Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 540


https://www.youtube.com/watch?v=M10cvHl7rZQ
Виж целия пост
# 541
И на Тони му е студено, и той е облечен  newsm78 newsm78 bouquet

Виж целия пост
# 542
Добра ви вечер, Прекрасници Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Гледам "Завръщане" по Лейдито. Епозода в който Боран заведе Зейнеб вкъщи, да говори със Зелиха, на пук на Съла!!
Прекрасни!!!
Припомних си и музиката. От този сериал започна любовта и към турската музика.
[/quote]
[/b]


 Тук като че ли се вижда по-добре лицето му. Струва ми се, че това е пътят към плажа!
Ах тези, единствени ръце Heart Eyes

Маргоооооо Hug
Агата, къщата си продава! А ти, какво търсиш в сайтове за недвижими имоти??
Къща в Истанбул ли ни търсиш Wink
Виж целия пост
# 543
Добра среща със сняг на парцали  Hug Heart Eyes Hug
Вай, вай, вай...,Диди, не си вътре  Wink, а си се завърнала  Party
Продава Агата и още как  Sunglasses
Какво правя там?! Бегам по следите на къщите и местата от сериалите. Картографирам и правя план за разходки  Crazy Flutter Луд умора нема  Joy Joy Joy
 ooooh! Да купя, ама пара йок Close. Те, къщите с цени като в и за Холивуд  Shocked 
Виж целия пост
# 544
Марги, аз не ти вярвам!
Виж целия пост
# 545
Приветттттттттт...хубавици... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Гледам Rolling Eyes...нищо ново Naughty...ни една свястна снимка ,а само силуети и кучета...голи ,облечени...и тем подобни...ей,тоя човек е хептен изкукъл...на млади години... ooooh! #Crazy Joy Joy Joyи...викате ,продавал си къщата...ами къде ще живее newsm78...на някое дърво ли...цъ цъ цъ... ooooh!
Вярно  Naughty...всеки има право на избор ...къде ,с кого и как да живее... yes yes yes

А я вижте султанката ни ... bowuuМоже и да е стара снимката...незная... newsm78




Скрит текст:
За да се сложи край, отколкото с Идил Йозтюрк Engin Фират причинени Знаете ли, Cansu дере?

Идил Фърат Енгин Йозтюрк любов официално приключи! Слушалката дори социална медия плеър изтриване красива хайлайфа, защо гневът се обърна предателство. Слух Ефрат, Cansu дере приятелски послания Йозтюрк хванат.

Виж целия пост
# 546
Марги, аз не ти вярвам!
Хорти, твое право е да не ми вярваш  Peace
Свет, това е стара новина според мен.
Добра среща и хубав ден Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 547
Добро утро, хубав ден ви желая  bouquet
Светле, може би беше миналата или дори 2015г медиите в южната ни съседка спрягаха Енгин Йозтюрк за гадже на Султанката. Оказа се кьор фишек работа.

Скрит текст:



Виж целия пост
# 548


Снимката на Енгин и Джансу е стара, но от вчера отново върви новината, че за раздялата на Енгин и Идил причината е Джансу.

Отношения закончились, но в чем причина?
Причиной расставания Идиль Фырат и Энгина Озтюрка стала Джансу Дере. По слухам, Идиль прочла смс сообщения, где Энгин и Джансу очень тесно общались. Это и послужило причиной расставания Идиль и Энгина. Напоминаем, что ещё в 2015 году выходили новости, что между Джансу и Энгином роман, но пара опровергала данную информацию, сказав, что они друзья.
Виж целия пост
# 549
Добро утро, хубав ден ви желая  bouquet

Скрит текст:

Виж целия пост
# 550
Добра среща със сняг на парцали  Hug Heart Eyes Hug
Вай, вай, вай...,Диди, не си вътре  Wink, а си се завърнала  Party
Продава Агата и още как  Sunglasses
Какво правя там?! Бегам по следите на къщите и местата от сериалите. Картографирам и правя план за разходки  Crazy Flutter Луд умора нема  Joy Joy Joy
 ooooh! Да купя, ама пара йок Close. Те, къщите с цени като в и за Холивуд  Shocked  

Маргооо  Hug
Винаги, ще се Завръщам, в Този Град, който ме Преследва, ANNE, Деъзки и Красиви да срещна и Вътре да остане.... До Живот!!! Последното, още го обмислям!!
Ще продава Агата, ще продава! Броените пари, и много да са, свършват!! А трябва да се живее!!
 Добра ви вечер, Прекрасници Heart Eyes
Виж целия пост
# 551
Диде  Hug от всички изброени загледах 1 еп на Града и трейлърите на До живот  Peace. На този етап смятам да ги гледам  Thinking ама като финализират Ашка др седмица  Rolling Eyes
Добра ви вечер и от мен на всички Борсълинки  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 552
Виж целия пост
# 553
Коте Hug
 Горещо ти препоръчвам ANNE на Султанката.
Джансу Дере е невероятно добра в тези си роля!
Ако комшийте се придържат към японският отгинал, на 17.01 вторник, трябва да е последния епизод.
Виж целия пост
# 554


Здравейте момичета.
Ваня колко са стари тези снимки  newsm78 newsm78  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия