Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~162

  • 35 670
  • 738
# 195
Ани Heart Eyes не се притеснявай....важното е да пристигнеш по живо по здраво...

Виж целия пост
# 196
                                              Продължавам от пост 190.  Финала на  77-ма серия.

                                                     Джихан и  Селма.  /това е много интересно прочетете  го,  моля/.

                                     Селма  подава папки една по една на  Джихан.  Той  разгръща и чете.  Оня, пластмасовия кашон го   няма.  Този е друг.

Джихан  -  Ти вече започна работа  при  Харун.

Селма  - Да, дори получих  аванс  от  10 000 $.

Джихан  -  Харун какво ти поръча ???

Селма  -  Нищо.

Джихан  -  Как става това ??  Кой ще ти дава месечно  по  30 000 лири без да работиш???

           /   Б.М.   Хайде е е е .  Пак старата песен на нов  глас.  Пак  Селма казва заплата в  долари, а  Джихан я  казва  в  турски  лири. Пишат глупости на търкалета./   Шибана работа - тия си мислят, че тук  пасем  трева./

Селма  -  Вие до сега  не ми се доверявате, г-н  Джихан.   Подава му една  папка.
                 Това е папка  от  фирмата  на  Каймановите  острови.
                 Парите от  холдинг  "Майзен"  се  превеждат  на  Каймановите острови, където е офшорна  зона.
                 Погледнете - там   има още една  друга - подставена  компания.

Джихан  -  Истина ли е това ??

Селма  -  Да,  истина е.


                   Джансу и Дениз

Джансу - Не мога да пия  лекарства, защото ще навредя на бебето.

Дениз  -  Джансу, ти мислиш  ли  за  хората, които те обичат и  които ти обичаш???
               Ние двамата с  теб  сме  много  млади.
               Можем да имаме колкото си искаме деца.
               Аз не мога да те  загубя.
               Не виждаш  ли???....   Болестта ти  прогресивно  расте.

              /Б.М. на Джихан приказките - Джансу и на 40 години пак ще си остане момиченце/.

               Дениз и  Йозкан отиват на срещата.  Дениз  кара  колата.  Йозкан е до него.


                   Джихан и  Илдъръм  разглеждан  папките  на  Харун.  Те са в  къщата на  Джихан сами са.
                  Значи  Селма му ги е дала да ги изнесе.

Джихан  -  Харун е открил  фирма  на  Каймановите  острови.  Истина е.
                  Чрез тази фирма пере парите от  наркотиците,   от оръжията,  от убийствата и грабежите.
                   И  Харун  е   направил   Хазал  негов  партньор - Хазал - моята  дъщеря.... и то  без нейно  съгласие.
                   Хазал е станала съучастник  на  Харун  в  неговите   машинации.

Илдъръм  -  Не мога да повярвам - негодяй,  подлец,   мошеник.
                     И  Дилара знае ли за това ???

Джихан  -  Не  вярвам.  Ако  знаеше  щеше ли да го допусне.

Илдъръм  -  Но ти ще  кажеш ли на  Дилара ??

Джихан  -  НЕ !!!.... Ако  Харун  разбере, ще унищожи  Селма.
                  Аз мога ли това да го направя ???
                  Илдъръм,  аз  ще  унищожа  този тип.  Ще  чакам   подходящо  време.
                  Този  човек  ще  умре  от  мъка.


                  Джихан  звъни на  Дилара по телефона.
Джихан  -  Дилара, аз ще  дойда и ще взема  Хазал  с  мен.


                      Дениз и  Йозкан  пристигнаха на  мястото на срещата.   Йозкан се насочи  към  Ведат  Елмаз.
Йозкан  -  Ти не си си върнал  дълга  към  куция  Бурхан.  Кажи  колко му  дължиш ??

Ведат  -  Нищо не му дължа на този подлец.  Нищо няма да му  дам.

                Ведат  извади  пистолет. Насочи го  към  Йозкан. Тогава Дениз излезе от  колата и изтича при тях.
                Двамата се боричката, Дениз и той се намеси, после  Дениз взе пистолета и  уби  Ведат  Елмаз.

Йозкан  -  Веднага бягай,  Дениз.  Ти имаш  жена и дете ще имаш. Махай се от  тук.
                  Ща кажа, че аз съм  го  убил. Бързо -  махай се.

                  Дениз бързо си тръгна.  Дойдоха  полицаите и сложиха белезници на  Йозкан и го   откараха в полицията.

                                              Джихан сам отиде в  имението  на  Дилара.  Дилара и Харун  в градината пият кафе или чай.

Джихан  -  силно  Хазал??
Дилара  -  За какво ти е  Хазал ?
Джихан  -  Аз я вземам със себе си.
Харун  -  Ти не  можеш да  вземеш  Хазал.  Тя е поверена на мен.  Хазал никъде няма да ходи.

Джихан  -  Дилара, кажи на  Хазал да си  вземе багажа и ще дойде с  мен.
Харун  -  Ти  няма да  вземеш  Хазал.

Джихан  -  Харун, млъкни, при теб  може  да се  появят  проблеми.

                          К   р   а   й    на  77-ми епизод.

       Сега - свърши  77-ма серия.  Не разбрах сега на края  последните 5-6- минути на финала.  Защо Селма  нищо не каза на  Джихан или аз не съм разбрала, или рускините не са го превели....та....защо  Селма не каза на Джихан - нали са един екип, че Харун е открил на  Каймановите острови  фирма на Хазал??  А сега накрая  Джихан казва на Илдъръм, че  Хазал има там  открита фирма без тя да знае.
Утре ще се заровя  при  рускините и ако  разбера нещо друго или допълнително ще го напиша в  темата. Има един сайт украинците - ще отида там да видя има ли нещо ново.
Лека нощ.  До утре. Целувки.    


Виж целия пост
# 197
Ани  waveyаз изгледах доста серии от ВВ,но
                                                                                 
Скрит текст:
не харесвам Мирием У.
Къде се хвана за Ози... ooooh!
                                               
Не бях чувала,че бащата на Чаатай е български турчин.И тези негови изказвания,че не иска да го свързват с България ме подразниха Crossing Arms
                                                                                               
Пази Боже сляпо да прогледа ooooh!
                                                                                       
Ето нещо хубаво за нас бабите и нашите внучета Grinning Heart Eyes
                                                                       
Скрит текст:
                                                           
Гости  waveyлипсват ми Ел и Ках Sad
Мерси за изпълнението на Ози Hug
                           
Ани  waveyне се тревожи чак толкова NaughtyВсе пак имаш 1 час повече,а и ти като мен ставаш рано Peace
Ако не поспиш,утре ще си изморена!
Лек и безавариен път ти пожелавам и целувки на малчо love001
                                                                                                     
                                                               
Сиси waveyда не забравиш да си върнеш часовника 1 час назад Grinning Heart Eyes
                                 
Виж целия пост
# 198
помните ли колко дискусии,че и анкета направихме за това как ще започне серията от втори сезон.... Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 199
Ани  waveyаз изгледах доста серии от ВВ,но
                                                                                 
Скрит текст:
не харесвам Мирием У.
Къде се хвана за Ози... ooooh!
                                               
Не бях чувала,че бащата на Чаатай е български турчин.И тези негови изказвания,че не иска да го свързват с България ме подразниха Crossing Arms
                                                                                               
Пази Боже сляпо да прогледа ooooh!
                                                                                       
Ето нещо хубаво за нас бабите и нашите внучета Grinning Heart Eyes
                                                                       
Скрит текст:
                                                           
Гости  waveyлипсват ми Ел и Ках Sad
Мерси за изпълнението на Ози Hug
                           
Ани  waveyне се тревожи чак толкова NaughtyВсе пак имаш 1 час повече,а и ти като мен ставаш рано Peace
Ако не поспиш,утре ще си изморена!
Лек и безавариен път ти пожелавам и целувки на малчо love001
                                                                                                     
                                                               
Сиси waveyда не забравиш да си върнеш часовника 1 час назад Grinning Heart Eyes
                                 


Сладури, Сладурчета имате ли такъв стенен  часовник????  Имате....чушки

А знаете ли  коя има такъв  часовник????  Знаете...чушки.   Нищо не  знаете - много сте назад  с  информациите.

Ами наистина се подразних - толкова много интервюта ви  преведох, ама ги четете отгоре...отгоре...
Сега ако взема да ви изпитвам - няма да ми отговорите.
Например къде е роден  Еркан  -  само Ани знае, може би и Злати.  Ще ви го напиша, за да не питате - роден е в град  Елазиг - централна Турция.  Там е  много  високо - някъде 1000 м. надморска височина.  Там е и безотточното езеро  Ван, дето го пишете по  кръстословиците.
Няма повече да ви изпитвам, защото ще закъсате.
Ама се подразних, защото още миналото  лято  ви написах  как ходи с  Дидемката и Джано във Флорида - по-точно в  Маями. И всичко за този гении, актьора 
Гарсия, и в кои  филми е  участвал, ама ви написах как той го е завел  там на американската  снимачна  площадка при американците, как Еркан пишеше, че ония  актьори са много по-напред в  техниките от турците и т. н.   Ама всичко сте  забравили.  Хайде стига вече.
Ама с часовника  с  Еркан  ви   събрах  зениците на очите в една  точка.
Може  всичко да си имате  у  вас, но стенен часовник  с  Еркан Петеккая  нямате и вероятно няма и да имате.
Хайде чао. Дойде време за мечти.
Виж целия пост
# 200
Мечтай Сиси - имаш цяла нощ на разположение + 1 час  Peace
Моля, моля...недей да ме изпитваш къде е роден Еркан...Мнооооого преди теб знам. И много други подробности...Нямам навика да уча на изуст интервютата на Еркан. Така, че няма какво да ме изпитваш....
На обяд гледам Дила ханъм. Гледам го със същото желание както на времето Любов назаем. Еркан е супер и с Хатидже си партнират чудесно.....
Сори, но в Парченцата ролята на Джихан не ми е по сърце. За себе си знам защо, но за вас няма значение.
Боби мерси за стихчето...
Скрит текст:
Написах си го и ще го учим сега с моето слънчице. В тази ясла за много кратко време научи много песнички и стихчета. Дори ми пее песнички, които не съм чувала - например за есенните листа. В яслата  ходела една педагожка и се занимава с всяка група по 1 час и ги учи на песнички, стихчета, рисуват, говорни упражнения...Много по-различно е от предишната ясла.
За Чаатай - и аз останах много разочарована. Но не се изненадвам.
Гости - ама и на теб май ти липсват Кахраман и Елиф...Спомням си какви кахъри бяха. Какви сценарии пишехме цяло лято след първи сезон...Големи скици бяхме...Но пък беше много хубаво. Забравяхме за нашите си проблеми и мислехме само за Съдбата....
Хайде лека нощ  Hug Сутринта ако стана на време ще се обадя....



♫♥⊰░⊱♥ Annem♥⊰░⊱♥♫

https://youtu.be/DK2CcaAETV8
Виж целия пост
# 201
Добро утро  Hug
Не се успах  newsm68
Скрит текст:
Но не спах...Станах свидетел на смяната на часа - разбира се телефона не го смени автоматично, промених го ръчно и след това някога съм заспала...Но колкото, толкова...
Да започнем деня с кафе - да бъде приятен и положително емоционален  Hug
Скрит текст:



Виж целия пост
# 202
Добро утро в неделя,момичета Hug Hug Hug
В студено утро, на топло място, ароматно кафе с мляко или без и една събуждаща се мисъл " Ще бъде чудесен ден "
Нека днес ви догони всичко, което може да сбъдне мечтите ви! Докосвайте всичко с любов, защото всеки докоснат миг се превръща в щастие и обичайки бъдете щастливи!
Окрилен и устремен да е денят ви Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
                                                                                                                                                                       
Ани Hugмерси за кафето и пожеланията Heart Eyes
                                                                 
Скрит текст:
моя телефом сущо е нов(на 5,6месеца)но автоматично се е сменило времето.
Не знам при вас как е но тук е доста студено и духа вятър!
Обличай се топло,че доста път те чака.
Това стихче ти го бях постнала ,предния път,когато беше при малчо,но може би не си имала време да го прочетеш... Thinking
                                                                                                                                                 
                                                           
Отново ти пожелавам безаварийно пътуване Peace
                                                                                                                                                                                                                                          
                                     
                                                                 
                                                                 
                                       
Цитат
Эркан на обратном пути уже. Летит на родину. Съёмки не дали возможность остатся с друзьями на долго
Виж целия пост
# 203
Добро утро! Hug Hug Hug



Ани Hug
Скрит текст:
Лек път и дано няма проблеми по пътя с някоя пътничка! Peace Внучето вече е по-големичко и  ще запомня по-бързо!Ще му става по-интересно! Peace А при нас изглежда и мед.сестри се занимават с децата,тъй като внучката научи песнички още от начало! Peace
Боби Hug
Скрит текст:
Благодаря за стихчетата! Wink
Благодаря за кафенцата,закуската и пожеланията! bouquet bouquet
Сиси Hug,аз толкова сериали гледам и следя за инфо! Laughing За какво ми е да помня къде е роден Еркан! JoyА ти само него следиш! Wink



Приятна неделя,момичета! bouquet

Виж целия пост
# 204
Виж целия пост
# 205
Здравейте момичета
Радвам се, че Ани не се е успала....
Скрит текст:
не обичам смяната на времето....тази с 1 час назад бива....но когато е с 1 час напред е направо ужас  ooooh!
хубав ден на всички в темата....да ни е топло на душите, че времето отива към зима Sad

Виж целия пост
# 206
Злати HugЛу HugГости Hug
                                                                                                           
Сиси HugКъде си?Сутринта липсваше за кафето Wink
                                             
Ани waveyдано има време да се обади,че е пристигнала нормално Praynig
                                   
                                             
                                       
                                             
                                               
                                                 
Цитат
Что случилось с Дживаном Джинова?
                                                       
Журналисты, увидев Дживана Джинова бездомного и одетого в лохмотья, были дико удивлены. Все было подумали, что актёр скатился на нет, но не тут то было. Оказалось, что для роли ему, как мастеру своего дела, пришлось привести себя в вид бомжа. Дживан оделся в лохмотья и даже ходил в таком виде на улице.
                                                                                                                                                 
Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов
                             
Приятен следобед,момичета Peace
                                                                                                 
Скрит текст:
                             
                                         
Аз отивам на работа 2-ра смяна,до 23,30ч. Crossing Arms
Виж целия пост
# 207
           Здравейте мили сладури, приятен ден.

          Първо - много ви обичам.

         Второ - искам тук само да се забавляваме.

         Трето  -  искам като видите аватарчето ми  в темата, да знаете, че ще пиша някаква смешка или нещо за майтап.  Нищо не вземайте на  сериозно в  моите постове.

         Четвърто - ама наистина нямате такъв стенен часовник.  Той ми е най-скъп  подарък  от   нашата любима и многообичана  Боби.  Направо ме  шашна.
                            Като видях  часовника - един възторг ме обзе, една толкова голяма  въздишка,  едно толкова голямо  желание да се превъплътя всякак в тялото на  Айча  Върлъер, да взема нейното ЕГН и да  заминавам  за   Бейкоз.  Да, ама не. Бързо се приземих на  моята си територия.

                           Това е то...мечти, мечти.
                           Разбира се, че не е важно  Злати къде е роден  Еркан.  Ама  аз  го пиша, за да ви  разсмивам - за това.  Пределно ясно ми е, че малко жени искат да знаят къде е роден, ама го пиша  за  камуфлаж, за романтика.  Нали прекараните часове тук  са за отмора, за развлечение, за  споделяне, за  забавление.
Искам да ви разсмивам,  да ви  правя  джумбиш, майтап,  панаир,  шоу - това е.
                           Цяла сутрин чистя, мета листата по  двора,  правя  шорлопи, та утре вечер и нощта да е моя. Това е номер на китайката.
                          Отивам да ви изчета от оня ден, защото бях  много заета. И  да изгледам посл.  серия  ВО, да видя тинейджърите какво са изиграли.

                          До после. Обичам ви.
                          До после.
Виж целия пост
# 208
Здравейтеее, Simple Smile виждам, че сте добре, Party дай Боже все така да е.
Макар и на патерици, честито на всички рожденици и имащи други поводи за празнуване, макар и сега никога не е късно да пожелая всичко най-добро на хората, а аз Ви го пожелавам на вас, и с-вата Ви.
Като разбрах, че Мерием е в близост ooooh! до Ози макар и професионално, и ме удари трифазния ток.
Скрит текст:
Доколкото разбрах става въпрос за филм.
Дано поне в този проект бъде последователна отначало-докрая.
Скрит текст:

Искам да внеса маааалко яснота по въпроса за статийката,  Sick която жълтее отвсякъде doh та чак прозира.
Аз следя Чаатай от самото начало на кариерата му, че и преди това като модел. Никога не е казвал подобни думи, които са му преписали в тазиииии даже не мога да я нарека статия(някаква изрезка с неясен произход и автор), а като знам от кой сайт е публикувана, и ми е ясно.  Stop
Никога не е отричал корените си, изключително скромно и трудолюбиво момче е, и макар, че звездата на славата му изгря, и грее в момента с "Вътре" той си е все същия стеснителен, и скромен младеж.
Даже в момента брат му е студент в Лондон и Ча инвестира в него, изключително мило, и топло семейство са.
Такива клюки са направо за съд.  Peace
Виж целия пост
# 209
Здравейтеее, Simple Smile виждам, че сте добре, Party дай Боже все така да е.
Макар и на патерици, честито на всички рожденици и имащи други поводи за празнуване, макар и сега никога не е късно да пожелая всичко най-добро на хората, а аз Ви го пожелавам на вас, и с-вата Ви.
Като разбрах, че Мерием е в близост ooooh! до Ози макар и професионално, и ме удари трифазния ток. Дано поне в този проект бъде последователна отначало-докрая.
Скрит текст:

Искам да внеса маааалко яснота по въпроса за статийката,  Sick която жълтее отвсякъде doh та чак прозира.
Аз следя Чаатай от самото начало на кариерата му, че и преди това като модел. Никога не е казвал подобни думи, които са му преписали в тазиииии даже не мога да я нарека статия(някаква изрезка с неясен произход и автор), а като знам от кой сайт е публикувана, и ми е ясно.  Stop
Никога не е отричал корените си, изключително скромно и трудолюбиво момче е, и макар, че звездата на славата му изгря, и грее в момента с "Вътре" той си е все същия стеснителен, и скромен младеж.
Даже в момента брат му е студент в Лондон и Ча инвестира в него, изключително мило, и топло семейство са.
Такива клюки са направо за съд.  Peace
Наде Hug мен също.... Joy Joy Joy дано е за добро...
радвам се за пояснението в спойлера...не е хубаво, ако човек се отказва от корените си...
не сме пили следобедно кафе....
Скрит текст:


Момичета,
една гатанка Peace
спомняте ли си кой го каза..."...ти си слънце, а аз крушка от двадесет и пет вата...."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия