


те са актъори и трябва да са анясно 4е не мгоат да прекъснат нещо заради еи така им кефнало


Аз не го приемам лично и те разбирам,защото и мен ме яд..........това дето писах,че са се омъжили,е мое предположение, като причина.Може и да не е това причината, но аз друго обяснение нямам.защото ,ако е заради рейтинга,могат да се понапънат малко, да дадат всичко от себе си и да го вдигнат.Края на краищата това им е работата............Емир се заканваше в последният епизод,че докато е жив няма да даде Нихан и детето на Кемал.Значи до сон нефесда............Да разбирам ли, че краят, ще е трагичен????

Аз не го приемам лично и те разбирам,защото и мен ме яд..........това дето писах,че са се омъжили,е мое предположение, като причина.Може и да не е това причината, но аз друго обяснение нямам.защото ,ако е заради рейтинга,могат да се понапънат малко, да дадат всичко от себе си и да го вдигнат.Края на краищата това им е работата............Емир се заканваше в последният епизод,че докато е жив няма да даде Нихан и детето на Кемал.Значи до сон нефесда............Да разбирам ли, че краят, ще е трагичен????

Аз не го приемам лично и те разбирам,защото и мен ме яд..........това дето писах,че са се омъжили,е мое предположение, като причина.Може и да не е това причината, но аз друго обяснение нямам.защото ,ако е заради рейтинга,могат да се понапънат малко, да дадат всичко от себе си и да го вдигнат.Края на краищата това им е работата............Емир се заканваше в последният епизод,че докато е жив няма да даде Нихан и детето на Кемал.Значи до сон нефесда............Да разбирам ли, че краят, ще е трагичен????


Аз не го приемам лично и те разбирам,защото и мен ме яд..........това дето писах,че са се омъжили,е мое предположение, като причина.Може и да не е това причината, но аз друго обяснение нямам.защото ,ако е заради рейтинга,могат да се понапънат малко, да дадат всичко от себе си и да го вдигнат.Края на краищата това им е работата............Емир се заканваше в последният епизод,че докато е жив няма да даде Нихан и детето на Кемал.Значи до сон нефесда............Да разбирам ли, че краят, ще е трагичен????




Когато наближи краят на един сериал, продуцентите пускат инфо за това в сайта на телевизионния канал, където се излъчва и на официалните дизи сайтове, поне един месец по-рано. Така беше с Висшето общество, с Любов под наем и да не изброявам още...
И на"Възела", и на тези които аз споменах по-горе, рейтингът изигра голяма роля за спирането им, според мен. За щастие Кара Севда е със стабилен рейтинг и позиции засега и нищо не предвещава по-бърз край, от този който са предвидили СЦ. 
Препоръчани теми