята си която пресъздава. Разбирам ,че искат да е спортен тип Дефне, но едва ли размъкнатите дрехи  един номер по-голям я правят по привлекателна и мила. За гримът дето е очеваден от снимката да не говорим. Нергис,Мюжде,Мелиса, а и Синем са доказателство за собствен стил. Това е нещо ,което се усеща.
По  времето на Любов и наказание в едно от интервютата си  Нургюл ,например беше казала,че тя избира дрехите с които ще представя своята героиня или се съобразяват с  вкуса и.
 Нещо подобно съм запомнила от това време. Даже мисля,че имаше снимки със стилиста си,както и селфитата на Елчин с нейния гардиробиер  newsm78  


От сета






и какво е написала една рускиня

Ужас, както издевателство


Скрит текст:
Эмили, я вообще удивляюсь как она ещё может выглядеть на сто в этих армейских доспехах
Возмущаюсь её военной рубашкой и солдатскими ботинками
Сравните как для этой серии одета Седа
Тот кто её одевает наверное заслан из вражеского лагеря
Именно её позорно одевают и безвкусно
Дарья и то лучше одета
Неспроста всё это
Ужас
Как издевательство
Виж целия пост
# 215
Хилллоооуууу и от мен  Grinning Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не можах да се стърпя да не изкритикувам и аз ужасния вид, в който я вкара Айшето ooooh! ooooh! ooooh!
Защото за мен най-ужасното от всичките недоразумения, които се виждат в макиажа и стайлинга на Дефне в 57 еп., е ужасяващият грим Shocked ooooh! ooooh! ooooh!
Стига бееее, Дефне изглежда като състарена вдовица, наплескана с 10 тона фон дьо тен, 5 тона пудра и ненужно в повече чернилка на клепачите й Shocked Shocked ooooh! То лицето й изглежда като не добре шпаклована стена  ooooh! ooooh! ooooh!
Ма може ли един красив човек да правят зорлем на баба Яга Whistling Whistling
То гримът уж е създаден да разкрасява, ама тук Ашйето си е оставила пръстите Whistling
Имах и аз притеснения като казаха, че се връща, защото гримът на Елка ми харесваше в първите серии, а Айшето беше окелпазила доста пъти вече Елка в 1-ви епизод Whistling
Дано се вземе в ръце, че надявам се както и ние, така и продуцентите да виждат Tired
Уххх, много й се ядосах Whistling

Иначе за дрешляците, скъсаните дънки не са ми проблем, та дори и с тези боти/ботинки, ако се облече не този зелен чувал, а някаква друга блуза, няма да е толкова зле Naughty Peace
Ноооо гримът е потресаващ ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 216
Габи Peace


Рускините предлагат да пишат до стилистката на Елчин
Виж целия пост
# 217
Габи Hug

Габи Peace


Рускините предлагат да пишат до стилистката на Елчин
То вече не знам феновете на кого да пишат! Май само на арменския поп не са писали.Снощи и на ортакс бяха писали, и май дори на Мерич, ама ще видим дали ще хване дикиш. Щом онези, които дават парите, не се усещат, какво да пишат на стилистката! По- добре направо на Елчин да пишат. Всъщност имаше и такива призиви към нея- да погледне грима си в предните серии и сега и да се откаже от Айшето.
Виж целия пост
# 218
Елини Hug Heart Eyes Heart Eyes Доре  Hug Heart Eyes Heart Eyes
О, да, в туити доста народа пише и то постоянно, и то на кого ли не, изреждат ги всички подред Laughing Ама нека Naughty
Всъщност факт е, че през 1-та половината 1-ви сезон Айшето се справяше прекрасно, във втората половина обаче имаше доста фалове ooooh! ooooh! Ще кажеш, че нарочно започна да я загрозява, може Кито да й е казал, плескай я, прави я на грозилник, че да не лови много око, че си отидох иначе   Joy Joy Joy Joy

Добре, а кой е стилиста сега newsm78, защото в първите серии 2 сезон и дрехите бяха добре, и грима, а сега нещо и двете неща вкупом се сбръчкаха Whistling Дано е временно Praynig
Виж целия пост
# 219
И на мен Дефо/Елчин не ми харесва на тези снимки  Confused
В предния сезон не съм забелязвала да има такава видима разлика във врата  Rolling Eyes  На едни снимки си спомням,че изглеждаше изкуствено, обаче там и осветлението беше супер силно...може би и това оказва влияние  Rolling Eyes трябва да съобразяват къде и по кое време на деня снимат  Naughty
Във фрага в една от сцените мн ми се наби в очите наситеният руж, супер силна разлика имаше  Confused

И Мюджето е мн силно гримирана, в сравнение с предните епизоди  Peace

Виж целия пост
# 220
И на мен Дефо/Елчин не ми харесва на тези снимки  Confused
В предния сезон не съм забелязвала да има такава видима разлика във врата  Rolling Eyes  На едни снимки си спомням,че изглеждаше изкуствено, обаче там и осветлението беше супер силно...може би и това оказва влияние  Rolling Eyes трябва да съобразяват къде и по кое време на деня снимат  Naughty
Във фрага в една от сцените мн ми се наби в очите наситеният руж, супер силна разлика имаше  Confused

И Мюджето е мн силно гримирана, в сравнение с предните епизоди  Peace



Ани Hug Heart Eyes Heart Eyes
Да, и Мюджето е по-силно гримирана, вярно е Peace Но поне при Мюджето няма такива къдри по лицето, като пръскана боя, както е на Елка Tired
Виж целия пост
# 221
И Нера не ми изглежда добре  Confused

Виж целия пост
# 222
Превод на озета от Виолета Манолева.
Някои пропуски от моя превод  си идват на мястото.
Благодаря за превода!
bouquet bouquet

Йомер целуна Дефне в неочакван момент. Каква ще е реакцията на Дефне на това внезапно сближаване?

Съвещания, телефонни обаждания, суматоха. Пассионис е мястото на огъня. Когато всичко започна да се нарежда, във фирмата всичко е с главата надолу. Кралят Йомер има големи проблеми с новия модел обувки, който нарече „Втори шанс”. Ще спасят ли Пасионис от тези проблеми новите преговори? Всеки избира своя страна. Кой е на страната на Йомер, а кой се съмнява в него? Синан със старанието си е отново до Йомер. Всичко за неговото благо и против негова вреда. А къде е Дефне? На коя страна е тя?

Бащата на Неджми, чувайки за проблема, бърза за Йомер. Предложението му към Йомер е от тези, които могат да накарат Памир да се просълзи, който както винаги е мълчалив и с плановете си. Опитва се да се възползва от кризата на Йомер.

Корай отново се съмнява в Йомер. Ако Йомер забележи това, Корай отново го чакат трудни времена. Седа ще научи, че Ясемин е бившата жена на Синан. Какво ще каже Седа за това?

Исо е близо до истината. Лице в лице с истината. Отново трудност, отново невъзможност. Чувствата, които през целия му живот го преследват..
.
Виж целия пост
# 223
Превод на озета от Виолета Манолева.
Някои пропуски от моя превод  си идват на мястото.
Благодаря за превода!
bouquet bouquet

Йомер целуна Дефне в неочакван момент. Каква ще е реакцията на Дефне на това внезапно сближаване?

Съвещания, телефонни обаждания, суматоха. Пассионис е мястото на огъня. Когато всичко започна да се нарежда, във фирмата всичко е с главата надолу. Кралят Йомер има големи проблеми с новия модел обувки, който нарече „Втори шанс”. Ще спасят ли Пасионис от тези проблеми новите преговори? Всеки избира своя страна. Кой е на страната на Йомер, а кой се съмнява в него? Синан със старанието си е отново до Йомер. Всичко за неговото благо и против негова вреда. А къде е Дефне? На коя страна е тя?

Бащата на Неджми, чувайки за проблема, бърза за Йомер. Предложението му към Йомер е от тези, които могат да накарат Памир да се просълзи, който както винаги е мълчалив и с плановете си. Опитва се да се възползва от кризата на Йомер.

Корай отново се съмнява в Йомер. Ако Йомер забележи това, Корай отново го чакат трудни времена. Седа ще научи, че Ясемин е бившата жена на Синан. Какво ще каже Седа за това?

Исо е близо до истината. Лице в лице с истината. Отново трудност, отново невъзможност. Чувствата, които през целия му живот го преследват..
.
   bouquet
Виж целия пост
# 224
Да не викат стилиста на Елка, че нея я облича Руткай  Mr. Green Stop

Мен не ме дразни гримът, във фрага си изглежда добре  Peace

Фрагман на сериала на Туба и Киво  Laughing

https://www.facebook.com/startv/videos/vb.51136928967/1015480163 … ype=2&theater
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия