Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 5

  • 50 593
  • 736
# 330
От самото начало работим с принтирани домашни, като в началото на един лист бяха по няколко домашни, сега са през седмицата по две а един лист е за почивните дни. За книжки още не знам, но предполагам ще ни искат и на нас. Утре ще търся класната да взема домашните за почивните дни (и тази седмица са три за нас).
Виж целия пост
# 331
Деси,бързо възстановяване.Е,теи деца ще ни уморят.И ние за пиене на лекарства водим преговори и затова се съгласих да влезем в болницата последния път.
И да Ви се оплача моя снощи към 11 как ми изкара акъла.Уж заспа и след половин час се събуди с рев и като го питах какво му е каза,че го боли ухо.Добре,че дадох Нурофен,успокои се и заспа пак и повече не се повтори.
Виж целия пост
# 332
На нас до миналата седмица пишеше в тетрадките по една страница задачи или изречения или там каквото е,но имаха по 2 тетрадки и ги въртеше.Откакто минаха на изречения и четене,явно и идва много писането и взе да дава тези принтираните листи,които те трябва да препишат в занималнята.Странното е,че това ,което е за писане е с печатни букви ,а те трябва да го напишат с ръкописни.Да мислят.Това дето трябва да четат е с ръкописни.По математика много не гледам,защото там няма проблеми пък и то числа ,какво ще обърка толкова.
Имаха от началото до сега принтирани само контролни и задачи за допълнителни занимания.От сборник ли не знам.
На род .среща ни дадоха да разпишем и част от контролните и входните нива.Моя е покрил всички нива.То май няма дето не са.Но остават при нея.При проверки да ги вади.Класа върви силен,но и много палав и отворен.И малко им е затегнала ходенето по класовете играта в коридора.
Виж целия пост
# 333
Изпих си бутилката вино и ме хванаха нервите. Сега се боря със себе си, да не го захапя моя младеж  Joy
Виж целия пост
# 334
Изпих си бутилката вино и ме хванаха нервите. Сега се боря със себе си, да не го захапя моя младеж  Joy
Давай...
Виж целия пост
# 335
Здравейте  bouquet Как сте?
Аз се приготвям с вълнение за неделя-племенницата ми ни покани на погача на мъника и ще го видя за първи път  Party

Още ни мотаят за операциите на детето...Вчера ходихме на консултация при новата ни педиатърка.За месец и  половина е наддал с 1 килограм Simple Smile На 14 декември ще ходя за направление за кръвни изследвания,за да видим как е с хемоглобина.Съседите имат кокошки и малко ме е срам,но ще поискам да си купя домашни яйца,за да започна да давам на малкия жълтък.Почти не излизаме заради студеното време и се чувствам като затворник в къщи.
Виж целия пост
# 336
Изпих си бутилката вино и ме хванаха нервите. Сега се боря със себе си, да не го захапя моя младеж  Joy

Защо щеше да го хапеш младежа не разбрах ?  newsm78

Аз съм горе-долу добре. Малкия е вече втора седмица болен - започна с температура (не дадох АБ по съвет на педи), но кашля вече втора седмица и сополи някакви ужасни има. Освен това в началото на боледуването го започна някакъв страшен конюктивит, който премина при него бързо, но ми го лепна на мен и е нещо страшно от 1 седмица. Първо се подук и станах като китайка. Напълно ми се затвори окото и гледката беше страаааашна. Сега още ми текат очите и си капя капки и се мажа с антибиотична паста вече 7 дни и не минава това чудовище. Много упорито. Та така...Подготвям се трескаво за празниците - почти съм накупила подаръците за всички Simple Smile Опуках една камара пари  ooooh!
То много подаръци за това дете,защото и за коледа и за именния му ден и все скъпи. Реших да му взема и Myki watch след дълго мислене дали да е таблет, дали да е часовника. Дано издеяни до догодина когато е ученик  Praynig
Та така с мен харча пари и бърша сълзите (от конюктивита)  hahaha
Вие как сте? Какви ги вършите?

Виж целия пост
# 337
И ние сме болни. Аз съм на антибиотик. Мъча се да отказвам цигарите. Явно наистина ми пречат. Сега само по 1-2 пъти на ден дръпвам и толкова. Дано успея и с това да се преборя. Детето е от миналата седмица вкъщи. Една кашлица има и не се оправя. Днес на частно ще ходим при пулмолога. 2 месеца не ми се беше разболявал. Но и на това съм доволна. Все някога ще ги израсте нещата. Иначе си ходя на работа. Моя човек си е в някаква супер депресия, но не ме допуска близо до себе си и не мога да му помогна по никакъв начин. Сега съм решила малко да не го закачам. Дано му мине. Иначе аз си бях влязла в някакъв филм как той ме зарязва , защото не съм привлекателна. Как е с колежката. А то всъщност проблема му е в неговата глава, а не в мен. Относно празниците никакво настроение нямам. На 25 съм нощна. Направих така, че и на 31 да съм на работа вечерта. Без това не ми се празнува. За подаръци още не съм мислила и сигурно ще е в последния момент. Общо взето това е при нас.
Виж целия пост
# 338
Изпих си бутилката вино и ме хванаха нервите. Сега се боря със себе си, да не го захапя моя младеж  Joy

Защо щеше да го хапеш младежа не разбрах ? 


Е не помня вече, ама все е имало за какво  Joy  Нещо ме дразни напоследък, не се чувствам добре в тази връзка и ще видим колко още ще изкараме.
Иначе нищо интересно, работа, немски, чакам НГ и така.
Виж целия пост
# 339
Добре, че не ви се получи бебето.
Виж целия пост
# 340
Ами иронията е,че ако се беше получило, може би щеше да преодолее страха си и да пусне полата на мама.  hahaha
Както и да е, вярвам в кармата  Mr. Green
Виж целия пост
# 341
Аха. Сега се събуди и си завий краката  Mr. Green
Виж целия пост
# 342
 Joy Добре,де, оптимист съм!
Виж целия пост
# 343
Ами иронията е,че ако се беше получило, може би щеше да преодолее страха си и да пусне полата на мама.  hahaha
Както и да е, вярвам в кармата  Mr. Green
Донси,не се заблуждавай-пиянството и хазарта до едно време,но полата на мама за цял живот!Вече никой не може да ме убеди в обратното Joy
Виж целия пост
# 344
Ами иронията е,че ако се беше получило, може би щеше да преодолее страха си и да пусне полата на мама.  hahaha
Както и да е, вярвам в кармата  Mr. Green
Донси,не се заблуждавай-пиянството и хазарта до едно време,но полата на мама за цял живот!Вече никой не може да ме убеди в обратното Joy

Подкрепям! Пиянството и то е до гроб за хазарта.... не знам Simple Smile
Пак съм изтървала нещо за какво бебе става въпрос?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия