Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 112 910
  • 741
# 270
От днес Lookfantastic предлагат MAC. Имат код за -20% ,която не ги лови тях ,пък хваща ЕЛ.

А кой е кода?
Виж целия пост
# 271
Пише го с огромни букви на страницата им LF20
Виж целия пост
# 272
Обмислям да направя 1-та си поръчка от Lookfantastic, но като изчетох коментарите ви малко се притесних дали ще получа пратката си.  Laughing Скоро си направих регистрация, но никакви кодчета за намаление не съм получавала нито оферти..  Cry Единственото нещо, което ще поръчвам са 2 ружа на MAC, но и кода за тях не се отчита.
Виж целия пост
# 273
Ще си получиш поръчката, разбира се. Досега не съм имала проблеми, а имам доооста поръчки.
МАС не ги ловят кодове.
Виж целия пост
# 274
Най-добре е да поръчваш до превозвач. Така си спестяваш нервите по чакането и притесненията,дали ще пристигне.
Виж целия пост
# 275
Благодаря ви, момичета! Жалко, че не ги ловят кодове... А относно превозвач - никога не съм използвала, всичко поръчвам директно до България и ми е малко странно да го използвам ;д
Виж целия пост
# 276
Амм има ли безплатна доставка до БГ, защото ми дава доставка $15.23?
Виж целия пост
# 277
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
Виж целия пост
# 278
Освен това доставката е със Спиди, има тракинг номер и няма вероятност да се загуби.
Виж целия пост
# 279
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Виж целия пост
# 280
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Вече не е с безплатна доставка до БГ, само над 75 паунда е безплатна, както е написала Алис
Виж целия пост
# 281
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Вече не е с безплатна доставка до БГ, само над 75 паунда е безплатна, както е написала Алис

Да, за ЛФ попитах, защото в сайта им като кликна на доставка и с/у България има "-", а на другите държави си пише "free".
Виж целия пост
# 282
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Вече не е с безплатна доставка до БГ, само над 75 паунда е безплатна, както е написала Алис

Да, за ЛФ попитах, защото в сайта им като кликна на доставка и с/у България има "-", а на другите държави си пише "free".
да и аз затова писах, ама сега симулирах поръчка и ми даде 5,90евро доставка...Освен да пробваш с код MISSYOU ако проработи. На мен редовно ми го пращат.  Peace
Виж целия пост
# 283
Безплатната доставка е за поръчка на стойност над 75 паунда.
В ЛФ не е ли с БД? Защото момичето пита за него, не за ФЮ.
Вече не е с безплатна доставка до БГ, само над 75 паунда е безплатна, както е написала Алис

Да, за ЛФ попитах, защото в сайта им като кликна на доставка и с/у България има "-", а на другите държави си пише "free".
да и аз затова писах, ама сега симулирах поръчка и ми даде 5,90евро доставка...Освен да пробваш с код MISSYOU ако проработи. На мен редовно ми го пращат.  Peace

Kодът не го хвана, но минах и аз на евро и доставката стана 5,99евро, а като съм в паудни е 11.99 ;д
Виж целия пост
# 284
Все пак е нещо Simple Smile След време като не пазаруваш а само пълниш кошницата ще ти го пратят и на теб кода, но мисля, че не всичко хващаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия