Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 12

  • 113 880
  • 756
# 150
Момичета, при следващия ми опит бих искала да остана 2-3 вечери в клиниката след трансфера. Искам да съм на спокойствие, защото вкъщи малкия не ме оставя на мира, въпреки, че мм го обгрижва Confused Искам да питам дали според вас от клиниката биха се съгласили и какво ще ми струва това?
Също искам да питам ако знаете , тъй като имам карта Кредопрестиж, дали мога да ползвам отстъпка за следващ опит стимулиран, ако предходния ми е биш лимитиран?
Благодаря!!!
Виж целия пост
# 151
Престоя в клиниката е 110 лева на вечер, според мен не би трябвало да има проблем, но най-добре си говори предварително с лекарката.
Виж целия пост
# 152
Буена, когато лежах два пъти там, условията в ген. сектора са доста добри. Леглата са по 2 (макс.3) и всяка стая има собствен санитарен възел и тв. Мен винаги ме слагаха сама в стая, ако имаше такава възможност. Всеки ден минават и ти дават меню да избереш храна за следващия. Акушерките са много отзивчиви, санитарките също. Достъпът на външни лица е общо взето неограничен.  Peace
Виж целия пост
# 153
Прегледите по време на стимулация са през 1-2-3-4 дни според зависи. Няма как да не бъдеш на място. От пункция до трансфер 3-5 дни. След пункцията имаш право на болничен. Има вариант да пише нещо друго, но трябва да предупредиш сестрата. За болничен ти трябва здравния картон.
Дори и да можеш да пътуваш толкова много, нито ще ти бъде комфортно, нито би ти било добре на теб.
Аз понеже имам сестра в София и затова мисля да остана там повреме на стимо. Ами ще си пусна отпуска 12 дни нямам др. Избор не че немога да взема болничен от др. Гинеколог или лекар, но в момента съм в болнични заради физиотерапия на малък таз в Поморие. Февруари пък ако фсх е в норми ще започваме процедурата .
P.s да попитам ако фсх е над норма може ли да се започни стимулация? Извинявам се ако съм станала досадна, но съм много притеснена.
Виж целия пост
# 154
Клиърче, Мишана, мерси за инфото Hug Мен въобще не ме притеснява да има и други с мен в стая, даже по- добре ще ми е да има с кого да си приказвам да минава бързо времето.Обаче, 110 на вечер ми е адски много, май няма да стане Embarassed
Виж целия пост
# 155
Buena, и аз мисля, че ще трябва да си платиш престоя, който е 110 лв. на вечер. Доста е! Помисли за вариант да останеш при приятелка, роднина някъде, за да полежиш 2-3 дни newsm78.
Но да ти кажа, аз след успешния ми опит миналия месец март лежах 2-3 дни и после отидохме с ММ на екскурзия в чужбина за седмица. То бяха разходки по цял ден! Пък после ембриончето се хванало!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 156
Buena, и аз мисля, че ще трябва да си платиш престоя, който е 110 лв. на вечер. Доста е! Помисли за вариант да останеш при приятелка, роднина някъде, за да полежиш 2-3 дни newsm78.
Но да ти кажа, аз след успешния ми опит миналия месец март лежах 2-3 дни и после отидохме с ММ на екскурзия в чужбина за седмица. То бяха разходки по цял ден! Пък после ембриончето се хванало!  Heart Eyes
Много се радвам, че сте успели Hug
Аз съм от тия, които грам не вярват в лежането, но поне искам да ми е спокойно, иначе малкия иска да го гушкам, да се занимавам с него, което включва навеждане, вдигане и т.н А пък този опит ще ни е последен и искам да направя всичко, да знам, че каквото е зависело от мен е сторено Praynig
Виж целия пост
# 157
Буена, а вариант да изпратите дребосъка при някоя баба или в краен случай помисли за хотел. Но реално читав хотел под тези 110лв...  newsm78
Виж целия пост
# 158
Буена, а вариант да изпратите дребосъка при някоя баба или в краен случай помисли за хотел. Но реално читав хотел под тези 110лв...  newsm78
Да, мила, аз точно такъв варинат ще мисля, за мен е важно за 2-3 дни, не повече. Благодаря ви за идеите!
Виж целия пост
# 159
Buena, да, това е важно, да знаеш, че си направила, каквото зависи от теб! И аз съм на този принцип! Успех!!! Стискам силно палци!  Praynig
Виж целия пост
# 160
Момичета обърках и вместо вит. С изпих 5бр. Фолиева киселина. Какво може да ми стане моля помагате
Виж целия пост
# 161
Момичета обърках и вместо вит. С изпих 5бр. Фолиева киселина. Какво може да ми стане моля помагате
Спокойно! Фолиевата киселина не се задържа в организма и няма опасност от предозиране и токсични ефекти. Дори и в много високи дози остава нетоксична. Излишното се изхвърля с урината.
Виж целия пост
# 162
Здравейте. Искам да попитам има ли тук момичета които са правили днк тест за хламидии, мико и уреаплазми в клиниката или да ме ориентирате къде е най-добре да ги направя? А забременели от инсеминация в клиниката? Изчела съм информацията от сайта но ми трябва реално мнение, преживяно вече.. Случвало ли ви се е да имате проблеми със спермограма правена от Щерев, защото при нас се случи така, че спермограмата която направихме там излезе много лоша, усъмнихме се в резултата и направихме друга след три дни в друга клиника, резултата е къде къде по-добър, а и според доктора на мм в Щерев апарата не бил добър, какви са Вашите наблюдения?  Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Момичета обърках и вместо вит. С изпих 5бр. Фолиева киселина. Какво може да ми стане моля помагате
Спокойно! Фолиевата киселина не се задържа в организма и няма опасност от предозиране и токсични ефекти. Дори и в много високи дози остава нетоксична. Излишното се изхвърля с урината.
Фрида много ти благодаря!
Виж целия пост
# 164
Здравейте. Искам да попитам има ли тук момичета които са правили днк тест за хламидии, мико и уреаплазми в клиниката или да ме ориентирате къде е най-добре да ги направя? А забременели от инсеминация в клиниката? Изчела съм информацията от сайта но ми трябва реално мнение, преживяно вече.. Случвало ли ви се е да имате проблеми със спермограма правена от Щерев, защото при нас се случи така, че спермограмата която направихме там излезе много лоша, усъмнихме се в резултата и направихме друга след три дни в друга клиника, резултата е къде къде по-добър, а и според доктора на мм в Щерев апарата не бил добър, какви са Вашите наблюдения?  Simple Smile
Foxy, хламидии и др. аз съм пускала в Геника. Относно спермограмата - не ми се вярва "апаратът" им да не е добър, все пак това е нещо съществено, определено имат техника и точно "апаратът" за спермограми сигурно им е на ниво. В репродуктивна клиника ли сте правили другата спермограма? Иначе е факт, че има разминавания в резултатите в отделните клиники, много момичета са го писали.
Аз имам 4 неуспешни инсеминации. Тук във форума пишат доста момичета с успешни такива, че и от първия път, дано се включат да ти дадат кураж. За успеваемостта моите наблюдения са, че много зависи от проблемите и възрастта при двойката, а и доза късмет трябва да има. При мен не се получи, въпреки че правех по 2-3 фоликула и таймирахме добре овулацията, но ... на инвитрото се видя, че имам много "брак" при яйцеклетките.
Успех  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия