Защо веганизъм?

  • 287 407
  • 3 468
# 3 105
Аз мисля, че е очевидно, че е бъзик.
Виж целия пост
# 3 106
Фейсбук групите с това име са две. Другата също не си играе - обявили са се против партия "Mruvka" и нейните ибрикчии. Joy.
"Без мръвки, без вицове за гълтане, без обяви за карбуратори!" hahaha
Виж целия пост
# 3 107
Аз мисля, че е очевидно, че е бъзик.
След всичко веганско, което видях и прочетох в тази тема, може и да не е бъзик.. Mr. GreenНакои стигат много далеч във фанатизма си! А иначе ако е бъзик, значи има надежда:)
Честита Нова година на всички Peace
Виж целия пост
# 3 108
Аз мисля, че е очевидно, че е бъзик.
След всичко веганско, което видях и прочетох в тази тема, може и да не е бъзик.. Mr. GreenНакои стигат много далеч във фанатизма си! А иначе ако е бъзик, значи има надежда:)
Честита Нова година на всички Peace
Аз съм в групата.Направена е за бъзик,то и от името си личи.Виж при веганите нещата са сериозни.Приемат само себеподобни,искат да се размножават да завладеят света. Laughinghttp://snimki.be/store/1/651483380991.jpg
Виж целия пост
# 3 109
Аз мисля, че е очевидно, че е бъзик.
След всичко веганско, което видях и прочетох в тази тема, може и да не е бъзик.. Mr. GreenНакои стигат много далеч във фанатизма си! А иначе ако е бъзик, значи има надежда:)
Честита Нова година на всички Peace
Аз съм в групата.Направена е за бъзик,то и от името си личи.Виж при веганите нещата са сериозни.Приемат само себеподобни,искат да се размножават да завладеят света. Laughinghttp://snimki.be/store/1/651483380991.jpg
Въх, няма ли някой хищник сред тях, тайно присламчил се и да ги разгони? hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 3 110
Аз изпратих запитване до другата група със същото име, още не са ми отговорили  Mr. Green.
Виж целия пост
# 3 111
Аз изпратих запитване до другата група със същото име, още не са ми отговорили  Mr. Green.
Кафе, давай линковете, ще се присламчвам и аз.
Ако ме питат дали съм сериозна кандидатка за женене, ще кажа, че ще се женя за теб.  hahaha hahaha hahaha Аха сме се намерили при кандидастването.  rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 3 112
Офф с телефона съм, трудно ми е с линковете. Напиши "уфолози" в сърч полето у ФБ и ти излизат двете групи. Трий си снимките от пиянските купони и пращай покани  hahaha Joy. Ще е майтап ако приемат едната, а другата не.
Виж целия пост
# 3 113
Аз изпратих запитване до другата група със същото име, още не са ми отговорили  Mr. Green.
Кафе, давай линковете, ще се присламчвам и аз.
Ако ме питат дали съм сериозна кандидатка за женене, ще кажа, че ще се женя за теб.  hahaha hahaha hahaha Аха сме се намерили при кандидастването.  rotfImao rotfImao
Ако ще се жениш, веган сектата е тук https://www.facebook.com/groups/171190656396490/ Уфолозите не са вегани само ги гаврят https://www.facebook.com/groups/880215308763445/
Виж целия пост
# 3 114
Във всички групи веган-уфолози кандидатствах. Sunglasses
Чакам сега одобрението от Вега.

Групата Веге Запознантва не ми е интересна, защото там няма извънземна нотка. Sunglasses
Виж целия пост
# 3 115
 За веганите и оралната любов. Вижте точка 10 от блогът на Деси http://desilifestyle.net/2016/01/%d1%82%d0%be%d0%bf-10-desilifes … 0%b3%d0%be%d0%b4/
Виж целия пост
# 3 116
За веганите и оралната любов. Вижте точка 10 от блогът на Деси http://desilifestyle.net/2016/01/%d1%82%d0%be%d0%bf-10-desilifes … 0%b3%d0%be%d0%b4/
Joy Joy Joy Joy Joy
Направо да патентоват източника на вит Б12. hahaha hahaha hahaha

Я па станах веган тире уфолог.  Laughing
Кафе, ти там ли си?
Виж целия пост
# 3 117
За веганите и оралната любов. Вижте точка 10 от блогът на Деси http://desilifestyle.net/2016/01/%d1%82%d0%be%d0%bf-10-desilifes … 0%b3%d0%be%d0%b4/
С две думи, по съвсем невегански начин да експлоатираме партньора си и най-милото му като източник на витамин Б12. Laughing
Виж целия пост
# 3 118
За веганите и оралната любов. Вижте точка 10 от блогът на Деси http://desilifestyle.net/2016/01/%d1%82%d0%be%d0%bf-10-desilifes … 0%b3%d0%be%d0%b4/
С две думи, по съвсем невегански начин да експлоатираме партньора си и най-милото му като източник на витамин Б12. Laughing
Дет се вика като крава го дои. hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 3 119
За веганите и оралната любов. Вижте точка 10 от блогът на Деси http://desilifestyle.net/2016/01/%d1%82%d0%be%d0%bf-10-desilifes … 0%b3%d0%be%d0%b4/
С две думи, по съвсем невегански начин да експлоатираме партньора си и най-милото му като източник на витамин Б12. Laughing
Дет се вика като крава го дои. hahaha hahaha hahaha hahaha

Ако се улисат в усвояването на Б12 по този начин, може да забравят да създадат потомство.

Тя не е пояснила каква точно орална любов има предвид.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия