Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 525
Момичета, мислите ли , че е нова тази снимка  newsm78 newsm78 newsm78, или пък стара  newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 526
Нова е!Снета е от клипа,който Бати тази вечер пусна.Здравейте!
Виж целия пост
# 527

 Тук като че ли се вижда по-добре лицето му. Струва ми се, че това е пътят към плажа!
Виж целия пост
# 528
Здраявейте!  Hug Hug Hug Hug Hug
 Приятна закуска с  Алакурт и Тони!

Виж целия пост
# 529
Здраявейте!  Hug Hug Hug Hug Hug
 Приятна закуска с  Алакурт и Тони!



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Тони и на него му студено  Joy Joy Joy Joy Joy
Хорти  Hug
Виж целия пост
# 530
Здравейте в Истинската зима, cold
Бая младок е на тази снимка в колата. Прилича на мой набор smile3503
Виж целия пост
# 531
Коте, не знам дали му е студено, едва ли, но са в пълен екип с татко му! newsm53 newsm53 newsm53 newsm53
Виж целия пост
# 532
Коте, не знам дали му е студено, едва ли, но са в пълен екип с татко му! newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

е че как иначе  hahaha hahaha hahaha hahaha
Сезонче   Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 533
Здравейте момичета bouquet
При нас е  cold cold cold, но явно Агата не го плаши ни сняг, ни студ, много е активен в последните дни.
Да не би случайно да напомня на сънародниците си, които го пратиха в Бразилия, че никъде не е отишъл newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Преди няколко дни сложих линка,  не знам дали му обърнахте внимание  newsm78

http://worldsmostbeautifuls.com/most-handsome-turkish-men-2017/? … v-sorting=popular
Виж целия пост
# 534
Гласувам, бе душа! И на другия сайт гласувам    http://beauty-around.com/en/turkish-actors/item/425-bugra_gulsoy !
Виж целия пост
# 535
Вай, вай, вай...
Агата си закусва, значи е харен на Средиземноморието Wink и затуй си продава къщето в Истанбула. Мда... Whistling Докара тридневната, ама побеляла брада, но нема се върни в Стамбула града голям Crossing Arms Тц... май не ще!
Виж целия пост
# 536
Марго, ти къде чете бе мила, че си продава къщата в Истанбул. Да не е измислица на журналистите, както го пратиха в Бразилия, сега му продават къщата  newsm78 newsm78 newsm78.
Онзи ден четох в един наш блог, че и Йозджан Дениз си бил продал къщата и отишъл да живее на село  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 537
Марго, ти къде чете бе мила, че си продава къщата в Истанбул. Да не е измислица на журналистите, както го пратиха в Бразилия, сега му продават къщата  newsm78 newsm78 newsm78.
Онзи ден четох в един наш блог, че и Йозджан Дениз си бил продал къщата и отишъл да живее на село  newsm78 newsm78 newsm78
Търсейки един адрес в Истанбул се натъкнах на снимки от много позната къща и още по познат басейн 😉 На 23.12.2016 е обевена за продан в няколко сайта.
Виж целия пост
# 538
Гюнайдън  Hug Hug Hug


Марго, ти къде чете бе мила, че си продава къщата в Истанбул. Да не е измислица на журналистите, както го пратиха в Бразилия, сега му продават къщата  newsm78 newsm78 newsm78.
Онзи ден четох в един наш блог, че и Йозджан Дениз си бил продал къщата и отишъл да живее на село  newsm78 newsm78 newsm78
Търсейки един адрес в Истанбул се натъкнах на снимки от много позната къща и още по познат басейн 😉 На 23.12.2016 е обевена за продан в няколко сайта.

Вай бе  newsm09 newsm09 newsm09 бати явно съвсем сериозно и решил окончателно да се засели из горите  doh doh doh doh
Виж целия пост
# 539
Добро утро Боранови Султанки, къде ви затрупа снега  bouquet

Кафе и ШЕКЕР от мен, да се стоплите в това мразовито утро.

Искам да съм на мястото на Султанката, и на мен ще ми е толкова хубаво, дори по хубаво, направо ще се разтопя  Joy Joy Joy

Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия