Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл Доулу - ТЕМА 6

  • 108 145
  • 719
# 690
тоест около 3 епизода само ли остават??/ НЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕ ИСКАМ ДА ПОВЯРВАМ , НЕ СЪМ ВИДЯЛА ОЩЕ АШКА    НЕ КЕМАЛ И НИХАН - ДА СИ си го изживяват както трябва без някои да им пре4и Sad

Виж целия пост
# 691
тоест около 3 епизода само ли остават??/ НЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕ ИСКАМ ДА ПОВЯРВАМ , НЕ СЪМ ВИДЯЛА ОЩЕ АШКА    НЕ КЕМАЛ И НИХАН - ДА СИ си го изживяват както трябва без някои да им пре4и Sad

Неслихан се омъжи, Бурак и той се ожени,явно не искат вече да играят заедно и уж,че заради рейтинга?!..................Моята баба има един лаф :Влаха накрая се дави.Тяхната работа същата.Хубав филм,хубаво започна и накрая ни в клин, ни в ръкав ще свърши.Ще го претупат на бърза ръка. За 3 епизода,колко ашк ,ще има помежду Кемал и Нихан?Изобщо защо бяха всичките тези изживявания без да могат да се насладят на извоюваната си любов с цената на толкова страдания?!

бясна съм наиситна- как може ще го спрат на средата на нищотото?? И каква е тая глупост 4е единия се оженил и другия се бил оженил??? Каква връзка има с сериала??? А Ако има такава трябва да си вадят с друго хляба  #Cussing out те са актъори и трябва да са анясно 4е не мгоат да прекъснат нещо заради еи така им кефнало  #2gunfire
Виж целия пост
# 692
вариния, сега като си про4етох поста ми се струва 4е се карам на теб едва ли не ?? Няма такова нещо джанъм , карам се на НИхан и Кемал и тъпотията да полвзат като извинение брака за да не сниамт пове4е оправдаваик исе с реита Simple Smile
Виж целия пост
# 693
https://www.youtube.com/watch?v=zblOjfrQ7iI

 newsm51
Виж целия пост
# 694
вариния, сега като си про4етох поста ми се струва 4е се карам на теб едва ли не ?? Няма такова нещо джанъм , карам се на НИхан и Кемал и тъпотията да полвзат като извинение брака за да не сниамт пове4е оправдаваик исе с реита Simple Smile

Виж целия пост
# 695
вариния, сега като си про4етох поста ми се струва 4е се карам на теб едва ли не ?? Няма такова нещо джанъм , карам се на НИхан и Кемал и тъпотията да полвзат като извинение брака за да не сниамт пове4е оправдаваик исе с реита Simple Smile

muci18, Simple Smile Аз не го приемам лично и те разбирам,защото и мен ме яд..........това дето писах,че са се омъжили,е мое предположение, като причина.Може и да не е това причината, но аз друго обяснение нямам.защото ,ако е заради рейтинга,могат да се понапънат малко, да дадат всичко от себе си и да го вдигнат.Края на краищата това им е работата............Емир се заканваше в последният епизод,че докато е жив няма да даде Нихан и детето на Кемал.Значи до сон нефесда............Да разбирам ли, че краят, ще е трагичен????

твоето предположение заради сватбата е същотото като което - и аз друго обяснения нямам и те подкрепям напълно в коментара ... а за края страх ме е 4е до последно няма да разберем дали ще има хепи енд или не!!!
Виж целия пост
# 696
вариния, сега като си про4етох поста ми се струва 4е се карам на теб едва ли не ?? Няма такова нещо джанъм , карам се на НИхан и Кемал и тъпотията да полвзат като извинение брака за да не сниамт пове4е оправдаваик исе с реита Simple Smile

muci18, Simple Smile

твоето предположение заради сватбата е същотото като което - и аз друго обяснения нямам и те подкрепям напълно в коментара ... а за края страх ме е 4е до последно няма да разберем дали ще има хепи енд или не!!!

Виж целия пост
# 697
вариния, сега като си про4етох поста ми се струва 4е се карам на теб едва ли не ?? Няма такова нещо джанъм , карам се на НИхан и Кемал и тъпотията да полвзат като извинение брака за да не сниамт пове4е оправдаваик исе с реита Simple Smile

muci18, Simple Smile Аз не го приемам лично и те разбирам,защото и мен ме яд..........това дето писах,че са се омъжили,е мое предположение, като причина.Може и да не е това причината, но аз друго обяснение нямам.защото ,ако е заради рейтинга,могат да се понапънат малко, да дадат всичко от себе си и да го вдигнат.Края на краищата това им е работата............Емир се заканваше в последният епизод,че докато е жив няма да даде Нихан и детето на Кемал.Значи до сон нефесда............Да разбирам ли, че краят, ще е трагичен????

твоето предположение заради сватбата е същотото като което - и аз друго обяснения нямам и те подкрепям напълно в коментара ... а за края страх ме е 4е до последно няма да разберем дали ще има хепи енд или не!!!

Ами преди време Бурак и Кадир имаха някакви ежби,заради Неслихан.Кадир беше казал за Бурак,че е бил много себелюбив, самонадеен, че е бил много опасен........Нейсе.........Има още едно предположение, че май Нихан е била бременна?!

е това ще е много тъпо - главанта героиня и скимва да забременее по времен а супер хитов сериал - можеше да из4ака да свършат снимките - това е супер несправедливо ако е иситна
Виж целия пост
# 698
вариния, сега като си про4етох поста ми се струва 4е се карам на теб едва ли не ?? Няма такова нещо джанъм , карам се на НИхан и Кемал и тъпотията да полвзат като извинение брака за да не сниамт пове4е оправдаваик исе с реита Simple Smile

muci18, Simple Smile

твоето предположение заради сватбата е същотото като което - и аз друго обяснения нямам и те подкрепям напълно в коментара ... а за края страх ме е 4е до последно няма да разберем дали ще има хепи енд или не!!!



е това ще е много тъпо - главанта героиня и скимва да забременее по времен а супер хитов сериал - можеше да из4ака да свършат снимките - това е супер несправедливо ако е иситна
Виж целия пост
# 699
вариния, сега като си про4етох поста ми се струва 4е се карам на теб едва ли не ?? Няма такова нещо джанъм , карам се на НИхан и Кемал и тъпотията да полвзат като извинение брака за да не сниамт пове4е оправдаваик исе с реита Simple Smile

muci18, Simple Smile Аз не го приемам лично и те разбирам,защото и мен ме яд..........това дето писах,че са се омъжили,е мое предположение, като причина.Може и да не е това причината, но аз друго обяснение нямам.защото ,ако е заради рейтинга,могат да се понапънат малко, да дадат всичко от себе си и да го вдигнат.Края на краищата това им е работата............Емир се заканваше в последният епизод,че докато е жив няма да даде Нихан и детето на Кемал.Значи до сон нефесда............Да разбирам ли, че краят, ще е трагичен????

твоето предположение заради сватбата е същотото като което - и аз друго обяснения нямам и те подкрепям напълно в коментара ... а за края страх ме е 4е до последно няма да разберем дали ще има хепи енд или не!!!

Ами преди време Бурак и Кадир имаха някакви ежби,заради Неслихан.Кадир беше казал за Бурак,че е бил много себелюбив, самонадеен, че е бил много опасен........Нейсе.........Има още едно предположение, че май Нихан е била бременна?!

е това ще е много тъпо - главанта героиня и скимва да забременее по времен а супер хитов сериал - можеше да из4ака да свършат снимките - това е супер несправедливо ако е иситна
Май по-скоро, ще да е заради бременоста?........Мехмет А.Алакурт и те не са имали добри отношения по време на снимки с Джансу Дере,ама изкараха сериала........Мерием Узерли и тя напусна ВВ,защото забременя...........На времето един известен артист красавец Кари Грант,пък една артистка не е искала да играе с него любовни сцени и да се целува,защото му миришели устата  Simple Smile

каквато и да е при4ината - няма зна4ение защотото резултата ще е един и същ  Cry

в краина сметка плановете за трети сезон маи са грешни - ,но все пак ще по4акаме и ще видим какво ще стане- доакто не стане окон4ателна и потвърдена новина 4е приклю4ва сериала да не се обнадеждаваме  Peace
Виж целия пост
# 700
вариния, сега като си про4етох поста ми се струва 4е се карам на теб едва ли не ?? Няма такова нещо джанъм , карам се на НИхан и Кемал и тъпотията да полвзат като извинение брака за да не сниамт пове4е оправдаваик исе с реита Simple Smile

muci18, Simple Smile Аз не го приемам лично и те разбирам,защото и мен ме яд..........това дето писах,че са се омъжили,е мое предположение, като причина.Може и да не е това причината, но аз друго обяснение нямам.защото ,ако е заради рейтинга,могат да се понапънат малко, да дадат всичко от себе си и да го вдигнат.Края на краищата това им е работата............Емир се заканваше в последният епизод,че докато е жив няма да даде Нихан и детето на Кемал.Значи до сон нефесда............Да разбирам ли, че краят, ще е трагичен????

твоето предположение заради сватбата е същотото като което - и аз друго обяснения нямам и те подкрепям напълно в коментара ... а за края страх ме е 4е до последно няма да разберем дали ще има хепи енд или не!!!

Ами преди време Бурак и Кадир имаха някакви ежби,заради Неслихан.Кадир беше казал за Бурак,че е бил много себелюбив, самонадеен, че е бил много опасен........Нейсе.........Има още едно предположение, че май Нихан е била бременна?!

е това ще е много тъпо - главанта героиня и скимва да забременее по времен а супер хитов сериал - можеше да из4ака да свършат снимките - това е супер несправедливо ако е иситна
Май по-скоро, ще да е заради бременоста?........Мехмет А.Алакурт и те не са имали добри отношения по време на снимки с Джансу Дере,ама изкараха сериала........Мерием Узерли и тя напусна ВВ,защото забременя...........На времето един известен артист красавец Кари Грант,пък една артистка не е искала да играе с него любовни сцени и да се целува,защото му миришели устата  Simple Smile

каквато и да е при4ината - няма зна4ение защотото резултата ще е един и същ  Cry

в краина сметка плановете за трети сезон маи са грешни - ,но все пак ще по4акаме и ще видим какво ще стане- доакто не стане окон4ателна и потвърдена новина 4е приклю4ва сериала да не се обнадеждаваме  Peace


ДА, ПРАВА СИ!...............Приятна вечер.
Виж целия пост
# 701
Моля имайте милост към четящите и спестявайте огромните цитати.

Как се цитира мнение?
Виж целия пост
# 702
И "Възела" беше неочаквано прекратен. Колкото до любовните сцени, то и партньорите им са  в такива.. И Кадир и Фахрие. А като са семейни няма да участват в такива ли повече? Като че, ли Халит Ергенч не е толкова ревнив. В "Карадай" Берги игра страхотно с Кенан.
Много като бройка им са сериите, че и с по 2 сезона.
Виж целия пост
# 703
AnMary,Да!Наистина сте права,доста голямо пространство са заели нашите коментари снощи и затова,друг път,ще отговарям по начина, по, който сега го правя, а не като цитат.
Виж целия пост
# 704
Здравейте, момичета! Hug

Ама защо така се самонавивате, че и се самоизмъчвате? ooooh! Naughty Hug

Първо: Никъде официално не е постъпила информация, че сериала го спират. Naughty Когато наближи краят на един сериал, продуцентите пускат инфо за това в сайта  на телевизионния канал, където се излъчва и на официалните дизи сайтове, поне един месец по-рано. Така беше с Висшето общество, с Любов под наем и да не изброявам още...
Второ: Реътингът е много важен за продължителността на един сериал. Naughty И на"Възела", и на тези които аз споменах по-горе, рейтингът изигра голяма роля за спирането им, според мен. За щастие Кара Севда е със стабилен рейтинг и позиции засега и нищо не предвещава по-бърз край, от този който са предвидили СЦ. Peace
 Навсякъде има пълнежи и неща, които започват да ни дразнят, защото искаме ГГ да са щастливи най-сетне. Но това не значи, че сценарият в КС  е лишен вече от всякакъв смисъл. И в Карадай имаше доста такива пълнежи, но сериалът си направи 3 сезона на върха на таблицата.
Тук едва ли ще направят трети сезон, но ще си завършат втори така, както са го предвидили. Трябва да ни покажат още доста неща! Според мен.... Peace bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия