Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 112 910
  • 741
# 105
   А защо не поръчвате чрез превозвач? Според мен, е по-прагматично и удобно.
Виж целия пост
# 106
   А защо не поръчвате чрез превозвач? Според мен, е по-прагматично и удобно.
При нормални срокове за доставка до 2 седмици примерно, за мене няма смисъл тъй като ще отнеме същото време. Аз от доста време не бях поръчвала от ЛФ, но си спомням, че миналата година покрай празниците пак имаше такова забавяне.
Виж целия пост
# 107
   А защо не поръчвате чрез превозвач? Според мен, е по-прагматично и удобно.

Много просто - доставката е безплатна а през превозвач веднъж на него ще платя, после куриер и срокът няма да е чувствително по-кратък.
Виж целия пост
# 108
Аз обикновено поръчвам до превозвач. Обаче видях, че HQ ми разделиха поръчката на две и предположих, че и с ЛФ ще се случи същото. Оказах се права. Просто за 2 шампоана не ми се плащат 2х2,50лв плюс транспортните разходи, тъй като превозвачът е далеч от нас. В този случай вместо безплатен шампоан, щях да си го платя почти целия  Simple Smile
Сега ще си чакам нещата в пощата  Simple Smile
Виж целия пост
# 109
   Ясно. Simple Smile Не съм поръчвала от LookFantastic досега, но като гледам колко много оплаквания за закъснели пратки има, мисля, че е най-разумно да се минава през посредник, колкото и потенциални неудобства да причинява това. Особено щом иде реч за Коледни подаръци, понеже си спомням, че няколко дами (не знам дали беше в тази тема или друга) се оплакаха, че едва ли ще си получат заявките навреме за празниците... През по-спокойните периоди от годината човек може да си позволи да изчака колкото е нужно, но пак е дразнещо да си поръчал нещо и то да дойде месец по-късно! Twisted Evil
Виж целия пост
# 110
Аз живея в едно село, свикнала съм да се бавят (т.е. да не са пристигнали в обявения срок) пратките. Коледни подаръци не бих поръчала в края на ноември, защото отчитам този риск. Друг е въпросът, че е неприятно това чакане и човек се чувства излъган. Подозирам, че от нашите пощи идва проблемът и накрая сайтовете ще удължат срока на 30 дена, както беше казано по-горе, че е отговорено.
Например поръчка от boots уж с куриерската услуга дойде за 10 дена като прекара повечето в България. Какво говорим за обикновенни без проследяване...
Виж целия пост
# 111
БГ пощи са затрупани и се бавят, имаше съобщение на сайта, в някоя друга тема го четох. Не са само пратките от ЛФ.
Виж целия пост
# 112
Всяка година е същото, така че ще си чакаме. Дано поне не се забавят прекалено много и всеки да си получи поръчките.
Виж целия пост
# 113
Здравейте, за 1ви път ще поръчвам от тези сайтове. Не мога да реша дали HQ или от FU. Все ще се чака доставката , избрала съм си продукти на Керастас. Видях, че сте писали че доставката от HQ е безплатна за Бг,но питах в онлайн чата и ми отговориха че е 4.99 паунда... жалко. Скоро поръчвал ли е някой от там? и да помоля за код за отстъпка за HQ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 114
Да не би да са ти казали за експресната доставка? Пробвай да сложих неща в кошницата и да пристъпиш към плащане и така ще видиш. Simple Smile
Виж целия пост
# 115
Да да стана! Благодаря, безплатна е. Ще изчакам до утре,ако някой се включи с код за отстъпка за HQ и ще поръчам. Много ти благодаря :*
Виж целия пост
# 116
Като се регистрираш се абонирай за мейли и ще ти пратят код за отстъпка. Поне на мен често ми пращат, но аз сега нямам нужда от нищо и направо ги трия без да чета. Може би в петък ще пуснат за събота и неделя.
Аз още си чакам поръчката от ЛФ от черния петък...
Виж целия пост
# 117
asia_18 ако поръчваш неща на Керастаз от HQ  няма код за отстъпка за тях, не се намалят повече. За малко на коледа един от кодовете ги намаляше, но после пуснаха мейл за грешка в системата и канселираха поръчката.

Някой получи ли пратка от LF от черния петък
Виж целия пост
# 118
Значи няма да се надявам..  Sad Благодаря
Виж целия пост
# 119
Значи няма да се надявам..  Sad Благодаря
Към момента най - изгодно излиза пазаруването от HQ, днес гледах два шампоана на Керастаз през FU ми излиза 95лв, а през HQ - 65лв + безплатната доставка. Сравнено с тукашните сайтове пак са поне с 10-тина лева по евтини продуктите на Керастаз, затова ти препоръчвам да действаш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия