към тези от вас, които следят ЛНД.....след като майката на Мурат не е умряла....къде е мястото на Деря в "семейството"....Неджат май ще го осъдят за двуженство.....жалко за Дурук....



много хубави снимки на Фуркан, Демет и от 309.
Мерси.
Благодаря и на екипа за поредния преведен епизод.

Да е жива и здрава Фатма. 


Имат си разни вратички в закона и могат да имат повече от една жена, особено пък богаташите.
Нали сама каза, че ще се пребори за прошката му.

Четох, че ВО ще прави финал на 26 епизод, но няма нищо официално. 






за начало на новата седмица и вълшебната серия,
която ни предстои и видях, че си я публикувала.







и излезлите снимки от предстоящата серия. 
Хаят и Мурат са ми много интересни сега
Хаят и Мурат са ми много интересни сега
Мурат не може без Хаят, ма сърдит, че го излъгали....и до кога....

Препоръчани теми