Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 51

  • 74 467
  • 749
# 600
Явно са успели да те изненадат  Grinning
Виж целия пост
# 601
Получих си "изненадата" от freshbox играта във форума. Как се бях заблудила, че печеля сокоизтисквачката.... а то едно празно шишенце с капачка, като тези на Куинс  Laughing
Наистина ли? Голямо разочарование, и аз чакам. Имам SMS от Еконт, те ли те изненадаха така?


Получих малка мечка от Харибо за 10 опаковки. Много е сладко мечето и на децата им хареса.
Виж целия пост
# 602
Вчера ходихме до ЛИДЛ за прословутите плюшени играчки. Еми,нищо за мен нямаше. Даже и в списък не бях включена. Ядосах се, и тази сутрин звъннах на националния им телефон да запитам коя година ще си получа заявените през август 2 бр. играчки. За моя изненада чух отговор, че изобщо ме няма в списъците. Посочих дата на формуляра, но така и не откриха моето име. Ще видим какво ще стане от тук насетне. Confused
Виж целия пост
# 603
РосМар Еконт ги носят.
Определено успяха да ме "изненадат".
Виж целия пост
# 604
Има печеливши на Престиж. Едно голямо мръъън, от никъде нищо  Sad
Виж целия пост
# 605
И мен ме няма в Престиж Sad
Виж целия пост
# 606
И мен ме няма в Престиж Sad

И мен Sad Толкова вафли изядохме, заради пустия дрон...  Rolling Eyes

Затова пък печеля карта с 8 безплатни билета от кино Арена. Party
Виж целия пост
# 607
Виши ми пратиха мейл да се регистрирам за безплатни мостри - http://www.vichy.bg/teint-peau/3D-%D0%9A%D0%9E%D0%A0%D0%95%D0%9A … 7981.aspx#samples
Виж целия пост
# 608
И мен ме няма в Престиж
Виж целия пост
# 609
и мен са ме пропуснали пак  Whistling , дано някой се похвали  Laughing
Виж целия пост
# 610
Престиж уведомяват ли, когато се печелят големите награди, или се търсите из печелившите кодове?

Късметлийска седмица на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Само шишенца?! Мислих, че изненадата им ще е приятна...  Tired
Виж целия пост
# 612
Само шишенца?! Мислих, че изненадата им ще е приятна...  Tired

Мда, стъклени брандирани шишенца. И аз получих моето.
Виж целия пост
# 613
Разнасят ли термочашите от Престиж?
Доста награди имам да получавам , че вече си мисля дали да не ги записвам Joy
Лидл-2 плюшени играчки
Троя- термочаша
Троя- бокс вафли
Теди-часовник

Ам, май това. Laughing Еми, не са много, аз съм се объркала Mr. Green
Виж целия пост
# 614
Разнасят ли термочашите от Престиж?
Не, от Троя нищо не разнасят  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия